Запароленое одеяло• 03 мая 2023
Дізналась про зраду. Дуже боляче
Я за кордоном з дітьми від попереднього шлюбу. З теперішнім чоловіком разом три роки. До війни жили разом (в мене, його квартиру здавали), все було чудово. Коли почалася війна, я виїхала з дітьми. Квартиранти виїхали на західну, тому звільнили квартиру чоловіка. Він вирішив переїхати до себе, бо так йому набагато зручніше з роботою.
За весь час ми бачилися два рази по декілька днів, я приїжджала на захід України, він теж. Дарував подарунки, гроші надсилав. Постійно був на зв´язку. Були проблеми з довірою , спілкуванням через велику відстань. Сварилися, було таке, що не розмовляли тиждень, два. Але потім мирились, найчастіше з моєї ініціативи.
Нещодавно з´явилися підозри в мене, потім стало зрозуміло, що він замовляє повій. Я просто розчавлена, взагалі немає сил нічого робити. Довіряла йому, як собі. І це реально грім серед ясного неба. Дуже потребую підтримки, але навіть поговорити немає з ким.
Мольфарочка• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ви б вивезли дочку з Бучі? Чи залишилися заради чоловіка?
Навіть якби і виїхала з Бучі, то переїхала б з чоловіком в інше місто. Мої знайомі з Бучі вже давно туди повернулися після звільнення, Вам що заважає?
Запароленое одеяло
• 03 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
Ну так жили б с ним в Киеве.
Автор, вы сами его бросили. Соры по две недели не разговаривать..вот и результат
В 1-кімнатній з дітьми , собакою та котом дуже було б весело. Ми з самого початку навіть не розглядали такий варіант.
НуКаНаКа• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
В Буду ещё прошлым летом наши друзья с маленькими детьми вернулись
Там уже много народа
Глас_Народа• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Мы так жили и ничего. Никто не развелся
ДА да да• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
В вашем случаи у вас и семьи не было,дети не его, он сразу свалил в свою квартиру.
Я из бучанского района тоже, не планирую даже сваливать
Госпожа_тамагочи• 03 мая 2023
А мне вас автор ни капельки не жалко
Представляю как это вы его достали. Вы теперь для него вчерашний день, забытый сон, прокисший борщ. Выметайся из его жизни. Ты его не достойна.
Мастер Пис• 03 мая 2023
Автор, вот не обижайтесь сейчас только. Посмотрите его глазами на ситуацию. Пока вы были рядом вас держали чувства возможно, а сейчас, да спустя год?! Вы выбрали быть там из соображений о детях или иных других. Что у него: квартира есть, чужих детей которых надо терпеть рядом нет, работа или доход какой имеется наверняка. Короче - у вас и так было мало общего, а теперь его вообще нет и держаться за него он не видит смысла.
Божий одуванчик• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Та нащо ви їм це пояснюєте, такі як бабки на лавці! Аби обісрати всіх довкола! Що чоловік каже?
НуКаНаКа• 03 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
Мы так жили и ничего. Никто не развелся
И ахались пока дети спят?
ДА да да• 03 мая 2023
Автор,сегодня сбивали шахидов. Утром ребенок в школу, мы на работу. Вечером мы все вместе. Район у нас с вами один.
Вы выбрали детей,я выбрала семью
Божий одуванчик• 03 мая 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
А мне вас автор ни капельки не жалко
Дивлюсь, багато хто зранку забув ліки прийняти.
НуКаНаКа• 03 мая 2023
Ответ дляБожий одуванчик
А ничё что в Буче с прошлой осени все норм?
Не цілуюсь з бодуна• 03 мая 2023
Чего кудахчете ? Все автор правильно вы сделали, муж ваш значит и до войны изменял вам, просто сейчас открылось все! Вы не виноваты что он свой член удержать не может. Все разные , и это БРЕД что все на лево ходят. Живите для своих детей.
