Секс-Бомба• 04 мая 2023

Можливо бути бідними ,але счастливими ?

Чи впливають статки на почуття і відносини в парі ,та й в сім´ї загалом, як вважаєте?
Бойцовская• 04 мая 2023
Не. Деньги это все

Ждушечка• 04 мая 2023
Не можливо
З родзинкою• 04 мая 2023
До первой серьёзной финансовой проблемы. Потом начинаются ссоры
Вбигудях• 04 мая 2023
Невозможно. Особенно после того, как у тебя деньги были, а потом не стало
Трохи злякана• 04 мая 2023
Можливо
І що таке для вас бідність?
Виправлялочка• 04 мая 2023
Під бідністю кожен розуміє своє.
Парова машина• 04 мая 2023
Можно. Я былв...до войны
Khmelnichanka• 04 мая 2023
Ви суто про подружнє життя? Чи в цілому? Якщо в цілому, то цілком можливо бути бідним, але щасливим. Якщо здоровим.
БолеИменее• 04 мая 2023
Різні люди, різні пріоритети. Я прожила 12 років з військовим поки він не звільнився, ми були щасливі, хоча моя зп була більша за його.

macan112• 04 мая 2023
На меня это всегда влияло.
автор Секс-Бомба • 04 мая 2023
Ответ дляБойцовская
Не. Деньги это все
От ми зараз з чоловіком в дуже важкому фінансовому становищі. І я бачу наскільки в нас зіпсувались стосунки, він або не бачить ,або не рефлексією цей момент, або ж просто вдає дурника. Цікаво,коли стабілізується все в фінансовому плані, і стосунки покращаться, чи це незворотній процес?
автор Секс-Бомба • 04 мая 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Більше про подружнє.
Молчавочка• 04 мая 2023
Якщо немає дітей, то можна. А з дітьми рівень відповідальності зростає і все, без грошей відчуття безпеки зникає.
Вбигудях• 04 мая 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Улучшатся, если не разведетесь до этого
автор Секс-Бомба • 04 мая 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Да, верно. Обиды .
Ластоноша• 04 мая 2023
Влияют, конечно. Все эти басни про рай в шалаше придумали или нищеброды, или юные студенты (которым только поахаться, а деньги папка с мамкой дадут).
жар-птица Нюра• 04 мая 2023
Звісно впливає. Але або ви вдвох бааовхтаєтеся, або..
автор Секс-Бомба • 04 мая 2023
Ответ дляВбигудях
Улучшатся, если не разведетесь до этого
Ну ми працюэмо над ним , разом. Якщо прогоримо, то для мене це ,напевне, стане дуже великим потрясінням. Я навіть не уявляю як ми будемо жити. Планів нуль.
YaЯна• 04 мая 2023
Повіз мене колись чоловік на батьківщину його батьків - на Рівненщину. Ми тоді зустрічались, не жонаті були. Прокидаємось - всі вдома, знову прокидаюсь - всі вдома. Питаю чому ніхто не на роботі . Всі сміються - немає в нас роботи.
Люди там живуть хто як і чис

YaЯна• 04 мая 2023
Ой, не допечатала, зараз)
одиночка• 04 мая 2023
Нет . Я не прям бедная - бедная , но не могу себе позволить многого . От этого я несчастна .
Тримбулька• 04 мая 2023
Конечно, можно. Мы с мужем долгое время в молодости были счастливыми нищими студентами. Только к 30ти начали зарабатывать. Но предыдущие 10 лет считали копейки и были счастливы.
YaЯна• 04 мая 2023
Так от. Люди там збирають гриби, ягоди, жолуді, кору з дерев тощо. Народжують багато дітей. Але я ніколи там не чула сварок і що вони жаліються на брак коштів. Кажуть, що щасливі. Батьки мого чоловіка вивели звідти на заробітки ближче до Києва, багато вони не заробили)) Копійки, але теж ніколи не жалілися і не сварилися
Мамзелькіна• 04 мая 2023
Да, конечно. Особенно пока молодые и нет особых проблем и болячек.
Любимка-анонимка• 04 мая 2023
Если не читать Советчицу, то можно.
Natal_ka91• 04 мая 2023
Можна, поки молоді-зелені, здорові і немає діток
Ми такі були колись з чоловіком, потім дитина з´явилася. Отоді почалися вже скандали, що нічого не міняється, мені було обідно що я мушу економити на дитині. Чоловік тоді працював на мінімалку ввечері, і його це влаштовувало. Подіяло.
Фоточки нема• 04 мая 2023
Да. Я не говорю сейчас, о каких- то заоблачных суммах, которые здесь пишут, но минимальные потребности семьи должны покрываться. В противном случае, это путь в никуда
СамавиховуюКота• 04 мая 2023
да, так живет Индия, люди и дети улыбаются, смеются, живут большими семьями, устраивают праздники, зависит от менталитета, можно быть богатым нытиком и депрессивным челом и наоборот
Фоточки нема• 04 мая 2023
Ответ дляYaЯна
Люди там живуть хто як і чис
Ой, не верится, что все без работы и счастливые.
Диви яка я пава!• 04 мая 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Индия
Там детей продают, насилуют, там много нищеты и жути.
Ну и сравнения у вас, Болливуда насмотрелись