Українська Мрія• 03 мая 2023
Одному сину все, а іншому - нічого
Дівчата, розсудіть. Дано - батьки передпенсійного віку, проживають в Америці, два сина - Сашко розлучений, у Івана є родина. Поки Сашко був у шлюбі, то вони з жінкою придбали в іпотеку будинок, а потім переїхали в інше місто і туди заселили батьків і Івана з жінкою і немовлям. Вони платили ринкову ціну за аренду, тобто погашали іпотеку Сашкові. Згодом жінка Сашка подає на розлучення і той повертається в цей будинок. Займає кімнату і нічого не сплачує, навідь збільшує арендну плату з батька та Івана. Батько в віці, але працює.
Далі скандали, мати приймає сторону Сашка і змушують Івана з родиною покинути будинок. Тож вся плата за аренду лягає на плечі батька, Сашко і далі живе в тій кімнаті і ні за що не плате.
Івана жінка замість бути з дитиною виходе на роботу і витрачає 30 тис доларів за рік на аренду, Іван теж працює, але його зп менша. Тож вони вирішують поїхати назад додому в Україну. Не вистачає 10 тис доларів на квартиру, Іван вперше за все життя звертається до батьків і питає, чи може зняти батько з пенсійного заощадження (це всього десь 10 відсотків від його збережень). Мати сказала що нічого вони не дадуть. Це сума для них не велика, вони за 3 місяці платять такі гроші за іпотеку Сашкові, але і проживають там.
Зная Сашка, він їх буде тримати поки батько працює, чи збереження не скінчаться, потім відправить в Україну. Івану вони ніколи нічого не дали, це було його перше прохання.
Це ситуація у родині моєї сестри, вона після цього не хоче з ними мати контакти і наполягає, щоб Іван більше не спілкувався з ними.
Дівчата, розсудіть, чи вірне рішення батьків? Як далі Івану та його родині ставитись до них? Сестра каже, що вони дзвонять, хочуть щоб внука привезли їм.
Українська Мрія
• 03 мая 2023
Ответ дляНеваляшкина
Я за Івана. Сашко порозганяв родичів арендаторів, а самому сплачути іпотеку коштів немає. Що він буде робити? А батьки не можуть позичити 10 штук із 100 Івану. Я сестру розумію, мені б теж було образливо. Я б спілкування звела на мінімум.
Дякую що прочитали до кінця і розібрались. Так, ситуація саме така.
Perfect_Day• 03 мая 2023
Ответ дляЧавонадо
1.Аренда - не хочуть платити, виїхали і знімають де і за скільки подобається
2. Сашко не платить - це його будинок,він повинен їм платит аренду?
3. Батьки платять іпотеку-аренду, вони б все одно платили тільки чужим людям,ім же треба десь жити. З приводу того,що Сашко нічого не платить -повна брехня,не вірю. Він що перед ними звітує скільки платить і скільки?
У меня була ситуація, коли я пустила куму пожити зі мною,бо ніде було,я попередила,що це буде за комуналку,так вона потім мене звинуватила,що вона платить жкх сама,а повинна я з нею навпіл, пішла знімати хату і там платити і за жкх і за аренду. Я купила квартиру,витратила гроші і ще повинна навпіл розстрати поділяти? не вважаю за потрібне.
У куми у вашої логіка - віддати чужому 100, щоб своєму і десятки не перепало)))))
Perfect_Day• 03 мая 2023
Ответ длянеДоЖиру
Ну то чого такий гвалт?? Ну пожили разом, тепер хай знімуть окремо. Не підходить таке, то хай вертаються в Україну. В Ужгород/Чернівці чи десь на заході. Я не розумію в чому проблема??
Проблема в тому, що сестра вже вважає той будинок наполовину своїм. Мовляв, батьки платять іпотеку, а значить, цей будинок буде ділитися як спадок між двома синами. Вона не думала, що це батьти Сашкові допомагають.
