Запароленое одеяло• 03 мая 2023
Дізналась про зраду. Дуже боляче
Я за кордоном з дітьми від попереднього шлюбу. З теперішнім чоловіком разом три роки. До війни жили разом (в мене, його квартиру здавали), все було чудово. Коли почалася війна, я виїхала з дітьми. Квартиранти виїхали на західну, тому звільнили квартиру чоловіка. Він вирішив переїхати до себе, бо так йому набагато зручніше з роботою.
За весь час ми бачилися два рази по декілька днів, я приїжджала на захід України, він теж. Дарував подарунки, гроші надсилав. Постійно був на зв´язку. Були проблеми з довірою , спілкуванням через велику відстань. Сварилися, було таке, що не розмовляли тиждень, два. Але потім мирились, найчастіше з моєї ініціативи.
Нещодавно з´явилися підозри в мене, потім стало зрозуміло, що він замовляє повій. Я просто розчавлена, взагалі немає сил нічого робити. Довіряла йому, як собі. І це реально грім серед ясного неба. Дуже потребую підтримки, але навіть поговорити немає з ким.
Само_достаточная• 03 мая 2023
Ответ дляМама фіфті цента
А, якщо не захоче?
Якщо у неї чоловік, сім´я, діти?
І зв´язок з коханцем багато років, єдиним?
Якщо у неї чоловік, сім´я, діти?
У автора яано другач ситуация. Яке багато років, до чого тут це
Запароленое одеяло
• 03 мая 2023
Ответ дляТочноБудет
От вам і відповідь, поки йому було зручно жити у вашому будинку, ви працювали і себе забезпечивали, то були потрібні, втратили то все і він вже в активному пошуку … нема там за чим сумувати, а батько дітей допомогає вам?
Батько дітей матеріально не допомагає, ми розлучилися по шлюбному договору. Претензій до нього не маю. Матеріально від нього не залежу. Він зараз на війні, дітям дзвонить коли є можливість.
ДА да да• 03 мая 2023
Когда украинки выезжали думали ну на год,а сложилось так,что не понятно сколько лет ещё.
вкрации• 03 мая 2023
Это неизбежно. Часто слышу про разводы или постоянные скандалы у тех кто уехал из более спокойных районов и имея своё жилье а мужья остались. Мне еще в 14 году сосед предлагал пожить вместе, а то он жену с детьми отправил к родственикам а ему страшно и одиноко. Как я офигела это ничего не сказать, мужчина идеальный семьянин, всегда с женой , детьми, все для семьи, никогда его на лавке с пивом не видела.
Мастер Пис• 03 мая 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Потому что у меня история как у автора, даже замужем столько же лет. Мой муж говорит «Я буду тебя ждать сколько угодно, Я тебя жду. Я хочу жить с тобой, я клялся тебе перед богом» Не нужно оправдывать мужика. Изменяют не все.
Вашему мужу - пирожок с полки и нимб на голову.
Ну а все остальные - они земные мужики, которые хотят кушать, чистые носки и трахаться.
Не цілуюсь з бодуна• 03 мая 2023
Ответ дляМастер Пис
Пусть трахаються. Вроде женщины уехали от хорошей жизни.
from Ukraine• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
От тут як раз ні. Мої потреби в сексі вище за його потреби. Але я себе прекрасно контролюю.
В мене на першому місці - я сама. Потім чоловік і його комфорт. І потім ті, за кого я відповідальна. Це діти. Але у випадку війни, я вважаю, треба думати про безпеку дітей.
Думаю, дорослі люди можуть контролювати себе. Ну можна було б поговорити і домовитись намагатись бачитися частіше. Можна навіть було б чесно сказати - не можу більше без сексу, або ’не збираюся до вас взагалі’. Це було б чесно. А не так, як сталося... Дуже боляче не тільки через зраду, а ще через неповагу до моїх почуттів взагалі.
Це ви описали своє довоєнне життя. А зараз ви і ваші пріоритети змінилися. І ваш чоловік також. Зараз ви вже інші люди.
