Сосиска_Втесте• 04 мая 2023

Яку тюль, штори сюди підібрати?

Перший поверх, не сонячна сторона. Дуже часто вдень як в погребі , темно. Одна кімната. Є кіт. Що зробити з цим вікном? Боюся, що стане ще темніше і кішка тюлі гаплик зробить. Але без нічого як квартира холостяка.
Паспортний стіл• 04 мая 2023
Рулонные жалюзи.

автор Сосиска_Втесте • 04 мая 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Рулонные жалюзи.
На балконі є
Белоснежко• 04 мая 2023
У меня так же в комнате, тюль для вида только на 30% окна.
Каляка маляка• 04 мая 2023
Белый тонкий тюль. Прикрыть радиатор нужно, по этому длинный берите. Уютнее будет.
Запароленое одеяло• 04 мая 2023
Я люблю білу в пол
Щоб лежала на підлозі
Мания-Величия• 04 мая 2023
У меня и тюль и занавеска на все окно. Если зашторено то кажется что нет балкона. А без занавески очень сильно солнце светит.(на балконе нет жалюзи)
Люблю ХОЛОСТЯКА• 04 мая 2023
Моя приятелька повісила штори-нитки білого кольору. Одразу якось світліше стало,мабуть,за рахунок кольру,і коти,їх у неї 3,спокійно маневрують поміж ниток.
Мания-Величия• 04 мая 2023
А вам только белый тюль
Natalia505• 04 мая 2023
В мене на шторах котусі тіліпались, тому коти і тюлі для мене несумісні.))

Вредняжка• 04 мая 2023
Я б радіатор ’посунула’ праворуч і зробила арку велику. Без нічого.
Печальки.нет• 04 мая 2023
Тюль антикоготь и всё, не надо вам тут шторы
автор Сосиска_Втесте • 04 мая 2023
Ответ дляПечальки.нет
Що це за тюль? Не чула
Помидорина• 04 мая 2023
Аналогічна кімната, темнувата. Але я дуже люблю штори. На вікні ролет є. Але зі шторами затишніше. На фото штори шоколадні, на яву вони більш сіріші. І стіни у нас як і у вас непропорційні, з одної сторони вужча, з іншої більша. ось так обіграли. Тюль спадаюча така ,,важка,, масляна)))
НаливайКа• 04 мая 2023
Шторы нити с люрексом. Кошка их не трогает. А шторам и тюлям был капец.
natali-11.• 04 мая 2023
Нити белые, у меня на кухне уже 6 лет. Пропускают свет очень хорошо, и вроде тюль есть. Я ими довольна
__Jane__• 04 мая 2023
Я собі шила сама із сітки ’ барбара’, яку купила на тк. Якщо цікаво- буду дома, скину фото. В мене теж коця є))
Natalia505• 04 мая 2023
Ответ для__Jane__
Покажіть, цікаво.
автор Сосиска_Втесте • 04 мая 2023
Ответ дляНаливайКа
Можете фото показати?
автор Сосиска_Втесте • 04 мая 2023
Ответ дляnatali-11.
Можете фото показати?

автор Сосиска_Втесте • 04 мая 2023
Ответ для__Jane__
Так, цікаво.
Буду вдячна
Добродійка• 04 мая 2023
а что за фигурки на подоконнике?
Гербарія сушу• 04 мая 2023
Ответ дляДобродійка
а что за фигурки на подоконнике?
Слони, караван
Лепешечка• 04 мая 2023
Тюль белая органза. Дешево и шикарный вид.
__Jane__• 04 мая 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Так, цікаво.
Буду вдячна
Знайшла в телефоні.
Отак вона виглядає.
На кухні така сама тільки колір інший і не на люверсах.
https://tk.ua/ua/product/138517.html
__Jane__• 04 мая 2023
Ответ дляNatalia505
Покажіть, цікаво.
Вище скинула фото і посилання на магазин, де купувала
автор Сосиска_Втесте • 04 мая 2023
Ответ для__Jane__
Знайшла в телефоні.
Отак вона виглядає.
https://tk.ua/ua/product/138517.html
Гарно виглядає, дякую
Скажіть, ці білі кирпичики з чого вони?
__Jane__• 04 мая 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Гарно виглядає, дякую
Скажіть, ці білі кирпичики з чого вони?
Гіпс,думаю. То в епіцентрі купилось