Удачная• 04 мая 2023
Не забрали великогабаритну посилку
Привіт дівчата. Пишу виговоритися , і отримати підтримку. Дуже розстроїлася. Продавала на олх коляску. Продавала, думаю, дорого. Бо є дешевше, але без пересилки. Купили, кинули предоплату 500 грн. Чоловік її пів дня пакував, складував, розбирав, возив на пошту два рази, бо перший раз не знав ваги( треба до 30 кг). Тягав ту коробку, вона висотою майже метр, і її не забрали, їде назад. І за доставку в дві сторони треба майже 900 грн. платити. Ну що це за невезуха. І щось постійно в мене з великими продажами не виходить...
Бриджит_Фрикандо• 04 мая 2023
Ответ дляУдачная
Я не знаю. Воно безкоштовне колись було?
Олх доставка тільки для посилок до 70см і автор посилали не олх доставкою,а по темі потрібно було брати гроші в обидві сторони+ доставка до пошти
Бриджит_Фрикандо• 04 мая 2023
Ответ дляУдачная
Буду надіятися, хоча навряд
Автор,на що надіятись,ви ж не відправляли олх доставкою,а по передплаті
Медсестричка• 04 мая 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
А чим погано олх доставка? Купую тільки нею. Иі що пишуть немає олх вважаю шахраями
Оплачивайте доставку в обе стороны и покупайте , кто вам не даёт?)
Я всё отправляю по предоплате .
И никому не верю , когда рассказывают , Мы стопроцентов заберём мы так хотели , там мечтали , и тут так рады что нашли вас !))).Веришь отправляешь и сидишь неделю ждёшь, а так на почту никто не явился , трубку не берут , морозятся .
Теперь только предоплата или продажа по месту .
Я всё отправляю по предоплате .
БезникаЯ• 04 мая 2023
Ответ дляУдачная
Якщо до 60 чи 70 см. Точно не пам´ятаю. У нас 90. Тому рахували по максимуму
Это была новая почта? Ищите какие размеры у вас и звоните на горячую линию. Я коляски 5 лет продавала, самая дорогая пересылка была за коляску для двойни- 550 грн. Но возврат сейчас бесплатный
Живчик-счастливчик• 04 мая 2023
За повернення буде невелика сумма, на маленьких посилках до 10 грн платила недавно
Куколка-мяуколка• 04 мая 2023
Ответ дляМедсестричка
Я всё отправляю по предоплате .
Ага і поиім об‘ява деактивована. Знаю таких умніків. Тільки олх.
Единая страна!• 04 мая 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Олх доставка тільки до 30кг безкоштовне повернення
Олх доставка і можлива лише до 30кг!
якшо схитрити написати до 30кг , а по факту буде більше - таке не приймуть взагалі!
пряма доставка, якщо до 30кг - то зараз безкоштовно, якщо більше - то треба щось доплачувати ще - дивіться на сайті НП
Единая страна!• 04 мая 2023
Ответ дляУдачная
перепрошую, на знайшла в тексті
- а яка вартість тої коляски, за скільки продавали?
чисто зрозуміти, чи то вартувало отакої мороки