Пацан к успеху шел• 03 мая 2023
Масове вбивство в школі у Сербії
вже обговорювали?
Белочкой зови• 03 мая 2023
Ответ дляВсюди влазю
Масове вбивство на Херсонщині
Це жах і біль, дуже шкода людей
Татьяна-bfd8• 03 мая 2023
Ответ дляВсюди влазю
Масове вбивство на Херсонщині
+++ . Это важнее и никогда нельзя забывать какая мразота русня
Душа компанії• 03 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Якісь дивні відповіді і жодної по суті
Когда в родной стране, происходят убийства мирных безоружных людей, все остальное в мире второстипенно
Душа компанії• 03 мая 2023
Что собственно обсуждать? Что вы автор тему создать не можете. Я например не в курсе, что там в Сербии, что обсуждать если вы неудосужились даже текст сюда скопировать
Весела пiсенька• 03 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Якісь дивні відповіді і жодної по суті
по сути - нет, не обсуждали. и нет желания обсуждать, если честно
Жена аллигатора• 03 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Якісь дивні відповіді і жодної по суті
Не бачила такоїновини
Пацан к успеху шел
• 03 мая 2023
Ответ дляАнонимус Я
что там случилось?
Семикласник застрелив 9 людей і до десятка поранив, ніби-то із-за одиниці з історії.
Lonely-91f2• 03 мая 2023
Ответ дляДуша компанії
Ну с таким мнением потом не удивляйтесь почему все остальные в мире плюют на то что происходит в нашей стране .
Радикальная• 03 мая 2023
Ответ дляТайТаке
Что значит этожедети???
То и значит, детей очень жаль. Странный у вас коммент
Душа компанії• 03 мая 2023
Ответ дляLonely-91f2
А, что у них тоже война, летят вот так ракеты по мирным городам?
Или я должна думать, что кто там не запер свое ружье от ребёнка или упустил в воспитании
Пацан к успеху шел
• 03 мая 2023
В одній зі шкіл престижного району Белграда (Сербія) вранці сталося криваве побоїще. Учень сьомого класу відкрив вогонь на ураження просто на уроці історії, пише The Mirror.
Повідомляється, що інцидент трапився о 8:40 за місцевим часом. В результаті стрілянини загинуло, за попередньою інформацією, вісім дітей і охоронець. Стрілка затримали на місці злочину.
Як встановили правоохоронці, 14-річний школяр вранці вкрав у батька пістолет і відправився на уроки. Постраждалі діти розповіли ЗМІ, що спершу подумали, що хтось кидає пітарди в класі, але потім побачили закривавленого охоронця і зрозуміли, у чому справа.
Деякі очевидці називають більшу кількість жертв, наприклад, дівчинка Євгенія відповіла журналістам, що крім убитого охоронця бачила пораненого в ногу хлопчика, ще двох поранених чоловіків і дівчину.
Стрілка його ровесники характеризують як скромного і тихого учня, який отримував хороші оцінки. Але, за неперевіреними даними B92 і Vecernje Novosti, семикласник нібито був під наркотиками. Його батьки працюють в системі охорони здоров´я.
За інформацією телерадіокомпанії РТС, серйозні поранення отримали три учні, їх відвезли в лікарню. Поранено й учителя. Під час пошуків злочинця школярів та персонал евакуювали.
Радикальная• 03 мая 2023
Ответ дляТайТаке
А ваш?
Меня просто бесят такие коменты как ваш.
Чем дети лучше взрослых?
Всем. Они беззащитнее нас, не способны сориентироваться, защититься, жизни не прожили.
Пацан к успеху шел
• 03 мая 2023
Ответ дляДуша компанії
Та ви взагалі не повинні думати, ніхто вас не примушує
Ответ дляПацан к успеху шел
А где это сцыкло оружие взяло?
Обоих родителей за решетку
Сонячний день• 03 мая 2023
Ответ дляДуша компанії
Ну хтось так само й про нашу війну думає, шо йому його дупа ближча, шо там якась далека Україна, про яку раніше і не чув.
Кошка Мурка• 03 мая 2023
Ответ дляДуша компанії
Эмпатия? Сочувствие?
То есть они нам как бы должны сочувствовать, поддерживать, а мы - та, подумаешь?
Кошка Мурка• 03 мая 2023
Ответ дляТайТаке
А ваш?
Чем дети лучше взрослых?
Они не лучше. Они просто дети. Которые не успели пожить. Огромное горе для родителей.
olgabaluta• 03 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Ну вот нахрена их рожать! Они же - больные на голову, через одного. Надеюсь, из него в психушке сделают овощ. А родителей посадят пожизненно.