Шкварочка• 04 мая 2023
Де купувати недорогий одяг для дівчинки підлітка, нижню білизну?
Все напевно передивилася, підскажіть де краде замовити в магазині онлайн? Де ви купуєте?
Дати за костюм 1500-2000 грн ми зараз не взмозі, купувати секонд дитина не хоче. Буду вдячна за будь яку допомогу.
Робот Вертер• 04 мая 2023
Тут беру Primark білизну, гарна ціна та якість, в вайкики беру, теж непогана, як не дивно на аліке беру топи по відгукам, носяться дуже добре, не скатуються, не розтягуються, колір не міняють.
В нексті брала декілька разів, то топи, футболки наборами гарні, а труси, піжама мені не дуже по якості. Труси застирується колір, піжами швидко попускали стрілки скрізь та порвалися в колінах, локтях.
--Shopik--• 04 мая 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Goldi не рекомендую, моделі сукхчасні та гарні, але якість погана - трикотаж перекручується після декількох разів прання
А я рекомендую, бо маємо декілька регланів, яким вже 2,5роки і їм зносу немає, ні катишів, ні сіли, ні розтяглись, спорт.штани теплі і весняні сірі вже рік, як нові), футболки, кофтинки літні - все чудово. Треба ще на склад звертати увагу і прати додержуючись бірки, бо до прикладу, в тому ж Сінсеї, є відверте г’мно, а є супер класні речі.
пАлАвинкА• 04 мая 2023
Ответ для--Shopik--
Можливо раніше якість була краща. В мене 2 нічні сорочки куплені восени та футболки в сина та чоловіка, куплені у грудні - всі 4 речі перекошені після прання. Режим прання то зазвичай «ручне прання» чи «бавовна швидко», тобто це не інтенсивне прання на високих температурах