Українська Мрія• 03 мая 2023

Одному сину все, а іншому - нічого

Дівчата, розсудіть. Дано - батьки передпенсійного віку, проживають в Америці, два сина - Сашко розлучений, у Івана є родина. Поки Сашко був у шлюбі, то вони з жінкою придбали в іпотеку будинок, а потім переїхали в інше місто і туди заселили батьків і Івана з жінкою і немовлям. Вони платили ринкову ціну за аренду, тобто погашали іпотеку Сашкові. Згодом жінка Сашка подає на розлучення і той повертається в цей будинок. Займає кімнату і нічого не сплачує, навідь збільшує арендну плату з батька та Івана. Батько в віці, але працює.

Далі скандали, мати приймає сторону Сашка і змушують Івана з родиною покинути будинок. Тож вся плата за аренду лягає на плечі батька, Сашко і далі живе в тій кімнаті і ні за що не плате.
Івана жінка замість бути з дитиною виходе на роботу і витрачає 30 тис доларів за рік на аренду, Іван теж працює, але його зп менша. Тож вони вирішують поїхати назад додому в Україну. Не вистачає 10 тис доларів на квартиру, Іван вперше за все життя звертається до батьків і питає, чи може зняти батько з пенсійного заощадження (це всього десь 10 відсотків від його збережень). Мати сказала що нічого вони не дадуть. Це сума для них не велика, вони за 3 місяці платять такі гроші за іпотеку Сашкові, але і проживають там.

Зная Сашка, він їх буде тримати поки батько працює, чи збереження не скінчаться, потім відправить в Україну. Івану вони ніколи нічого не дали, це було його перше прохання.
Це ситуація у родині моєї сестри, вона після цього не хоче з ними мати контакти і наполягає, щоб Іван більше не спілкувався з ними.
Дівчата, розсудіть, чи вірне рішення батьків? Як далі Івану та його родині ставитись до них? Сестра каже, що вони дзвонять, хочуть щоб внука привезли їм.
Кому там слова не давали• 03 мая 2023
Ответ дляLIANA171185
Они платят за аренду сыну,который,как я понимаю,этими деньгами погашает ежемесячные платежи по ипотеке за дом.
То есть,одному сыну ипотеку оплачивают,а второму-нет.
Сын этот дом мог сдавать посторонним людям и так же гасить ипотеку.
Они платят за своё проживание. А то, что платят сыну - это , можно сказать, просто так совпало.
Это не бескорыстная помощь. А второй брат требует бескорыстную.

Я Головна• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Дякую за коментар та побажання. Уявляю як не приємно, але можливо якщо б у них ще було б то вони б і вам допомогли. Іван попросив всього 10 відсотків, і не дали.
Умилительно, что вы постоянно подчёркиваете, что 10 штук дол. - это такая мелочь, подумаешь... То есть они даже не собирались быть как минимум благодарны, что кто-то им отдаст свои деньги, это ж ’всего-то’. Ну, а то, что все семейство, включая вас (а вы им никто) в курсе, какой это процент от их накоплений, это вообще за гранью. Не стоило родителям рассказывать это таким длинным языкам, как ваша сестра.
Я Головна• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Їхали тимчасово
Ну вот брат их и приютил временно. Он же не ожидал, что они у него поселятися на годы. Может, он ещё хочет новую семью создать, а не жить циганским табором. А вашей сестре как мед, так ещё и ложку. Если не дом подешевле, так родители свои деньги обязаны отдать. С чего бы это вдруг?
Я Головна• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Жаль, що вам не дали батьки.
А вам дали?
Тобто у вашій родині вам дали батьки, а сестрі - ні?
Може з того і треба було починати)))))?
gala-grabchak• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Вона хоче припинити всі контакти з ними. Як думаєте чи достатньо підстав чи вона накрутила?
скажу со своего опыта: невестке не лезть в разборки семейные мужа. пусть сам муж и решает норм или не норм
семье строить свою жизнь отдельно. со свекрами она может не общаться. а муж сам решит относительно своих родителей.
Я Головна• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Я тоже зла на їх родину, за сестру обідно. Так не позичити, а дати. Чи вам батьки нічого не давали теж? І що значить 10 тис не заробили, ну явно квартира не 10 коштує, тобто у них є сума, але саме 10 не вистача.
Скільки їм дала ваша родина?
неДоЖиру• 03 мая 2023
Ответ дляgala-grabchak
Підтримую, я теж зі своєю свекрухою не спілкуюся, але дітям не забороняю до них їздити. Навпаки нагадую, щоб привітали, щоб купив бабі цукерки і тд як іде до них. І в мене і в чоловіка є на них образи, але ми розуміємо, що то є його батьки. Просто тримаємо їх на відстані, нічого не розказуємо. Пару раз в рік чоловік з ними бачиться, дзвонить щотижня бо так треба, інакше винесуть мозги, то ще ті маніпулярори
Я Головна• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Дати дітям допомогу то є зоопарк?
Зоопарк - це вимагати гроші у людей, які не хочуть їх віддавати
TOP-Room• 03 мая 2023
Ответ дляПампушечка
Так хай Іван іде і заробить 1/3, а не вимагає у батьків. І що такого батьки дали Сашку? Вони платять за оренду, а не будинок йому купили.
Фактично батьки виплачують іпотеку за Сашка.

