всемВсёИмного• 03 мая 2023
Чоловіче безпліддя. У кого який досвід?
У чоловіка результат спермограмми- астенотератозооспермія. Нормальних - 12 процентів. Подвижних 15 активно-подвижних - 21. Багато паталогічних форм - 88 .
Причина генетика. Вік -35.
Також тестостерон нижче норми.
Я правильно розумію, у мене все ок, нам допоможе Еко?
Причина генетика. Вік -35.
Також тестостерон нижче норми.
всемВсёИмного
• 03 мая 2023
Як думаєте, є шанс завагітніти без еко, чи може лікування допомогти?
всемВсёИмного
• 03 мая 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
У нас бесплодие, будет ребенок от донора
У вас теж чоловіче?
Саджу все зарання• 03 мая 2023
Делайте ЭКО+ИКСИ, но потом не забывайте предохранятся.
У меня была знакомая, которая с мужем, безрезультатно планировала 18 лет. У них был очень сложный мужской фактор, они ждали появление какого-то специального микроскопа в Укриане, чтобы получилось сделать ИКСИ. Сам протокол, чудом, закончился беременностью, из-за возраста, у нее уже были проблемы с яйцеклетками. Через два года они, самостоятельно, беременеют и рождается второй ребенок.
У второй у мужа был второй брак, в первом детей не было, у них три безрезультатные попытки ЭКО из-за мужского фактора. Потом две самостоятельные беременности - две девочки погодки. Она его теперь боится.
всемВсёИмного
• 03 мая 2023
Надіялась що обійдеться без еко. Але розумію що доведеться робити
всемВсёИмного
• 03 мая 2023
Ответ дляПрилипало
Поменяла мужа - беременность в течении трёх месяцев
Не варіант, чоловіка люблю
Прилипало• 03 мая 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Не варіант, чоловіка люблю
Не зарекайтесь) это очень трудный путь, можете начать ненавидеть друг друга
всемВсёИмного
• 03 мая 2023
Ответ дляПрилипало
Пургену мне• 03 мая 2023
У нас с таким диагнозом стояло Вприкоцеле, муж делал лапару, ЕБ, но не быстро, полтора года, потом неудачная Б, потом ещё через полтора забеременнела, дочке 4 года уже
всемВсёИмного
• 03 мая 2023
Ответ дляПургену мне
Ви завагітніли без еко?
Дай подивлюся• 03 мая 2023
Ответ длявсемВсёИмного
С такоц спермограммой можете забеременеть. Это не мужское бесплодие, вам трубы проверяли?
Не пам´ятаю в % скільки було живих у аналізі.Але коли прийшла до гінеколога,вона порадила завести друга і від нього завагітніти.Я звісно ж змінила лікаря,чоловік лікувався,я теж щось пила і зараз ми батьки двох чудових хлопчиків.Все це було 15 років назад,тому подробиць вже не пам´ятаю.Але хочу вас підтримати,автор,все буде чудово.В нас не було діток 7 років,але я знайшла чудового лікаря,який допоміг завагітніти і виносити.Чого і вам бажаю!
ГоловнаЯ• 03 мая 2023
У нас тоже мужской фактор, сейчас в протоколе лечения, анализы стали намного лучше. Но пока предохраняемся (лечу себя).
всемВсёИмного
• 03 мая 2023
Ответ дляДай подивлюся
Я вже думала безпліддя((. Завтра йдемо до лікаря, здавали аналізи. Поки що тільки вітаміни прописали нам обом
Дай подивлюся• 03 мая 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Еще раз- вам трубы пррверили?
всемВсёИмного
• 03 мая 2023
Ответ дляДай подивлюся
Еще раз- вам трубы пррверили?
Не перевіряли
всемВсёИмного
• 03 мая 2023
Ответ для-Sunbeam-
Дякую
Дай подивлюся• 03 мая 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Не перевіряли
Тогда вы не обследовпны , занимацтесь собой. По теме- мужское бесплодие не лечится, что есть, то есть, обследуйте себя, в зависимости от ваших результатов и возраста, прицмет врач решение. Советую спермограмму сделать еще в двух разных местах
Пиши-пропало• 03 мая 2023
Ответ дляДай подивлюся
Вы вот так уверены на 100% ?
Мужу 35
И спермограмма далека от нормы . Когда забеременеть смогут сами -в 40?
Зачем говорить ?
Мужу 35
Зачем говорить ?
БезникаЯ• 03 мая 2023
Автор, вже не пам´ятаю скільки точно було активних сперматозоїдів (близько до ваших показників), але я завагітніла після відрядження чоловіка. Його не було майже місяць, після цього активний секс і другий раз також за подібною схемою. Тобто був значний перерив у сексі і після цього вагітність у першому же циклі.
Дай подивлюся• 03 мая 2023
Ответ дляПиши-пропало
Вы вот так уверены на 100% ?
Мужу 35
Зачем говорить ?
Мужу 35
Зачем говорить ?
Уверена, я- врач, лечу бесплодие 30 лет уже
Королева ганделику• 03 мая 2023
В нас чоловічий фактор, нормальних спермотозоїдів було менше ваших і рухливих теж. Пив таблетки, лікували, ефекту не було кардинального. 3 роки пробували самі, не виходило. Я з термометром міряла овуляцію, як кролики по графіку. Пішли на ЕКО+ИКСІ, все вийшло з першого разу. Маю доньку від першого ЕКО і двійнят від другої спроби. Моя порада, якщо вік вам дозволяє, то попробуйте самі пів року-рік, якщо ні, то ЕКО. Нехай вам пощастить.
всемВсёИмного
• 03 мая 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Дякую. Мій вік 27 його 35
Пиши-пропало• 03 мая 2023
Ответ дляДай подивлюся
Мне и мужу такие же врачи лечили как и вы
У мужа была примерно такая же спермограмма , трубы у меня проходима . Все говорили подождите, сами забеременеете ,только нервы , время и деньги потратила -ждали годами . В 35 пошли на ЭКО + ИКСИ , удача с 1 раза , двойня
Жалею , что раньше не пошли
всемВсёИмного
• 03 мая 2023
Ответ дляПиши-пропало
Жалею , что раньше не пошли
Я прийняла рішення, що пів року пробуємо самі, а потім як не вийде то еко. Поки що так думаю. Дитину хочу до 30