Запароленое одеяло• 03 мая 2023

Дізналась про зраду. Дуже боляче

Я за кордоном з дітьми від попереднього шлюбу. З теперішнім чоловіком разом три роки. До війни жили разом (в мене, його квартиру здавали), все було чудово. Коли почалася війна, я виїхала з дітьми. Квартиранти виїхали на західну, тому звільнили квартиру чоловіка. Він вирішив переїхати до себе, бо так йому набагато зручніше з роботою.
За весь час ми бачилися два рази по декілька днів, я приїжджала на захід України, він теж. Дарував подарунки, гроші надсилав. Постійно був на зв´язку. Були проблеми з довірою , спілкуванням через велику відстань. Сварилися, було таке, що не розмовляли тиждень, два. Але потім мирились, найчастіше з моєї ініціативи.
Нещодавно з´явилися підозри в мене, потім стало зрозуміло, що він замовляє повій. Я просто розчавлена, взагалі немає сил нічого робити. Довіряла йому, як собі. І це реально грім серед ясного неба. Дуже потребую підтримки, але навіть поговорити немає з ким.
АсобеннАя• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ви б вивезли дочку з Бучі? Чи залишилися заради чоловіка?
Я вас розумію,з Бучі треба було виїзджати.Але ж є квартира ще в Києві.
Тим паче зараз в Київі населення майже по численності таке як і було.
Надали ппо ще.
Просто вам зручно в Німеччині на пособіях і світ побачити...,а чоловіка якщо б дійсно кохали то повернулися вже...
я вас не осуджую ,якщо що

Копуша• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Деякі коментарі дивують. Тобто це дійсно нормально, коли люди на відстані не можуть підтримувати стосунки? Мій батько моряк, і багато друзів моїх батьків теж моряки. Серед вас, певна, теж є дружини моряків. І це нормально - чекати свого коханого півроку. В моєму розумінні.
Ми ж не тварини. Не може бути таке, що ти сьогодні кажеш, що вона кохання твого життя, а завтра замовляєш повію! Якщо ти відчуваєш, що в тебе проблеми і є потяг і ти вже не знаєш що робити - то чи не правильно поговорити відверто?
Ви обговорюєте тут те, що я не повернулася. Так, я не повернулася. Бо я надзвичайними зусиллями тут намагаюся збудувати звичайне щоденне життя. Але це не заважає мені цінувати і поважати мій вибір чоловіка. Не заважає бути вірною йому, та щиро сподіватися , що він приїде до мене.

Я створила цю тему, щоб написати, як важко дізнатися про зраду. Насправді, зрада може трапитися навіть коли люди живуть разом, і тут була безліч таких історій. Але це не означає, що дізнатися таке про близьку людину не боляче. Навіть, якщо в мене є діти. Навіть якщо я далеко. Це не означає, що коли я їхала, то це автоматично дало зелене світло повіям. Невже для когось це норма, коли один з пари просто за спиною в іншого зраджує?
Ой да прямо все в браке живут и ощущают что это любовь всей жизни! 😁 вы сериалов пересмотрели? Большинство живет по привычке, как друзья, с регулярным ( и то не всегда) сексом и общим хозяйством. И грезят о других уже втихаря. Моряки не живут в условиях дома, свободы и красивых женщин в ежедневном доступе. Сравнили.. Правильно вы пишете, человек не животное! У него секс не только ради размножения. . Он социальное существо - ему нужен флирт, новые эмоции, телесный контакт, удовольствие.а не просто как у животных. И человек будет стремиться получить то, в чем его потребность. Это нормально
Жена_КотораяСтена• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я завжди підтримувала його. Ми були на зв´язку майже цілодобово, і писали , я дзвонили один одному. Ми дивилися одночасно кіно і обговорювали протягом фільму наші враження. Передавали один одному посилки з подарунками. Кожен день писала йому, що кохаю і що він найкращий чоловік. Якого тепла ще не вистачало??
Ну, може людського, а воно не тільки в пустих словах «ти найкращій» проявляється. Я з подругою теж на відстані кіно дивлюся, але це не сім’я. Пару днів на рік бачитися за власним бажанням - навіть не можу такого уявити.
вкрации• 03 мая 2023
Ответ дляЦибулька зла
Автор, тут полно женщин, которые скажут, что это норма. :) будут оправдывать мужчину и говорить, что это нормальные поступки.
Только это женщины, которые судят по себе, своему окружению, по своим мужчинам и ид.
Женщина, которая понимает, стоитакое настоящий мужчина не будет оправдывать и говорить, что это норма.
Так что с вами все ок!
А настоящая женщина это тогда какая? Как жена декабриста везде с мужем? Или пусть муж дом сторожит, под бомбами сидит, еще и работает и деньги шлёт? А еще могут повестку принести и на войну забрать. Но я ж поддерживаю, на расстоянии, да.
Пластилин_Колец• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Тваринний інстинкт узяв верх.
Навіть не знаю,що порадити.
Це всього лише повія, тобто без особливих почуттів.
Але це ж всерівно зрада.
Обнімаю Вас .
А як дізналися? Може не правда?
Цибулька зла• 03 мая 2023
Ответ длявкрации
Женщина в первую очередь мать, которая должна сохранить здоровье, психику и жизнь детей.
Если вы и этого не понимаете, то о чем с вами говорить?
НуКаНаКа• 03 мая 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Вивезла і давно повернулася назад. Чого сидіти більше року в Німеччині, коли Київ вже рік як без орків?
А в Киеве были орки?
вкрации• 03 мая 2023
Ответ дляЦибулька зла
Так квартира в Киеве, не?
НуКаНаКа• 03 мая 2023
Ответ дляЦибулька зла
Вы тоже с ЗУ выехали или из Киева?

