Запароленое одеяло• 03 мая 2023

Дізналась про зраду. Дуже боляче

Я за кордоном з дітьми від попереднього шлюбу. З теперішнім чоловіком разом три роки. До війни жили разом (в мене, його квартиру здавали), все було чудово. Коли почалася війна, я виїхала з дітьми. Квартиранти виїхали на західну, тому звільнили квартиру чоловіка. Він вирішив переїхати до себе, бо так йому набагато зручніше з роботою.
За весь час ми бачилися два рази по декілька днів, я приїжджала на захід України, він теж. Дарував подарунки, гроші надсилав. Постійно був на зв´язку. Були проблеми з довірою , спілкуванням через велику відстань. Сварилися, було таке, що не розмовляли тиждень, два. Але потім мирились, найчастіше з моєї ініціативи.
Нещодавно з´явилися підозри в мене, потім стало зрозуміло, що він замовляє повій. Я просто розчавлена, взагалі немає сил нічого робити. Довіряла йому, як собі. І це реально грім серед ясного неба. Дуже потребую підтримки, але навіть поговорити немає з ким.
Света С Приветом• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
В мене ще його гроші лежать... Зараз заблокувала його усюди. Але рано чи пізно він ці гроші захоче. Треба буде якось спілкуватися , я навіть не уявляю як.
вам сейчас очень больно. но все проходит, и это пройдет. вам просто надо это пережить, дать себе время.
а потом и встретитесь

Bambook.pro• 03 мая 2023
А в чем, собственно, проблема? В том, что вы испытали боль и предательство? Я не оправдываю мужчину, но я его понимаю.
Вам удобно сидеть за границей, а не быть рядом с вашим мужчиной. Ему удобно снимать девочек для удовлетворения физических потребностей.
У него точно также может быть проблема с доверием к вам. Вы ж в безопасности. Вокруг много мужчин.
Вопрос совершенно в другом. Что делать дальше? Вы готовы его простить и принять? Потому что так удобно - не надо искать нового мужчину.
Или, наоборот, разорвать отношения и строить свою жизнь самой?
Чего вы боитесь больше - боли от возможного предательства в будущем или одиночества и уменьшения удобства (в деньгах и в том, что вас кто-то ждет) сейчас?

Все проблемы решаемы, если их обозначить и с ними работать
Бронетапці• 03 мая 2023
Ответ дляДА да да
Тю. Повії то для фізичного задоволення. Як ви уявляли життя на відстані? Що секас у нього раз в рік буде?
Не має міцних родин на відстані . Тому жінки у яких гарна сім´я не виїжджали.
Навіть з Маріуполя ?
Да-да, тільки погані поїхали
ДА да да• 03 мая 2023
Ответ дляБронетапці
Навіть з Маріуполя ?
Да-да, тільки погані поїхали
Мало місць в Україні,щоб залишитися всім разом?
Бронетапці• 03 мая 2023
Ответ дляДА да да
Раніше їздили на заробітки деякі. Але ж тоді чоловіки і жінки перетинали вільно кордон, а зараз чоловіки не виїздні і про які сім´ї на відстані може йдти мова?
Що вже й жінок не пускають, чи не впускають?
ДА да да• 03 мая 2023
Ответ дляБронетапці
Погугліть може вам допоможе читати повністю речення
Бронетапці• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ви б вивезли дочку з Бучі? Чи залишилися заради чоловіка?
Багатьом на дітей полювати, аби чоловіку добре було
Бронетапці• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Багатьом на дітей плювати, аби чоловіку добре було
Тут как тут• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я втратила роботу з першого дня війни. В мене були невеликі заощадження, які ю дозволили мені і дітям протриматись десь півроку.
Спочатку, здавалося що зараз пару тижнів, і війна закінчиться, ми повернемося додому. Потім діти пішли в школу, я на мовні курси. Якось потроху життя тут стабілізувалося. Я поступила на підвищення кваліфікації, щоб знайти роботу за спеціальністю.
Чоловік має можливість виїхати, тільки треба зібрати документи. Робота в нього то є, то немає. Дуже нестабільна, але заробляє (коли є робота) дуже добре.
Ми говорили з ним, що він спокійно збере документи і приїде до нас. Але він так і не розпочав збирати. До військової служби не придатний за станом здоров´я.
Мабуть, йому самому краще. Живе собі як хоче.
Ми говорили про те, що якщо в когось з нас щось зміниться у ставленні, то ми можемо це обговорити. Я ніколи не зраджувала йому і не дивилася на інших чоловіків.
Автор, миленькая, лично мне вас очень жаль. И все что могу сказать, постарайтесь забить и забыть обо всем. На придурошных здешних не обращайте внимания. Я уже где-то писала, что форум этот забросила, недели три назад, может месяц как вернулась сюда. И для меня было открытием, что выехавших мам с детьми здесь ненавидят некоторые. И поддержки среди местных у вас сейчас особо нет только потому, что вы выехали за границу. Почему у людей такая реакция - не знаю, но вот так радоваться чужим неприятностям - это треш.
А вы просто держитесь и пусть у вас все наладится! С мужем или без него, решать вам, вашей семье.