Запароленое одеяло
• 03 мая 2023
Ответ дляМольфарочка
Я втратила роботу з першого дня війни. В мене були невеликі заощадження, які ю дозволили мені і дітям протриматись десь півроку.
Спочатку, здавалося що зараз пару тижнів, і війна закінчиться, ми повернемося додому. Потім діти пішли в школу, я на мовні курси. Якось потроху життя тут стабілізувалося. Я поступила на підвищення кваліфікації, щоб знайти роботу за спеціальністю.
Чоловік має можливість виїхати, тільки треба зібрати документи. Робота в нього то є, то немає. Дуже нестабільна, але заробляє (коли є робота) дуже добре.
Ми говорили з ним, що він спокійно збере документи і приїде до нас. Але він так і не розпочав збирати. До військової служби не придатний за станом здоров´я.
Мабуть, йому самому краще. Живе собі як хоче.
Ми говорили про те, що якщо в когось з нас щось зміниться у ставленні, то ми можемо це обговорити. Я ніколи не зраджувала йому і не дивилася на інших чоловіків.
Глас_Народа• 03 мая 2023
Ответ дляНуКаНаКа
И ахались пока дети спят?
Нет, секс был в разное время суток, когда никого нет.
Не цілуюсь з бодуна• 03 мая 2023
Ответ дляНуКаНаКа
От бляха норм вам !? В Умани тоже норм было ! Все на личный страх и риск! Мужик кобель, гулял и раньше.
Научительница• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ми жили неподалік Бучі, в селі. Я з дітьми виїхала до Німеччини. Чоловік повернувся до своєї квартири в Київ.
А он должен был ждать годами, пока вы чужих детей вывезли ?
НуКаНаКа• 03 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
Спасибо
Божий одуванчик• 03 мая 2023
Ответ дляНуКаНаКа
В Бусе норм, а з нервішками у багатьох не норм, судячи з теми
Научительница• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я вернулась, живем в моей квартире в Киеве. В Бучу не хочется, год назад
НуКаНаКа• 03 мая 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А Вы с ЗУ или Киева выехали?
Мастер Пис• 03 мая 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Так автор и живет для своих детей. При чем здесь муж? И почему он не должен жить ради себя? Когда вы выбираете семью то и с партнера можно требовать того же.
Силиконочка• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Тоді,авторе, це на краще, що ви дізналися зараз про зраду. Якщо він за цей час не хотів зібрати документи для виїзду, то ви йому не так вже й потрібні. Краще зараз розійтися поки немає спільних дітей та майна. Ну його на фіг!
Научительница• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Можно было снять . Вариант сам пришел
from Ukraine• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Вы сделали, как вам было удобно и важно. Он решает свои потребности. Для вас на первом месте дети, собака и кот. А потом уже муж. Ну так и вышло. Вас никто не обвиняет, вы поступили как было нужно. Но все что произошло - ожидаемо. Сколько вы в разлуке?
Божий одуванчик• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ну тоді ви вільна! Він нічого не хоче робити для сім’ї! Виїхати не хоче, роботу шукати не хоче, змінювати життя не хоче. У вас сім’я, діти і ви, влаштовуйтесь і будьте щасливі! Відпускайте цього кобелика
Научительница• 03 мая 2023
Ответ дляНуКаНаКа
И ахались пока дети спят?
Дети гуляю,ходят на спорт т и у детей есть друзья, бабушки дедушки и и д
Запароленое одеяло
• 03 мая 2023
В мене ще його гроші лежать... Зараз заблокувала його усюди. Але рано чи пізно він ці гроші захоче. Треба буде якось спілкуватися , я навіть не уявляю як.
Не цілуюсь з бодуна• 03 мая 2023
Ответ дляНуКаНаКа
А Вы с ЗУ или Киева выехали?
С Чернигова! Мне плевать, я не хочу рисковать жизнью своего ребенка.Понятно что жизнь и так не предсказуема и от всего не убережешь, но с ракетами и шахидами сравнивать глупо. Война одним словом, каждый день мирные жители гибнут!