Цибулька зла• 03 мая 2023
Ответ длявкрации
Так квартира в Киеве, не?
И что теперь?
НуКаНаКа• 03 мая 2023
Ответ длявкрации
Так квартира в Киеве, не?
Её в Киевской области
НуКаНаКа• 03 мая 2023
Ответ дляЦибулька зла
И что теперь?
В Киеве страшно?
вкрации• 03 мая 2023
Ответ дляЦибулька зла
И что теперь?
А то что кто хотел вернулся в Киев давно, а кому то понравилась Европа, вот что
Копуша• 03 мая 2023
Ответ дляЦибулька зла
И что теперь?
Почему с мужем не жить в Киеве? Не заниматься с ним сексом? Не вести общее хозяйство? Если жена любит и хочет Мужа очень. Можно снять квартиру, свою сдать. Она просто не хочет того мужа, он ей просто как родственник. Она даже не думает, что муж может хотеть женской ласки и внимания. Потому что ей самой оно не нужно. Поэтому Автору легко год и два и три будет жить без мужчины. Но ей хочется, что бы и ее муж жил так же. В целибате.как бесполое существо.Месяцами, годами. Ни на кого не смотрел.
ПироженкА• 03 мая 2023
Ответ дляАсобеннАя
Надали ппо ще.
я вас не осуджую ,якщо що
Треба було, ясно. А повертатися не треба? Ще скільки автор мала там сидіти, цікаво? Ще рік, два, п´ять? Якщо що, то я з Ірпеня, повернулася додому рік тому ще.
автор Запароленое одеяло • 03 мая 2023
Ще раз наголошую. Я не поверталася, бо ми планували, що він приїде до нас сюди.
Цибулька зла• 03 мая 2023
Ответ дляНуКаНаКа
В Киеве страшно?
Да.
В Киеве страшно.
В стране война.
Основная масса ракет летит на Киев
Пластилин_Колец• 03 мая 2023
Ответ дляНуКаНаКа
В Киеве страшно?
Война закончилась? Ракеты, дроны перестали летать?
Сегодня не страшно. Что будет завтра знаете? Я нет. И думаю никто не знает.
В Умани тоже многие считали, что безопасно.
Ms. Похвала• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
а касаемо сексуальной стороны что было? фото видео, вирт был?

НуКаНаКа• 03 мая 2023
Ответ дляЦибулька зла
Да.
В Киеве страшно.
В стране война.
Основная масса ракет летит на Киев
И?
А ничего, что здесь людей сейчас больше,чем ранее было?
От судьбы не убежишь
Вы такую ересь пишете
НуКаНаКа• 03 мая 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Не сравнивайте Киев и Умань
автор Запароленое одеяло • 03 мая 2023
Не розглядаю варіант життя в Києві, ми про це говорили. По-перше, дуже маленька квартира. По-друге, це довелося б школу міняти, бо возити ну дуже далеко ще й по заторам. І третє: я досі пам´ятаю, як ми жили в підвалі і як тряслися мої діти від звуків обстрілів. Як з вікна було видно горящий аеродром Гостомель. Зараз в нас вдома немає ані нормальної освіти для дітей (то тривога, до дистанційна, то зв´язку немає то ще щось).
План був жити разом і працювати в Німеччині. Ми ще задовго до війни говорили про еміграцію, але Іспанію розглядали.
Але планам здійснитись не судилося.
Цибулька зла• 03 мая 2023
Ответ дляКопуша
Потому что Киев это Украина. А в Украине идет война.
Масяня Я• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Вивезла дочку з -підБучі і 2 котів. Рік вже вдома,не треба спекуляцій
АсобеннАя• 03 мая 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Начебто зрозуміло що чоловіків ще огого скільки ще не будуть випускати.
Зрозуміло це стало ще давненько...
Ви могли б приїзджати і частіше.
Чи про темперамент його тільки зараз усвідомили?
Цибулька зла• 03 мая 2023
Ответ дляНуКаНаКа
И?
От судьбы не убежишь
Вы такую ересь пишете
Эти люди делают свой выбор.
Топтунша• 03 мая 2023
Прошла любовь, завяли помидоры,
Ботинки жмут и нам не по пути.
Остались в прошлом мелочные ссоры
И можно попрощаться и уйти.
Копуша• 03 мая 2023
Ответ дляЦибулька зла
И что? Ну пусть разводится с мужем и уезжает на ПМЖ. Ей кто-то мешает это сделать, раз оочень страшно в Украине находиться? Почему мужчине нельзя заниматься сексом, если ему хочется женской ласки? Он же много месяцев живет в Украине один. Он бесполый?
автор Запароленое одеяло • 03 мая 2023
Ответ дляАсобеннАя
Зрозуміло це стало ще давненько...
Ви могли б приїзджати і частіше.
Він має можливість виїхати, треба зробити документи.
автор Запароленое одеяло • 03 мая 2023
Ответ дляКопуша
Мені теж не вистачає ласки та сексу. Але чомусь я не шукаю собі коханців