Рогнеда Карповна• 12 декабря 2025

Багато заробляю, страшно економлю на собі

Працювала 3 роки віддалено, яке щастя було. Тепер працюю гібридно. У мене керівна посада, і мушу частково працювати в офісі. Стільки грошей на шмотки йде, вам не передати(
Вважаю це без сенсу витрачені кошти, але я мушу тримати марку, як то кажуть.
Моє підвищення у з-ті суттєве перекрило збільшило витрати . І це більша частина витрат на одяг і взуття.
Регионщица• 12 декабря 2025
Нам бы ваши проблемы
пані Солоха• 12 декабря 2025
Скільки заробляєте зараз і скільки мали до підвищення?
мадам Везувий• 12 декабря 2025
Скільки одягу та взуття вам потрібно? Ви кожен день щось нове одягаєте ? В мене двоє пар штанів, дві пари взуття і біля 10 блуз та 5 светрів. Це все комбіную і мені вистачає
автор Рогнеда Карповна • 12 декабря 2025
Ответ дляРегионщица
Нам бы ваши проблемы
Тому саме ви знецінюєте інші проблеми..
Ответ дляпані Солоха
Різниця у 1 тис євро
Закусенец• 12 декабря 2025
Думаю вы все же мало зарабатываете, раз вам бьет по карману покупка одежды
Ответ длямадам Везувий
Три пари взуття купила. Туфлі, кєди і напівчеревики. Три сорочки, два костюми. Пальто, куртка і штанів 3-4 пари.
Міні-бікіні• 12 декабря 2025
Яка маячня.
Можете випєндрюваться.
пані Солоха• 12 декабря 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Різниця у 1 тис євро
Спробуйте зібрати капсулу зі стилістом. Зможете міксувати речі а різний спосіб і виглядати стильно
годовасик• 12 декабря 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Різниця у 1 тис євро
Какие марки одежды вы покупаете?
Стетоскопуло• 12 декабря 2025
Що зробиш,треба
Ответ дляЗакусенец
Не так багато як хотілося. Штани 200 євро. Пальто 400 евро. Три пари взуття май же 1500 евро… і так по мєлочі ще.
Крапипопка• 12 декабря 2025
Вам никогда РАС не ставили?
Міні-бікіні• 12 декабря 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
А раніше Ви голою ходили? За продуктами, до друзів/родичів, у подорожах?
Ответ длягодовасик
Какие марки одежды вы покупаете?
МаркОполо , массімо дуті
Деловитая• 12 декабря 2025
Сінсей ваше все. Не дякуйте.
Ответ дляСтетоскопуло
Що зробиш,треба
Треба справді. Може це спочатку так дорого все. Потім трохи легше буде
Закусенец• 12 декабря 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Ну обычные цены миддл маркета. Прокачивайте скиллы, чтобы зарабатывать больше
Ответ дляпані Солоха
Мені дівчинка допомогла . Дякую
БезВзяток• 12 декабря 2025
Интересно посмотреть на какие вещи вы тратите деньги. Покажите свои сумки и обувь
Ответ дляЗакусенец
Треба час. Я вийшла з затяжної депресії.
Закусенец• 12 декабря 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Ну значит все будет
Аноним_• 12 декабря 2025
Попросите, чтобы вас понизили
Саджу все зарання• 12 декабря 2025
Божечки, вы ж не Миранда Пристли, вам 3 пары костюмов не хватит на 2 дня в офисе? И комбинировать.
Я погнала• 12 декабря 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
А раньше что пальто и куртки не было?
Вы совсем из дома не выходили что ли?
Ответ дляБезВзяток
Ось виловила на знижці.
І ще маю пару ціновій категорії
Ответ дляЯ погнала
А раньше что пальто и куртки не было?
Вы совсем из дома не выходили что ли?
З зари були ))
БезВзяток• 12 декабря 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Ось виловила на знижці.
І ще маю пару ціновій категорії
На такое барахло вы тратите деньги? Ужас. Я подумала, что у вас минимум Max mara
Завжди з рушником• 12 декабря 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Вы каждый месяц гардероб обновляете и пальто с обувью покупаете?
Я погнала• 12 декабря 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
МаркОполо , массімо дуті
Есть варианты подешевле но при этом не хуже. Если вам дорого эти тм, то почему не выбрать другие? Сейчас слава богу, выбор огромен на любой бюджет