Дали полный бан• 03 мая 2023
Ответ дляНеваляшкина
Никаких ’позичити’ Ивану, это будет ’подарили безвозмездно’. Невейло в США 10 штук заработать не смог, бо жена ’хотела побыть в декрете как все’ )) Автор, признайтесь, это история не про сестру, да? Больше похоже что недогулявшая декрет жена Ивана - это вы... Иначе откуда столько обид, которые у вас в каждой фразе между строк.
Бедный папа, старенький, но вынужден работать (это Америка, детка), а тут ещё сын просит 10% из фонда пенсионного (это Америка, детка) и на отказ обижается... Папу жалко.
Чавонадо• 03 мая 2023
Ответ дляPerfect_Day
та ні,вона вважала справедливо платити навпіл комуналку,тоді це коштувало 1000грн, а аренда 3т, але вона не рахувала,що економить на аренді, а думала лише,що я не розділяю жкх з нею, я ж вважала, що це чесно,бо вона використовує мою квартиру і все,що в ній, посуд, подушки і тд, і це ок,що вона сама платить за жкх.
Леннон_Жив!• 03 мая 2023
Смотрите на эту ситуацию без привязки к родственным связям.
Иван с семьёй арендовал жилье, и соответственно, платил деньги за аренду хозяину жилья. Куда идут эти деньги его не должно волновать. Арендодатель решил жить сам в своём жилье, то квартиранты должны съехать. Логично?
А насчёт родителей-так то их деньги, честно заработанные. Хотят-дают, не хотят-не дают
Не вижу причин обижаться, и не давать ребёнка бабушке(при условии, что бабушка как бабушка адекватная и любит внука)
Позаземний розум• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Сестра не планує там жити тому і не бере іпотеку. Ну а ви б дозволили спілкування внуків з бабцею, якщо та все залишила б на інших внуків?
Ваша сестра не власниця свого сина, а син не засіб маніпуляції
Українська Мрія
• 03 мая 2023
Ответ дляPerfect_Day
То йдіть і шукайте таку аренду, чого ви причепилися до того Сашка. Це єдиний будинок в США? І щось мені здається, якщо вже така проблема з грошима, ніфіга той Іван не платив іпотеку, раз різниця між іпотекою за дім Сашка і зйомною квартирою просто зруйнувала бюджет сім´ї. Вони за дім Сашка платили 300, а аренда для трьох людей вартує 3300?
Ну які 300? Платили 1200. А зараз 3000, і перші місяці ще десь тис 10 пішло на якійсь необхідні меблі і тд. Зруйнувало, бо тоді б відпало питання 10 тис на квартиру
Українська Мрія
• 03 мая 2023
Ответ дляВорожу на каві
Так сиділа б в своєму декреті
Хто не давав?
Рахунки не давали
Ворожу на каві• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Рахунки не давали
Так вона що, з марса прилетіла? Вона не знала, що все коштує грошей?
Українська Мрія
• 03 мая 2023
Ответ дляPerfect_Day
Може, і продасть будинок. Я так розумію, будинок був розрахований на велику родину, він тепер один.
Я думаю що він скоро нову жіночку знайде і туди заселить, а батьки як платили і будуть платити.
Ворожу на каві• 03 мая 2023
Ответ длянеДоЖиру
До якої хати не вистарчає вашій сестрі 10тис?
В Україні хоче купити 😂
Позаземний розум• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
О 1200 за будинок….. все ясно, тре було з цього починати що жили на халяву і халява ся скінчила
Ворожу на каві• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ви самі хочете до Саньочка?
Чавонадо• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
у мене студенти такі гроші привозили за літо з Америки,а у вас родина на хату не можуть заробити 10тис? ми навіть в Україні можемо заробити ці гроші
Трахтибидох• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ну звичайно вони платили з батьком навпіл.
Так це була послуга Івану та батькам, а не навпаки.
Вони не ’оплачують Сашкові іпотеку’, вони оплачують СВОЮ оренду.
Тим більше, з я кого переляку люди похилого віку повинні знімати гроші з пенсійного накопичення, щоб віддати Вашій сестрі?
