УжеВотДа• сегодня в 00:56

Дуже шкода, що зникла магія свят.

Я не знаю що сталось із світом, та з часів ковіду життя тепер наче інше. Війна так само
Але ви помітили - зникла ця магія свят? Перед Різдвом на новим роком. Так,зараз шалений вибір всього різного та ми всеодно нещасливі.
Навіть клімат і той підводить,зими вже як раніше немає.
Тема просто так поговорити. Скоро Різдво, Новий рік.
🎄 чи є хоч на 1% відчуття свята? Нема. І з кожним роком його нема ще більше і від цього важко
Квітка папороті• 1 час назад
Вы ожидаете чуда? Так станьте вы для кого-то доброй волшебницей.
Это тааак здорово
А вот недавно• 46 минут назад
Ответ дляФсеСама
Не люблю долгие выходные, к тому же моя зарплата зависит от количества рабочих дней
Бывает