Українська Мрія• 03 мая 2023

Одному сину все, а іншому - нічого

Дівчата, розсудіть. Дано - батьки передпенсійного віку, проживають в Америці, два сина - Сашко розлучений, у Івана є родина. Поки Сашко був у шлюбі, то вони з жінкою придбали в іпотеку будинок, а потім переїхали в інше місто і туди заселили батьків і Івана з жінкою і немовлям. Вони платили ринкову ціну за аренду, тобто погашали іпотеку Сашкові. Згодом жінка Сашка подає на розлучення і той повертається в цей будинок. Займає кімнату і нічого не сплачує, навідь збільшує арендну плату з батька та Івана. Батько в віці, але працює.

Далі скандали, мати приймає сторону Сашка і змушують Івана з родиною покинути будинок. Тож вся плата за аренду лягає на плечі батька, Сашко і далі живе в тій кімнаті і ні за що не плате.
Івана жінка замість бути з дитиною виходе на роботу і витрачає 30 тис доларів за рік на аренду, Іван теж працює, але його зп менша. Тож вони вирішують поїхати назад додому в Україну. Не вистачає 10 тис доларів на квартиру, Іван вперше за все життя звертається до батьків і питає, чи може зняти батько з пенсійного заощадження (це всього десь 10 відсотків від його збережень). Мати сказала що нічого вони не дадуть. Це сума для них не велика, вони за 3 місяці платять такі гроші за іпотеку Сашкові, але і проживають там.

Зная Сашка, він їх буде тримати поки батько працює, чи збереження не скінчаться, потім відправить в Україну. Івану вони ніколи нічого не дали, це було його перше прохання.
Це ситуація у родині моєї сестри, вона після цього не хоче з ними мати контакти і наполягає, щоб Іван більше не спілкувався з ними.
Дівчата, розсудіть, чи вірне рішення батьків? Як далі Івану та його родині ставитись до них? Сестра каже, що вони дзвонять, хочуть щоб внука привезли їм.
Ворожу на каві• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Я тоже зла на їх родину, за сестру обідно. Так не позичити, а дати. Чи вам батьки нічого не давали теж? І що значить 10 тис не заробили, ну явно квартира не 10 коштує, тобто у них є сума, але саме 10 не вистача.
Так нехай залишаться в сша, зароблять ті 10 тисяч і їдуть

Чудо Ф_ф КеДаХ• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Так і Сашку вони ж не подарували нічого! Ну за що обідно за сестру? Що вона заміж не за того вийшла і змушена працювати в декреті, бо чоловік- не здатний?
Претензії до батьків безглузді.
Всі претензії до чоловіка!
Черговий по кухні• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Вона хоче припинити всі контакти з ними. Як думаєте чи достатньо підстав чи вона накрутила?
Яка різниця, як вважають чужі люди? Тим більше, що там скоріш за все була ще купа різних інших ситуацій.
А взагалі, в Америці товарно-грошові відносини між рідними, то нормально. Тож частина родини стала ’американцями’
автор Українська Мрія • 03 мая 2023
Ответ дляВорожу на каві
Ви самі хочете до Саньочка?
Мрію про Санька з іпотекою в штатх
автор Українська Мрія • 03 мая 2023
Ответ дляЧавонадо
у мене студенти такі гроші привозили за літо з Америки,а у вас родина на хату не можуть заробити 10тис? ми навіть в Україні можемо заробити ці гроші
Ну ви дивні, вони заробили набато більше, але хочуть повернутись зараз влітку, а не чекати осені чи ще чогось
Дрібка щастя• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
То нехай знімають якусь дешеву маленьку квартирку, зароблять грошей і вже тоді їдуть в Україну.
неДоЖиру• 03 мая 2023
Диму без вогню не буває, завжди є дві правди, ви описуєте свою, а як там насправді невідомо.
автор Українська Мрія • 03 мая 2023
Ответ дляТрахтибидох
Так це була послуга Івану та батькам, а не навпаки.
Вони не ’оплачують Сашкові іпотеку’, вони оплачують СВОЮ оренду.
Тим більше, з я кого переляку люди похилого віку повинні знімати гроші з пенсійного накопичення, щоб віддати Вашій сестрі?
Будинок - Сашка, пенсійний фонд - батьків. Вашій сестрі з чоловіком треба жити за власний кошт і власним розумом.
А про родинні звязки, про допомогу дітям, ні, не чули?
автор Українська Мрія • 03 мая 2023
Ответ длянеДоЖиру
Так їх може по тій же причині і виперли з будинку)
Може, сестра казала що жіночки приходили інколи

