Печенюшка• 03 мая 2023

Апероль - бабский напиток, согласны? есть тут кто его не любит?

Лукава_Кiшка• 03 мая 2023
Ответ дляПеченюшка
фу фу, сладко слишком
Мои мужья еще варенье оба любят и мармелад
Вимагаю спілкування• 03 мая 2023
Ответ дляСверхзвуковая
Апероль - напиток для летних коктейлей на открытом воздухе и при теплой погоде.

Что за понятие ’бабский напиток’?! Такими терминами единственно мужской - это пиво на кортах с семками вприкуску...
Ага, щаз, пивонаш Мужикам вредно пиво
Лукава_Кiшка• 03 мая 2023
Ответ дляПеченюшка
я женщина
не люблю апероль и когда его пьют мужины. Вино, виски - пусть пьет
коньяк тоже не люблю, обычно пенсы такое любят
Вы или зелёная очень или зашоренная во всех отношениях и красках
Лукава_Кiшка• 03 мая 2023
Ответ дляСлобожаночка
О боже, мужчинка пив апероль при вас?
Каааапец
Ну а чого ви йому відразу не дали список вимог і дозволів/заборон?
Райдер
мистерЛяпсус• 03 мая 2023
А я ни разу не покупала. Его вроде разбовлять надо, другое дело вермут мартини)
Вимагаю спілкування• 03 мая 2023
Ответ дляСтатус Ква
Це мій чоловік ( зараз напевно почнеться)
Це той що українською гарно розмовляє? Нарешті ми його побачили)
Домашка• 03 мая 2023
Ответ дляПеченюшка
нагадайте, що таке хуго?)
На основі просекко
В бокал для красного вина выложить несколько кубиков льда. Добавить в бокал Prosecco, сироп из цветков бузины и лаймовый сок. Аккуратно перемешать. Украсить долькой лимона и листком мяты.
Статус Ква• 03 мая 2023
Ответ дляДомашка
На основі просекко
Ну вас в баню з вашою темою, я вже і джин з тоніком хочу, і просеко, нарубаюсь ще зараз
Домашка• 03 мая 2023
Ответ дляСтатус Ква
І шо? І як?(там) Таки да?
Статус Ква• 03 мая 2023
Ответ дляДомашка
І шо? І як?(там) Таки да?
Ви про шо?
Домашка• 03 мая 2023
Ответ дляСтатус Ква
Ех... я б зараз червоного мартіні зі швепсом лимонним набулькалась)))
Домашка• 03 мая 2023
Ответ дляСтатус Ква
Ви про шо?
Про те, що всіх цікавить)) особливо після просеко)))
Бачу_майбутнє• 03 мая 2023
По мне так это пенсионерский напиток. Одни бабки и деды его заказывают .
Мне не вкусно.
__Jane__• 03 мая 2023
Я пью только сухое вино, ну коньяк могу если сильно выпить хочется и если вина нету.
Анчо Ус• 03 мая 2023
Я аппероль и так любила, ну как любила, могла 5 раз в году летом. А как попала в Италию, на море в отеле просто отпад смешивали, не жалели не апероля ни просекко))).

Как дома сама не смешивала - все равно не так 😋 вкусно))
автор Печенюшка • 03 мая 2023
Ответ дляСтатус Ква
22Анна• 03 мая 2023
Ответ дляНоворічна пальма
1/3 Апероль+2/3 проссеко+ долька апельсина+ много льда. Может это и женский напиток, но вкусно)))
И еще плюс швепса туда, такой коктейль пьют итальянцы, мне очень понравился.
Статус Ква• 03 мая 2023
Ответ дляДомашка
Ви про розміри пісбна? Люди добрі, позбувайтесь стереотипного мислення, я серйозно.
В мене чоловік баскетболіст професійний , що вам ще сказати, а інших я не перевіряла
Домашка• 03 мая 2023
Ответ дляСтатус Ква
Та ну ви шо??? Я про білі і здорові зуби!
Статус Ква• 03 мая 2023
Ответ дляДомашка
Зуби білі і здорові, взагалі, зі здоров‘ям їм круто повезло
Домашка• 03 мая 2023
Ответ дляСтатус Ква
Так) щасливчики)

О, а можна ще питання? Як правильно називати людей з темною шкірою? Якщо сказати ’негр’, ображаються?
Статус Ква• 03 мая 2023
Ответ дляДомашка
Так) щасливчики)

Я кажу: не спи на дивані без одягу бо ти чорний як той диван, я можу на тебе сісти
Домашка• 03 мая 2023
Ответ дляСтатус Ква
Або хай хоч посміхається, щоб по зубам ідентифікувати)))
Гарачий Чокалад• 03 мая 2023
Я люблю Кампари вместо Апероля.
Статус Ква• 03 мая 2023
Ответ дляДомашка
Так) щасливчики)

А якщо серйозно, то не те щоб ображаються, просто подумають про вас що ви балван не вихований.
Найкраще говорити: темношкірий, блек мен.
Тільки не афроамериканець, а взагалі зараз світ дуже відчутно відмовляється від саме такого поділу
Стебель березы• 03 мая 2023
Я его пить не могу, он мне как сироп приторный. Вот виски,водка, на крайняк коньяк,другое дело.
Статус Ква• 03 мая 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Я люблю Кампари вместо Апероля.
Карочє, чесно ви замахали. Ще нагадали про кампарі
Домашка• 03 мая 2023
Ответ дляСтатус Ква
Ну, дитині якось треба пояснювати, а людина, буває, поруч стоїть чи сидить, може почути. Не хочеться образити, задіти чи дійсно виглядати бовдуром)) буває соромно, коли їду в метро і підлітки сидять хіхікають ’нігер, нігер!’...
Статус Ква• 03 мая 2023
Ответ дляДомашка
Кажіть : темношкірі це саме нормальне
Домашка• 03 мая 2023
Ответ дляСтатус Ква
Кажіть : темношкірі це саме нормальне
Ок, дякую!