Будинок - Сашка, пенсійний фонд - батьків. Вашій сестрі з чоловіком треба жити за власний кошт і власним розумом.
неДоЖиру• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Так їх може по тій же причині і виперли з будинку)
Я Головна• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Вона хоче припинити всі контакти з ними. Як думаєте чи достатньо підстав чи вона накрутила?
Вообще не увидела підстав. То, что они не хотят отдать свои деньги? Ну так это сверхнаглость у вашей сеструни - требовать отдать их. Пусть она свои деньги возьмёт кому-то отдаст))) И что ’все’ они дали другому сыну, если он дом купил сам с женой? Такой же шиш.
Українська Мрія
• 03 мая 2023
Ответ дляВорожу на каві
А причому тут бабуся з дідусем до того, що батьки дитину навчилися робити, а подумати, що дитину треба виховувати та забезпечити не навчилися?
Ну я ж пишу, що їх житло в прифронтовій зоні. Звідки за рік у них нове появиться.
Трахтибидох• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Сестра сама заробила 2/3 частину на ту квартиру, а у Івана зп в рази менша
Іпотеку хай беруть.
Неваляшкина• 03 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Ну подарити для онука на житло таку малу суму - це дрібниця. Для батьків нормальних тільки в радість що у сина з внуком буде житло. А от Сашко мужичок ’ мрія’ , купу дітей наробив, покинув їх, кредитів понабирав і повісив платити на батьків. Відповідати більше вам не буду, ви на цьому форумі працюєте за оплату рейтингу.
Perfect_Day• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ну от, а ви писали, що платили за іпотеку по ринковим цінам.
Тобто іпотека будинку на велику родину в США - 2400, а аренда квартири на 3 людей - 3000? Ви самі не розумієте, що це брехня і що вашій сестрі підвалила шара на деякий час, а потім шара зникла, треба змиритися, а не вибішуватися на батьків чоловіка.
Ворожу на каві• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
А мізки в них зʼявилися? Дитину народили, її треба забезпечити. І тут сюрприз! Гроші треба! Де взяти? У батьків!
Perfect_Day• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Навіть якщо батьки будуть платити цілком 2400, то це дешевше аренди сестри, яка 3000. Щось тут не так.
ПрипоРошенная• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Але не тоді коли малого в садок за 2 тис віддай, та аренду 3 тис заплати, не кажучи за інші витрати. Вони не на соціалі, жодної допомоги.
Удалено администрацией...
Українська Мрія
• 03 мая 2023
Ответ дляПозаземний розум
Ви дуже весела, яка в кого допомога в США?
Садок тут все життя коштував 2 тисячі, вони про це не знали? На що розраховували коли планували дитину? Аренда теж з комуналкою так виходить і це всім відомо, треба було не платити, жити під мостом чи в Україні, кого гребе чуже горе?
Я б якби працювала на місці батьків теж би грошей не дала, а гасила б іпотеку, бо вони старі і в разі чого, не зможуть оплатити- опиняться на вулиці. Візьміть на себе зобов‘язання в півміліона $ і позичайте гроші сестрі на квартиру
Це ви весела, вони платять іпотеку сину. Він не буде за ними дивитись, відправе назад коли гроші скінчаться. Вже це питання обговорювалось.
Дрібка щастя• 03 мая 2023
Ответ дляPerfect_Day
Так і є. Всі ці розмови про те що той брат не платить свою частку. Агов, вони не по долях купили цей будинок, він власник і бере орендну плату. Не подобається- двері незамкнені. Дуже дипломатично написано про Сашка який не хоче стресу, мама яка стала на бік того сина - мабуть гризня була ще та що виставили Івана з сім´єю.
LIANA171185• 03 мая 2023
Внука привезти.Взрослые люди могут друг друга хоть поубивать,а вот внука лишать бабушки с дедушкой нельзя.
И увы,это дело родителей Ивана,хотят жить и платить чью-то ипотеку,кредиты,долги и т.д.-пусть платят.