неДоЖиру• 03 мая 2023
Ответ дляДрібка щастя
Де купувати планують в Україні? Ой не вам, сорі. Питання автору)
Черговий по кухні• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Брат вижив а мати його підтримала, бо той після розлучення, йому стрес не потрібний. Звичайно, що їм зараз складніше платити. Але може вона сподівалась що Сашко свою частину буде погашать
Заждіть, Сашко - власник будинку, він має право як власник вказати, на яких умовах оренда. То в чому проблема?
автор Українська Мрія • 03 мая 2023
Ответ дляЯ Головна
Вообще не увидела підстав. То, что они не хотят отдать свои деньги? Ну так это сверхнаглость у вашей сеструни - требовать отдать их. Пусть она свои деньги возьмёт кому-то отдаст))) И что ’все’ они дали другому сыну, если он дом купил сам с женой? Такой же шиш.
Так она свои и положить на квартиру, де їхній син буде таким же власником.
Боневтікла• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
То позичте ви сестрі кошти, або ваші батьки нехай дадуть. Так, батьки можуть допомогти, якщо самі захочуть, а ви примушуєте. Батьки ще працюють, а ви вже спадщину ділите, і кричите що нічого не досталось. Завжди потрібно розраховувати тільки на себе. Чому у вас немає претензій до чоловіка сестри? Нехай шукає іншу роботу, щоб їм вистачало. Батьки працюють ще й допомагають, а молодий син не може?
from Ukraine• 03 мая 2023
ніфіга не зрозуміло але дуже цыкаво. Винних вже знайшли?
Дали полный бан• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Наоборот, нам родители дали на старте всё. Поэтому для меня дичь, когда взрослые люди, которые уже сами родители, просят в долг из пенсионных сбережений отца. Особенно если это люди, у которых был шанс пожить и поработать в стране, где $10k - это два месяца работы и для этого даже не нужно быть особо умным, достаточно просто пахать.
Perfect_Day• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
То ви позичте чи подаруйте сестрі 10 тис., якщо це не гроші. Така смішна, чужими грошима фітькає в усі сторони.
Дрібка щастя• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Скільки і як допомогати кожен вирішує сам. Може вони вважають що вже допомогли коли жили разом в будинку і ділили оренду.
Я Головна• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ну вот, свои деньги она хочет вложить в Свое жилье, а не то, в котором собственником будет вообще ни с какого бока не она, а только её сын и его жена
Статус Ква• 03 мая 2023
Ответ дляЯ Головна
А кому тут плюшки? Вот купит семья Ивана свое жилье, пусть родители мужа тогда переезжают к ним и живут у них годами, чтоб и у них были такие же ’плюшки’
Уже купили майно?
Чому ж до сих пір накопичують?
Як би та Ка би ...

автор Українська Мрія • 03 мая 2023
Ответ дляНеваляшкина
Ну подарити для онука на житло таку малу суму - це дрібниця. Для батьків нормальних тільки в радість що у сина з внуком буде житло. А от Сашко мужичок ’ мрія’ , купу дітей наробив, покинув їх, кредитів понабирав і повісив платити на батьків. Відповідати більше вам не буду, ви на цьому форумі працюєте за оплату рейтингу.
Так, все вірно ви написали. Я взагалі в шоці, що порадниці сьогодні такі злі, бо ті 10 тис це дрібниця. Сетра уже хоче додому на літо, а не продовжувати заробляти. Чи невже всім цим порадницям батьки взагалі нічим не допомогли?
автор Українська Мрія • 03 мая 2023
Ответ дляPerfect_Day
Ну от, а ви писали, що платили за іпотеку по ринковим цінам. Тобто іпотека будинку на велику родину в США - 2400, а аренда квартири на 3 людей - 3000? Ви самі не розумієте, що це брехня і що вашій сестрі підвалила шара на деякий час, а потім шара зникла, треба змиритися, а не вибішуватися на батьків чоловіка.
Знову якась несимітниця! Якщо там в штатх арендуєш довгий час, то ціна така ж сама. Тобто якщо вони знімать з 2020 року наприклад, то ціна 2020 року. А сестра зняла по цінам 2022, космічним цінам.
Черговий по кухні• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
То вона б і в штати не поїхала б, вона не планувала вкалувати, хотіла побути в декреті, як всі.
То які в неї питання до свекрів та брата чоловіка? Вони повинні були забезпечити їй сидіння в декреті? Чи все ж таки чоловік? І я не зрозуміла, як це платити ринкову оренду Сашку грошей вистачало й вона сиділа у декреті, а коли вийшла на роботу, грошей на аренду іншого житла не вистачає?
автор Українська Мрія • 03 мая 2023
Ответ дляВорожу на каві
А мізки в них зʼявилися? Дитину народили, її треба забезпечити. І тут сюрприз! Гроші треба! Де взяти? У батьків!
Вам теж батьки нічого не залишили?
Ворожу на каві• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Мрію про Санька з іпотекою в штатх
Все ж краще, ніж нічого
автор Українська Мрія • 03 мая 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Удалено администрацией...
Я Головна• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Чьи батьки? Чужие батьки? Нет. Чего ваша сестра разевает свой роток на деньги не своих родителей?
Ворожу на каві• 03 мая 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Мабуть, в тому, що безкоштовно хочеться
Ворожу на каві• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Можна оформити в долях. Хто скільки грошей дав - стільки м2 і має.
автор Українська Мрія • 03 мая 2023
Ответ дляДрібка щастя
Так і є. Всі ці розмови про те що той брат не платить свою частку. Агов, вони не по долях купили цей будинок, він власник і бере орендну плату. Не подобається- двері незамкнені. Дуже дипломатично написано про Сашка який не хоче стресу, мама яка стала на бік того сина - мабуть гризня була ще та що виставили Івана з сім´єю.
Сестра у мене така, що піде при першому конфлікті. Тим паче з дитиною.
175см55кг19лет (она)• 03 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Вас вже спитали, а чим же ж ваші батьки допомогли сестрі? Ви вперто мовчите, бо нічим.