Масяня Я• 03 мая 2023
Ответ дляЦибулька зла
Представила.
Я была б плохой матерью, если б мои сыновья выросли такими безответственными идиотами
Смешно. Ваш сьін должен нести ответственность за двух чужих детей и свалившую бабу?
Бронетапці• 03 мая 2023
Ответ дляДА да да
Зараз тільки жінки, і що? Він +-12 годин їде з Києва, вона +-12 годин їде з Німеччини на західну. Що вам не так?
Бронетапці• 03 мая 2023
Ответ дляТут как тут
Тому, що більшість писак - русня, яку жаба давить. Вони ж далі мухосранська не доїдуть
ДА да да• 03 мая 2023
Ответ дляБронетапці
о це життя, зустрічі раз у півроку. Вас задовільняж- живіть але не навязуйте іншим цю хєрню. І смішно читати про русню. На потрахушки їхати у львів то є сім´я. Да,не дай Бог мати такий світогляд
Страхованная• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Буча закінчилась рік назад. Якби Ви були б в Польщі і Вам прийшлось працювати на заводі- Вы б повернулись ще б в травні минулого року, але це ж соціал... і не кажіть, що неправда...
Страхованная• 03 мая 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Странные тетки . Поусаживались на пособия, сидят - не выковыряешь из взаграниц. Вот откуда Вы уехали что год сидите ? Вы реально верите что годами мужики будут ждать ? Так мужчинам не только секс нужен , им нужно общение, забота, тепло. Короче сидите дальше . Пособия сами себя не заплатят .
Тут вопрос, что через год социал может закончится, придётся возвращаться, и кто удержался на 2 стульях, тому повезло) судя по сообщениям, автор как будто ждала измены - наконец-то развязала себе руки...
Цибулька зла• 03 мая 2023
Ответ дляМасяня Я
Ваш ничего не должен.
Квітка папороті• 03 мая 2023
Неужели есть ещё такие наивные которые сидят за границей и думают что мужья дрочат год? Люди,прозрейте.это ваш выбор свалить за бугор.Тут либо семья,либо пособие и халява.В Украине полно городов,где нет опасности,а слом поехать и пахать и жить семьей
автор Запароленое одеяло • 03 мая 2023
Ответ дляТут как тут
Дякую вам. Мені дуже потрібна моральна підтримка, але цей форум явно не те місце , де жінки підтримують жінок.
Масяня Я• 03 мая 2023
Ответ дляЦибулька зла
Ваш ничего не должен.
Ну я своего воспитьівала,что должен своим детям. Своим,как в Европе,куда идем. Что он несет ответственность за того,кого привел в етот мир

Тут как тут• 03 мая 2023
Ответ дляКопуша
Почему с мужем не жить в Киеве? Не заниматься с ним сексом? Не вести общее хозяйство? Если жена любит и хочет Мужа очень. Можно снять квартиру, свою сдать. Она просто не хочет того мужа, он ей просто как родственник. Она даже не думает, что муж может хотеть женской ласки и внимания. Потому что ей самой оно не нужно. Поэтому Автору легко год и два и три будет жить без мужчины. Но ей хочется, что бы и ее муж жил так же. В целибате.как бесполое существо.Месяцами, годами. Ни на кого не смотрел.
То, что где-то в комментариях автор написала, что ждала его к себе в Германию, а он вроде как и не собирается, вы конечно же не заметили? Виновата только выехавшая автор, да? А мужик, у которого я так поняла есть возможность выехать, но он не пытается это сделать, мужик ни при чём, да?
Бронетапці• 03 мая 2023
Ответ дляДА да да
Не дай Бог, війни!
А вам, з боліт весело? Це тимчасово. Вірю в ЗСУ!
ДА да да• 04 мая 2023
Ответ дляБронетапці
Не дай Бог, війни!
Про болота вы пишите тем кто не свалил на пособие?
Бронетапці• 04 мая 2023
Ответ дляДА да да
Ага! Саме на пособія. В нас же війни нема, тільки ’спецоперація.
Чий Крим?
Бронетапці• 04 мая 2023
Ответ дляДА да да
Чий Крим?
ДА да да• 04 мая 2023
Ответ дляБронетапці
Чий Крим?
Беда.
Бронетапці• 04 мая 2023
Ответ дляДА да да
Беда.
І то ви ще нашого ЗСУ не бачили. Скоро будуть у вас - ще не так заспіваєте
Бронетапці• 04 мая 2023
Ответ дляДА да да
Беда.
ДА да да• 04 мая 2023
Ответ дляБронетапці
Вы четыре раза пишите одно и тоже,2 одинаковых комментария мало.
Бронетапці• 04 мая 2023
Ответ дляДА да да
Хіба не ясно, що програма задублювала?)
НуКаНаКа• 04 мая 2023
Ответ дляДА да да
Если честно то да. Спокойнее было б в Черкассах,Полтаве, не гор говоря уже о Черновцах,Ужгороде. А в Киеве,да страшно,бо его все равно пытаются то шахедами то ракетами. Его в покое не оставят до конца войны
В Киеве самая лучшая защита
Сколько за это время (последнее) атак было на Киев
Всё посбивали