Лукава_Кiшка• 03 мая 2023
Чи можна в кафешку взяти з собою напій в баночці?
Якщо діти підуть в кафешку і візьмуть напій з собою це жлобство? І чи це взагалі дозволено? Чи працівники зроблять їм зауваження?
ПочтальЁнша• 03 мая 2023
Я не дитина і беру з собою їжу в лоточках, мені пофіг хто що думає, в мене режим
Все буде Україна• 03 мая 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Пофіг, їжте на лавці в парку
Бешене сарі• 03 мая 2023
Можно конечно, если вы или кто-то рядом будет есть заказанное в кафе, а не так что просто заняли столик и свое едите
Я в Маке сейчас ем свою еду, но пью их кофе. Остальное мне у них нельзя.
ПочтальЁнша• 03 мая 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Пофіг, їжте на лавці в парку
Я вас питала де мені їсти чи до чого ви це написали?
Все буде Україна• 03 мая 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Не переймайтеся! Вам має бути пофіг і на те, до чого я це написала
Лукава_Кiшка
• 03 мая 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Автор, яка кількість дітей?
Який формат зустрічі?
7 чоловік, діти 13-14 років, без дорослих
Лукава_Кiшка
• 03 мая 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Часто в кафе со своим спиртным нельзя. Что у ребенка в баночке будет?)
Дітям 13+14 років, яке може бути спиртне )), то лише вдома можуть спробувати трішки ), маю на увазі Кола, Спрайт
Kot_v_meshke• 03 мая 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ну откуда я знаю, дети же разные бывают. Я и уточнила.
Вообще, если они в кафе будут делать заказ, думаю, никто не будет против.
Лукава_Кiшка
• 03 мая 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Я б тоді запитала чи можна брати з собою спиртні напої )
Kot_v_meshke• 03 мая 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ну и баночка смутила, обычно подростки из баночек пьют энергетики))))
Лукава_Кiшка
• 03 мая 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Наші слава Богу поки на них не ведуться
. Я своєму вже мабуть всі вуха прожужжала які вони вредні