Запароленое одеяло• 03 мая 2023

Дізналась про зраду. Дуже боляче

Я за кордоном з дітьми від попереднього шлюбу. З теперішнім чоловіком разом три роки. До війни жили разом (в мене, його квартиру здавали), все було чудово. Коли почалася війна, я виїхала з дітьми. Квартиранти виїхали на західну, тому звільнили квартиру чоловіка. Він вирішив переїхати до себе, бо так йому набагато зручніше з роботою.
За весь час ми бачилися два рази по декілька днів, я приїжджала на захід України, він теж. Дарував подарунки, гроші надсилав. Постійно був на зв´язку. Були проблеми з довірою , спілкуванням через велику відстань. Сварилися, було таке, що не розмовляли тиждень, два. Але потім мирились, найчастіше з моєї ініціативи.
Нещодавно з´явилися підозри в мене, потім стало зрозуміло, що він замовляє повій. Я просто розчавлена, взагалі немає сил нічого робити. Довіряла йому, як собі. І це реально грім серед ясного неба. Дуже потребую підтримки, але навіть поговорити немає з ким.
Морковна• 03 мая 2023
Так, це важко. Коли я про зраду дізналася, це до війни було,жили разом, то три дні не могла дихати нормально.
Подумайте про майбутнє, як ви бачите життя без нього, якщо не зможете простити.
Все буде добре. Головне, що ви є у себе. Все інше - минає

Само_достаточная• 03 мая 2023
Ну, лучше повій, чем постоянная любовница, которая рано или поздно захочет стать женой, тогда это точно конец, а так просто секс. Не знаю, думайте, чего вы хотите. Имхо
Цибулька зла• 03 мая 2023
Ну не все семьи выдерживают такой формат отношений.
Детей общих нет, квартира у вас своя есть, я б на вашем месте вообще не парилась
ТочноБудет• 03 мая 2023
Ви думали що чоловік другий рік сидить і вам вірність береже) багато хто вже розлучились і одружились другим разом
ДА да да• 03 мая 2023
Тю. Повії то для фізичного задоволення. Як ви уявляли життя на відстані? Що секас у нього раз в рік буде?
Не має міцних родин на відстані . Тому жінки у яких гарна сім´я не виїжджали.
Мюллерная• 03 мая 2023
повія то таке. фізіологія.. але те що довіри не має, то головна проблема. не вірю в відносини на відстані. це самообман. вибір є завжди.
ТочноБудет• 03 мая 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Чим краще купляти людину за гроші?
Як до мене це взагалі найгірше що може бути
Зайченя• 03 мая 2023
Автор,так вернитесь на западную и живите с мужем.а что вы хотели?
Цибулька зла• 03 мая 2023
Ответ дляДА да да
Женщины, у которых прекрасные семьи тоже уехали.
Мужчины то все разные.

Байрактарна• 03 мая 2023
Автор, повії - це не зрада. А ви чого там сидите? Їдьте до чоловіка, він вже без сексу не витримує
Силиконочка• 03 мая 2023
Дуже вам співчуваю, обіймаю міцно! Якщо це трошки вам допоможе, то повії це фізіологічні потреби, емоційна зрада набагато гірше. Але я його не виправдовую взагалі! Хочу трохи вас розрадити.
Само_достаточная• 03 мая 2023
Ответ дляТочноБудет
Чим краще купляти людину за гроші?
Ну, я ж написала, что это мое личное мнение. Лучше разовые отношения, для автора же лучше
Байрактарна• 03 мая 2023
Ответ дляТочноБудет
Чим краще купляти людину за гроші?
Тим, що він навряд чи до неї піде від автора
автор Запароленое одеяло • 03 мая 2023
Ответ дляЗайченя
Я не з західної України. Ми там тільки зустрічалися під час війни.
Глас_Народа• 03 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
Вот это смешно, трахать, целовать другую бабу и не измена. Ну и как автору, потом его член в рот брать, после чужих гнезд)
Само_достаточная• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
А откуда вы?
Байрактарна• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
А звідки?
ДА да да• 03 мая 2023
Раніше їздили на заробітки деякі. Але ж тоді чоловіки і жінки перетинали вільно кордон, а зараз чоловіки не виїздні і про які сім´ї на відстані може йдти мова?
Зайченя• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
У вас там ведь есть где жить

Глас_Народа• 03 мая 2023
Нет у вас автор семьи. Прожили два года, год порознь. Дети не его, он практически свободен.
Этожзвяздаяегообожаю• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Так какого лешего уехала ? Измена ожидаема в данной ситуации .
Само_достаточная• 03 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
А он до автора девственником был? Ну, такоц себе аргумент
автор Запароленое одеяло • 03 мая 2023
Ми жили неподалік Бучі, в селі. Я з дітьми виїхала до Німеччини. Чоловік повернувся до своєї квартири в Київ.
Глас_Народа• 03 мая 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Моральная сторона, когда в браке, доверяешь, ценишь отношения.
А здесь иметь одну за другой...
Мольфарочка• 03 мая 2023
Автор, чому ви досі не повернулися? Кому були важливі сім´я та відносини вже давно повернулися або взагалі не їхали. Ви самі зробили свій вибір
автор Запароленое одеяло • 03 мая 2023
Ответ дляМольфарочка
Ви б вивезли дочку з Бучі? Чи залишилися заради чоловіка?
Само_достаточная• 03 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
А здесь иметь одну за другой...
Та это да, но исходим из того, что имеем
Глас_Народа• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ну так жили б с ним в Киеве.
Автор, вы сами его бросили. Соры по две недели не разговаривать..вот и результат
Гжегож Бженчишчикевич• 03 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
Уже собиралась то же напечатать)
ДА да да• 03 мая 2023
Ответ дляЦибулька зла
Мужчины то все разные.
Ну для всех разное понятие прекрасная семья.