УжеВотДа• 12 декабря 2025
Дуже шкода, що зникла магія свят.
Я не знаю що сталось із світом, та з часів ковіду життя тепер наче інше. Війна так само
Але ви помітили - зникла ця магія свят? Перед Різдвом на новим роком. Так,зараз шалений вибір всього різного та ми всеодно нещасливі.
Навіть клімат і той підводить,зими вже як раніше немає.
Тема просто так поговорити. Скоро Різдво, Новий рік.
🎄 чи є хоч на 1% відчуття свята? Нема. І з кожним роком його нема ще більше і від цього важко
Квітка папороті• 12 декабря 2025
Вы ожидаете чуда? Так станьте вы для кого-то доброй волшебницей.
Это тааак здорово
А вот недавно• 12 декабря 2025
Ответ дляФсеСама
Не люблю долгие выходные, к тому же моя зарплата зависит от количества рабочих дней
Бывает
Файна дівка• 12 декабря 2025
Ответ дляСама собі лікар
Я взагалі не сприймаю ялинку без снігу. Ялинковий базар біля нас, лежать ялинки на брудному асфальті і дощ іде(
Ну да, пусть лучше будет снег и дубарь. Пострадавшие от войны, которые живут в школах и общагах с минимальным отоплением, люди-бесхатьки и бездомные животные окажутся в самом тяжёлом положении. Зато вам будет весело🤡 О ком-то кроме себя хотя бы теоретически можете думать?
Леди Г• 12 декабря 2025
Ответ дляФайна дівка
Всегда удивляли такие ’добрые’ люди, волонтёры, у которых при этом к миру прёт злоба через край. Всегда если кому-то хорошо, то кому-то плохо, это жизнь.
Файна дівка• 12 декабря 2025
Ответ дляЛеди Г
Где вы увидели злобу? Это размышления. А волонтёры, конечно, на грани. Представьте, сколько страданий им приходится видеть. Конечно, это влияет на психику.
Ну а ваш последний тезис - это тезис обывателя, что тут сказать. Кусок сыра есть, и хорошо. Бывает. Не всем быть многогранными и тонко чувствующими)
Масяня Я• 12 декабря 2025
я думаю, це вік. я чим старше стаю, тим мені це все якось все байдужіше. для дітей робиш, а як діти виросли, то все, нафіг, не треба мені ніяких ялинок і нічого не треба. і ДН так само. волшебнік в голубому вертольоті все одно не прилетить. аби тільки путлер здох, ото було б свято)))
Леди Г• 12 декабря 2025
Ответ дляФайна дівка
Ну так это ваш выбор быть матерью Терезой, а не заниматься своей жизнью. Волонтеров тоже никто не заставляет этим заниматься. Я раньше такой же была, лет в 16-20, но если в таком возрасте это допустимо, романтизация жить ради кого-то, то в зрелом возрасте тратить свою жизнь на страдания других, а потом упрекать других, что они не хотят жить так же - странно и не зрело. Есть люди, которым нравится страдать, страдайте)
Вы упрекнули автора комментария, что она хочет снега, это странно. Это то же самое, что сказать, почему один ест лобстеры, когда у другого на хлеб нет.
Леди Г• 12 декабря 2025
Ответ длялюбименькая
Так, дуже люди потерпають зараз, всім важко. Але по можливості потрібно все ж знаходити сили хоч якось витягувати себе, бо можна скотитися у прірву. Я от подумала: у мене тато раптово помер перед святами, дитині прийшов діагноз онко прямо перед НР - і ми все рівно обидва ті роки заставили себе ставити ялинку, готувати. Інакше можна було б здуріти. Моїй бабусі 87, вона живе сама, дідусь помер, і ми переконуємо завжди її прикрашати хату і ставити ялинку собі, розвішувати гірлянди. Вона слухняно прикрашає, шоб ми відстали) А тоді аж очі світяться і їй веселіше
Мне кажется людям просто нравится ныть и страдать. У меня тоже много лет тяжёлая депрессия, лечилась, не помогло, потому что таблетками мышление не вылечить и близких не воскресить. Как бы тяжело ни было, заставляю себя. Можно всю жизнь потратить на страдания, легче от этого явно никому не будет, а жизнь одна. Просто люди живут так, будто у них где-то есть запасная жизнь.