Задолбулька• 03 мая 2023
Так, багато хто їхав і думав, що на тиждень, місяць, рік. Але час іде, дівчата наразі влаштовують своє життя -навчання, школа дітей, курси, просто облаштування квартири і тд. І тут те ж саме- хтось роботу шукає, хтось працює,хтось нервує, хтось кайфує. Ще раз повторюсь. Життя триває, воно не зупинилось на вашу від´їзді. Як у вас, так і в чоловіка. Зрада фізична-це вершина айсбергу. І правильно дівчатка казали- кому були важливі стосунки, ті не розлучались, або повернулись до сім´ї. У кого інші пріоритети, ті доводять з піною на вустах, що існування окремо з рідкими дзвінками, то те що треба. Так не буває. Бо люди відвикають один від одного і звикають до чогось іншого. Шлюб -це праця, постійна. На відстані вона, нажаль, ще важча.
from Ukraine• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
В мене немає натяку до повернення, бо ми планували , що він зробить документи і приїде до нас. Але, по факту, нічого не робив.
Ось в цьому коментарі ви ще раз підкреслили свої пріоритети. Це тільки - ви і ваші бажання. Бажання чоловіка ви не враховуєте. Якщо він не робив документи - їхати не планував.
Мастер Пис• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ваши дороги разошлись. Он просто это понял раньше вас, но пока озвучивает. Возможно встретит постоянную барышню и поднимет вопрос. Так или иначе его поступки говорят за себя сами.
Мастер Пис• 03 мая 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Так они и трахаются. Но это у автора претензии, а не у мужа, что ему трахать некого.
from Ukraine• 03 мая 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Женщины уехали себя спасать и пожить в Европе, а мужчины живут, как могут. Может завтра прилететь ракета в его дом, а он год без секса) Подумайте, если бы ваш муж уехал с детьми, а вы бы тут год одна жили под обстрелами и блекаутами. Ничего бы не изменилось в вашем восприятии?
Глас_Народа• 03 мая 2023
Ответ дляПочтальЁнша
А он ей девственником достался?
При чем здесь это? Вы когда в отношениях, допускаете прастииуток, как что то обыденное? Или все таки уважаете чувства друг друга?
Мастер Пис• 03 мая 2023
Ответ дляfrom Ukraine
У них аргумент « я уехала спасать детей/ здесь будущего нет». Что думают об этом мужья особо не спрашивали. Да и сужу по окружению, даже те мужчины которые сами инициировали выезд жен с детьми уже десять раз поменяли свое мнение.
Цибулька зла• 03 мая 2023
Ответ дляНаучительница
дітьми від попереднього шлюбу это не его родные дети
Так для автора они родные, але
А мужик если этого не понимает, то таки да, вариант один.
НуКаНаКа• 03 мая 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Ну тепер можете починати зраджувати. Не всі хотять жити в Німеччині. Мені теж чоловік каже, що потрібно виїзжати - я не хочу нікуди їхати.
А в каком Вы сейчас городе?
НуКаНаКа• 03 мая 2023
Ответ дляЦибулька зла
И?
В стране война.
Люди с умная тоже думали, что в безопасном месте и что шансов, что прилетит 1 из миллиона.
В стране война.
За границей тоже наших много гибнет
Мастер Пис• 03 мая 2023
Ответ дляЦибулька зла
И что?
А то что мужиков свои не сильно от измен останавливают, а тут чужие…
У мужа автора нет морального якоря держаться за эту семью.
НуКаНаКа• 03 мая 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
С ЗУ и Киева выезжали
Запароленое одеяло
• 03 мая 2023
Деякі коментарі дивують. Тобто це дійсно нормально, коли люди на відстані не можуть підтримувати стосунки? Мій батько моряк, і багато друзів моїх батьків теж моряки. Серед вас, певна, теж є дружини моряків. І це нормально - чекати свого коханого півроку. В моєму розумінні.