КучМала• 03 мая 2023
Ответ дляTOP-Room
Якщо б не Сашкові то батьки виплачували іпотеку іншим, чужим людям
Колдунья-вещунья• 03 мая 2023
Ответ длянеДоЖиру
Та нє) батьки бо не хочуть позичити 10тис
Дати)) Про позичити ніхто не говорить, свекри мають просто так дати)
Мрію про космос• 03 мая 2023
Ответ дляТракторні війська
Это чужая семья. Никто не знает всех подробностей и отношения в семье.
’Взять все да и поделить!’ удается не всегда.
У моего папы есть брат.
Папа женат много лет, нажили квартиру, дачу , квартиру родителей мамы.
Папин брат был женат 3 раза. Каждый раз оставлял бывшей жене и ребенку квартиру.
Родители завещали родительскую квартиру только ему - ему нужнее.
Это и справедливо , и нет одновременно. Но так они решили.
Это не справедливо
Мрію про космос• 03 мая 2023
Ответ дляКофе в лобби
Каждый взрослый человек, в том числе и родители, имеет право кому-то что-то дать, а кому-то ничего. Справедливо ли это? Не знаю, надо знать детали, может отношение разное или еще что. Но имеют право свои деньги вообще не давать взрослым детям. Или дать одному.
Совершенно верно написали. Но и дети в свою очередь имеют право 1) не общаться с родителями; 2) не давать родителям общаться с внуками
Тракторні війська• 03 мая 2023
Ответ дляМрію про космос
Это не справедливо
Тут сложно судить.
Родители оставили тому, кто больше нуждался.
Если у одного сына все есть, а другой не имеет угла, то как тут иначе поступить.
Поверьте, бывают ситуации по-хлеще. Когда жильё родителей переходит фактически посторонним людям.
Кофе в лобби• 03 мая 2023
Ответ дляМрію про космос
Естественно. Когда такие отношения, родители обычно и не рвутся общаться. Тем более с внуками, сами няньчитесь))
В нормальных семьях не бывает этой торговли.
Шеллар• 03 мая 2023
Я так розумію, що за вашою логікою до будь якого орендодавця може прийти родич орендаря із вимогою віддати частину грошей/житла. Або вимагати від рідні відмовитися від спадку, бо вони платили за оренду, значить точно винні!
автор Модница 80х • 03 мая 2023
Ответ дляЯ Головна
А вам дали?
Може з того і треба було починати)))))?
Так дали, але це біля кордонів з кацапами. А вони хочуть жити в Тернополі
автор Модница 80х • 03 мая 2023
Ответ дляЯ Головна
Скільки їм дала ваша родина?
Достатньо. А їх родина - нічого.
автор Модница 80х • 03 мая 2023
Ответ дляЯ Головна
Ніхто не вимагав, Іван запитав один раз і все

автор Модница 80х • 03 мая 2023
Ответ дляTOP-Room
Так, крім того годують його і всю роботу по хаті та ділянці виконують. Тобто Сашко на повному забезпеченні і хата на нього.
автор Модница 80х • 03 мая 2023
Ответ дляКучМала
Тоді б і Іван з родиною продовжували там жити
автор Модница 80х • 03 мая 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Дивлюсь на відповіді, і просто слів не вистачає. Схоже що зараз зникає якась відповідальність за дітей, народив, вигодував і пішом на вільні хліба. Тому так багато нещасної молоді у нас в країні
автор Модница 80х • 03 мая 2023
Ответ дляТракторні війська
Тут сложно судить.
Іван з родиною з прифронтового міста, їм треба все спочатку починать.
Я Головна• 03 мая 2023
Ответ дляМодница 80х
А скільки Івану рочків?
автор Модница 80х • 03 мая 2023
Ответ дляЯ Головна
А скільки Івану рочків?
Івану 37, а Сашку 43
Я Головна• 03 мая 2023
Ответ дляМодница 80х
Івану 37, а Сашку 43
Бідна дитинка. І ніякої відповідальності у батьків за таку малечу, це ж треба))
автор Модница 80х • 03 мая 2023
Ответ дляЯ Головна
Бідні ваші діти, якщо у матері такі погляди на життя
Я Головна• 03 мая 2023
Ответ дляМодница 80х
Які погляди? Що в такому віці вже Іван повинен їм допомагати, а не йти на повідку дурнуватої заздрісної дружини, яка сподівається шантажом захапати чужі гроші? Ви не врахували, що якщо вони спокійно відносяться, що не бачать внуків від Сашка, то й без ваших проживуть.
Черпак_для_фантазий• 03 мая 2023
Перечитала три рази
Нічого не зрозуміла взагалі
Чий батько
Чого він не в Україні ?
А будинок в Україні чи де ?
Санта барбара
Карамбулкул• 03 мая 2023
Сестрi жити в своїй сім´ї -позичати гроші у своєї сестри і батьків-купляти нерухомість і оформлювати на себе як дарчу від батьків-ось і все просто.
Брат чоловіка як і стосунки його з батьками на місці жінки мене би не хвилювали, якщо чоловік невзмозі вирішити питання з нерухомістю.