Сирожено_пирожено• 12 декабря 2025
Ответ дляШалена невинність
Це однозначно, таке враження, ніби час несеться пришвидшено, думала це у нас із- за війни. Цікаво, чи є це відчуття у тих, хто виїхав і живе в спокійних умовах, без війни.
Да, есть, и даже у подростков. Так что и на возраст не спишешь. Начинаю верить в Билейский Апокалипсис. Там написано что в последние время время будет ускорено.
Покращена• 12 декабря 2025
Снігу немає, шахеди літають, чоловік в зсу, ще і дати попереносили. у мене Новорічні свята починаються з 19 грудня і до 19 січня включно та завершує зимовий цикл Стрітення 15 лютого.
Варена цибуля• 12 декабря 2025
Ответ дляУжеВотДа
Ви дуже праві. От щодо навіть подарунків для дітей згодна. Ще би вони доступніші були
А що робити тій мамі одинокій наприклад і якщо 2-3 діточок. А ціни у нас космічні
Для когось це свята для когось жах
Звідки в одинокої матері 2-3 діточок?
Варена цибуля• 12 декабря 2025
Ответ длялюбименькая
У нас у класі хлопчик впо з прикордонного села. Одна мама, двоє діток, мама ледве тягне, звичайно. Вона, мабуть, прозріває з наших класних зборів, таємних сант, ярмарок, поїздок і тд. Уявляю, як їй на душі((
А безкоштовно то як? Хто оплатить те безкоштовно?
Ируся-пуся• 12 декабря 2025
Попри все якщо хочеться -то все буде. Головне, що кохані та близькі поруч. Ми на зйомній і я купила маленьку штучну ялинку, вона робить настрій. Купила всім душевні подарунки. Думаємо, що приготувати. Щастя в дрібничках
Бяки-козяки• 12 декабря 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Війна! Вона магії хоче... 😐😐😐🫤🫤
Було б непогано. Просинаєшся зранку, а там прямо по кордону розливається російське море...
Сама собі лікар• 12 декабря 2025
Ответ дляФайна дівка
Не переигрывайте)
З понеділка на дієті• 12 декабря 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Тююю....то будет снег скоро. Прогноз посмотрите.
Хотите магии - смотрите ТВ . В магии во многом виновата красивая новогдеяя реклама 00-10 годов. Поищите ее на ютубе и все прймете.
наближаеться святоооо....наближаеться свято
Льввське різдвяне... Якобс с прманмиванием деда мороза и тд?!
Єту рекщаму показівали кадлые 20 -30 мин
И она формировала настроение на месяц
Дійсно, як ті реклами починались я розуміла що скоро новий рік
На циголках• 12 декабря 2025
Да какое свято.....когда каждый день думаешь как бы не умереть и не остаться калекой.....ни ты сам ни ребёнок, который сам дома,пока ты на работе.....
Девальвация• 13 декабря 2025
В Україні не відчутно, за кордоном всі шалено бігать скуповують подарунки, прикрашають будинки і тд
Позитивна• 14 декабря 2025
Ответ дляPrervana
Ну, я вот пытаюсь, даже кулек с гирляндами приперла, развешиваю, примеряю. Но что-то пока глухо, честно скажем.
это у нас украинцы так живут
Позитивна• 14 декабря 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
😄😄
В Україні шукати’магію свята’,те саме що шукати..не знаю,живих на цвинтарі наприклад
які свята на крові? ’життя продовжується’- такий ж цинізм. Коли кожну хвилину в когось його відбирають . Свята записані в календарі. І атрибути їх розставлені по місцях. Але почуття радості нема і не може бути за таких умов
Позитивна• 14 декабря 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Оці каструлі ?
Що ж ви так палитеся, рос боти ?
с началом распада ССРа люди колотятся. Мое поколение не дождалось лучшей жизни (49)...А какой был ветер свободы..в 90х....эх.....
Позитивна• 14 декабря 2025
Ответ дляМасяня Я
я думаю, це буде свято свят і точно зроблять новий вихідний на календарю. А я нап’юсь. Бо я не п’ю звичайно