Ми ж не тварини. Не може бути таке, що ти сьогодні кажеш, що вона кохання твого життя, а завтра замовляєш повію! Якщо ти відчуваєш, що в тебе проблеми і є потяг і ти вже не знаєш що робити - то чи не правильно поговорити відверто?
Ви обговорюєте тут те, що я не повернулася. Так, я не повернулася. Бо я надзвичайними зусиллями тут намагаюся збудувати звичайне щоденне життя. Але це не заважає мені цінувати і поважати мій вибір чоловіка. Не заважає бути вірною йому, та щиро сподіватися , що він приїде до мене.
Я створила цю тему, щоб написати, як важко дізнатися про зраду. Насправді, зрада може трапитися навіть коли люди живуть разом, і тут була безліч таких історій. Але це не означає, що дізнатися таке про близьку людину не боляче. Навіть, якщо в мене є діти. Навіть якщо я далеко. Це не означає, що коли я їхала, то це автоматично дало зелене світло повіям. Невже для когось це норма, коли один з пари просто за спиною в іншого зраджує?
Гарнюнька• 03 мая 2023
Автор, тут майже лише докори в ваш адрес і 0 підтримки, на жаль!
Хочу вас підтримати, бо знаю як це боляче(
З часом зрозумієте багато, і зможете все відпустити, але з часом
Коли гострий біль притупиться трохи, не втрачайте час, не допустіть впасти в депресію чи апатію до всього, почніть читати вечорами особливо, це відволіче от руйнуючих думак, читайте ’радикальне прощення’, ’ мій дім, там де ти’, ’ сила моменту зараз’ і тому подібне, це те що заставить вас обдумати багато важливих речей в житті, повернути себе собі.
Я на жаль, зараз поглядаючи назад, розумію що тоді на біль та сльзи витратила дуже багато часу, але та зрада чоловіка буга гіршою від вашої ситуаціі, бо то були стосунки з почуттями тривалий час і тд, а ще неймовірна біль від того, що ми 11 років разом, є діти, ми з голодранців змогли вирости і стати достатньо забезпеченими, так багато життєвих труднощів пройти разом, абсолютна довіра, а потім, а потім в якийсь момент людина дозволила собі подвійне життя(((
Я розбилась, життя розділилось на до і після, важно переживала і розуміла що ніхто мене з цього не витягне крім мене.
Займайтесь спортом, знаю як це коли нічого не хочется, тільки лежати і плакати, працюйте над чимось.
Плануйте своє життя далі, у вас немає спільних дітей і це плюс, у вас є житло і це плюс
Довіри вже не буде, зрозумійте, чи потрібен він вам?
Та і він сам скоро покаже, чи потрібні ви йому, а поки що відстороніться, це найкраще що модете зробити на цьому етапі
Тримайтесь)
Задолбулька• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
До чого тут порівняння з моряками? Коли ти одружуєшся з моряком, ти розумієш на що йдеш. А у вашому, ви виїхали, так рятуючи себе, а чоловік нехай гребе як хоче. Так, ви слабка жінка, в країні війна, у вас дітки ж. А він? Типу чоловік і хай терпить? Може йому також страшно за життя? Може йому підтримка потрібна? А у вас же курси...ну так. І якщо немає тепла, то його знайдуть десь на стороні, це природньо.
Ответ дляЗапароленое одеяло
Потяг...
Электричка
Мама фіфті цента• 03 мая 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Буває по-різному )
Відповідь на таке собі припущення, що коханка захоче заміж і повія краща))
вкрации• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Боляче, але так бувае. А для більшості чоловіків повія то таке, ніби пристрій щоб справити нужду, вони то за зраду не вважають. А як ви дізналися? Як не бачитися? Може то тільки ваши підозри?
No problems• 03 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
Вот это смешно, трахать, целовать другую бабу и не измена. Ну и как автору, потом его член в рот брать, после чужих гнезд)
А он что, девственником к автору пришел? Одним гнездом больше, одним меньше.)