Оцененная• 04 мая 2023

Делали ли вы аборт в жизни и сколько раз?

Результат:
вже голосів: 237
155 (65.4%) Не делала
41 (17.3%) 1
40 (16.88%) От двух до 5
1 (0.42%) Больше 5
0 (0%) Больше 10
Міряно-переміряно• 04 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Удалено администрацией...
Мені ваша думка не цікава взагалі
Я не «опісала подвігі», а дала відповідь на питання
Ваші судейства мені повз
Бо ви мені не цікава і ваша думка також
Міряно-переміряно• 04 мая 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Презервативы и кок не для вас?
Ні
Освічую темряву• 04 мая 2023
Ответ длябарабанщица
До чого ці докори? Не можна судити людину за її вчинки. Ви ж не знаєте при яких обставинах вона вчинила саме так. І в решті решт, це її особиста справа.
6 раз в 21 веке? Когда столько контрацепции.
Не 70 е же давно.

Если бы там было что--то, кроме пустоты, ее бы судила собственная совесть.
Міряно-переміряно• 04 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Не 70 е же давно.

Вам би до окуліста
Погано так видно вам під чужим носом
😀😀
Дама-мадама• 04 мая 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Не верю что вам такое писали. Может одна не очень умная, такая же как и вы, раз в это поверили. Забеременеть нельзя во время кормления грудью пока нет овуляции , но когда она наступит- не известно никому.
Я ж і пишу - дурепа я була.
А що таке?• 04 мая 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Презервативы и кок не для вас?
В мене є знайома має трьох дітей і три аборти, і на таблетках і на спіралі
Я завагітніла з презервативами одного разу.
Кок не всім можна...
Леплю из пластилина• 04 мая 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Не 70 е же давно.

Я понимаю 1 аборт, ну 2.
Но 6(!) , твою ж на лево...
Леплю из пластилина• 04 мая 2023
Ответ дляА що таке?
Кок не всім можна...
У меня тоже знакомая забеременела на таблетках, пропустила день,но ей делали аборт, плодное яйцо было без эмбриона
Дюагональ• 04 мая 2023
Ответ дляДама-мадама
Я і позбавлялася теж( Не шкодую. Шкодую лише про те, що була дурна і поклалася на міфи, що завагітніти, коли годуєш грудьми, не можливо. Доречі тут мені це і писали і кулаком у груди себе били, що ппа при годуванні дитини - метод 100%
Метод лактационной аменореи это. А как вы кормили ребенка ? Интервал какой был?
А що таке?• 04 мая 2023
Ответ длябарабанщица
Дивлячись як зроблять. Мене недочистили,пришлось на аборт іти, бо вакуумом не зробили як належить.
Незнаю мені робили двічі все гаразд. На здоров´я і здатність вагітніти не вплинуло. Це залежить від лікаря.
Попадалочка• 04 мая 2023
Не робила, одна запланована вагітність. Я просто з 21 року приймаю ОК, з перервою на вагітність. Мені потрібно все контролювати
Дама-мадама• 04 мая 2023
Ответ дляДюагональ
Да яка вже різниця. За потреби годувала. Давно це було
ОбережнаЯ• 04 мая 2023
Ответ длямимАпроходила
Это никак не зависит от количества.
Это как повезет.
Мо, бабушка сделала один аборт в 20 лет и больше никогда не беременела, а ее сестра сделала больше 50ти за жизнь
Це трохи не так. Просто у вашої бабусі була закладена природою низька фертильність. Якби вона жила в наш час, і як зараз часто зустрічається, про вагітність думають близько 30 років - то вона так само б не завагітніла.
Я аборти не робила, завагітніла у 20 без проблем, а потім кинулася у 30 - а хрєн. І коли всі навколо пишуть: стільки безплідних навколо, стільки проблем з завагітніти - зазвичай, через це.
Навіть, якщо класичну літературу почитати, то народжували то багато в дореволюційні часи, але і випадків, коли дитина була одна - чимало. От встигла одну-дві народити в юному віці, а потім все.
Электричка• 04 мая 2023
3 раза делала
Сколько_мне_лет?• 04 мая 2023
Ответ длямимАпроходила
Это никак не зависит от количества.
Это как повезет.
ага, мой папа был монахом, и дедушка, и прадедушка.
Сколько_мне_лет?• 04 мая 2023
Ответ длябарабанщица
Не вчинила, а регулярно вчиняла. Є різниця.
Томатико• 04 мая 2023
Ответ дляОцененная
А кажуть після цього завагітніти не можна
Два раза делала обычный аборт. В 20 и 23.
Оба раза подвели презервативы. Запланированная беременность в 31. Потом аборт в 37. Но это уже по медпоказаниям
Stefaniya K.• 04 мая 2023
делала конечно.а кто ж их не делал.это жизнь..
Весёлая морковка• 04 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
Эмм, я не делала
Странная у вас логика
Язикувата Хвеська• 04 мая 2023
Ответ дляОцененная
Знаю одну бабушку, которая сделала за жизнь 20 абортов, потому что её муж не любил презервативы аборты тогда были ещё гестаповскими методами, операционные без анестезии. Родила в промежутках двоих детей, все нормально.
Замороженная селедка• 04 мая 2023
Конечно нет, я не убийца.
Попа как у Кардашьян• 04 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
Что значит кто их не делал? Представьте, такие тоже есть. Мне уже 50+, даже климакс проявляется, но я ни разу не делала. Двое детей взрослых есть, это к слову. Предохраняться стала с того момента, когда вышла замуж, потому что детей не планировали поначалу, а семьи были советской закалки, чтоб вместе жить надо обязательно расписаться, иначе шо люды скажуть.
Не надо за всех тут рассказывать и обобщать, пишите только о себе или тех, кого очень хорошо знаете
барабанщица• 04 мая 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
То це ж її життя, її особисте рішення. Ви така, вона інша. Не судіть! Я також була впевнена, що зомною це не трапиться, але ж пса не дає гарантії.
мимАпроходила• 04 мая 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Ну она говорила что это от аборта.
Никогда не предохранялась. В 18 родила - забеременела с одного раза, потом в 20 забеременела на ГВ и сделала аборт. Больше не предозранялась.
мимАпроходила• 04 мая 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Что за бред....
мимАпроходила• 04 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
Большинство как раз не делали.
ОбережнаЯ• 04 мая 2023
Ответ длямимАпроходила
Ну она говорила что это от аборта.
Та понятно, казати можна що завгодно.
LIANA171185• 04 мая 2023
Ни разу.Одна беременность за всю жизнь.
Уже выше меня на полголовы.
Цикавенная• 04 мая 2023
Так, два від колишнього чоловіка.
В 23 та 29 років.

Перший випадковість, ще жили разом, годувала грудьми + ППА і ось результат. другий зійшлися після розлучення, береглися через ППА знову, ідіоти.

Але коли я вже прийняла рішення йти остаточно, виявилося що вагітна.

Довго думала, але вирішила переривали вагітність і колишньому нічого не казала. Мовчки пішла і все.
ЧупакабраЗеБест• 04 мая 2023
Ответ длямимАпроходила
Это никак не зависит от количества.
Это как повезет.
чего??????