Коплю на груди• 04 мая 2023

Переживали би?

Хлопець мав інтимні стосунки паралельно з вами,але це ще не були у вас серйозні стосунки,а в невдовзі стались ,рахували би то зрадою ще і з розрахунку того,що хлопець вирішив ще приховати ?
Чи не парались би за це,а жили з ним спокійно?
Миззери• 04 мая 2023
Ответ дляvuiko
Ха-ха-ха. Звичайно все ок- якщо це союз пляті та оленя.
Та честно говоря срать на ваше мнение) у меня все отлично

Тектологиня 80lv• 04 мая 2023
Несерйозні стосунки - це які? Просто мали секс без планів на майбутнє? Дивлячись, чи була домовленість про ексклюзив у сексі. Якщо не було такої домовленості, проговореної через рот, не переживала б. Хіба з´ясовувала б про контрацепцію, щоб знати, що собі очікувати від його здоров´я.
автор Коплю на груди • 04 мая 2023
Ответ дляМиззери
Автор , расскажу свою историю
У меня был вот секс по дружбе , причём в этот период у меня были отношения у него тоже переодически там что-то было
Потом мы влюбились друг в друга и решили быть вместе , я собрала чемоданы и ушла от мужчины с которым была в отношениях
Никто никому не вспоминал тот секс на стороне, женаты 19 лет ну подозрений в неверности у меня не было к мужу
Так что все ок
Так ви вкурсі були,а я ні
автор Коплю на груди • 04 мая 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Ну він сказав тоді ,що чекає від мене вірності ,а сам проводив час з нею та мав секс із іншою,а мені казав,що роботи багато
Позаземний розум• 04 мая 2023
Если вы уже озвучили между собой что вы пара и встречаетесь но еще секса не было то это уже измена. Те усилия что он приложил обхаживая другую он уже должен был тратить на вас а не на сторону. Я бы устроила ему промывку мозгов ! И впредь знайте он склонен к изменам.
автор Коплю на груди • 04 мая 2023
Ответ дляПозаземний розум
Ви не правильно все зрозуміли,секс був ,але парою ще ми не були
Тектологиня 80lv• 05 мая 2023
Ответ дляКоплю на груди
Парою не були, але чекав вірності? А сам озвучував, що теж готовий на це? Тоді упс, проблема