Шкварочка• 04 мая 2023

Дівчата, проголосуйте за рюкзак жіночий)

Є великий вмісткий, шукаю більш малий з дитиною гуляти) Фото 1 і 2-3 за розміром майже однакові, фото 4-5 найменший, трошки більший за клатч)
Результат:
вже голосів: 68
24 (35.29%) Фото 2-3
23 (33.82%) Фото 4-5
21 (30.88%) Фото 1
Играю у края• 04 мая 2023
от тех, что на 2-5 фото уже тошнит. голоснула за 1, хотя я бы поискала еще
Фляшка на трьох• 04 мая 2023
Все никакие
ПАЦАНКА О• 04 мая 2023
Не замшу! Перший ні.
Другий можливо але треба дивитися щоб дійсно сподобалося
Третій точно ні, розмір не підходить
Сунуся в чужі справи• 04 мая 2023
Искать ещё.
Добрая свекровь• 04 мая 2023
Поискать еще.
автор Шкварочка • 04 мая 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Искать ещё.
Я вже на знаю де шукати, щоб шкіра і не великий і до 1800 грн… Вже все передивилась
Мядуза аля моргонер• 04 мая 2023
Ответ дляШкварочка
Вам саме шкіряний для чого?
Ви його скільки років будете носити?
Подивіться тканину, але хорошу.
Сусідка зверху• 04 мая 2023
Они даже на фот отшитые как попало,поищите ,может, что-то приличнее найдёте. Голосовала за фото 1 ,он хоть не кривой.
Галя-краля• 04 мая 2023
У меня есть такой как на фото 1, только серый. Я его один мешок поносила и все. Он неудобный. Жесткий. Сдайте место, где фото 2-3 смотрите.
Erichka1• 04 мая 2023
Автор , Вам гуляти з дитиною ,подивіться тканинний , вони легкі , можна прати . Ваші усі сумні дуже
БолеИменее• 07 мая 2023
Ответ дляШкварочка
Подивіться італіявогс. Я на Дарниця була кілька днів тому, шкіряні і знижка 20відсотків. Я теж їхала за рюкзаком, але на літо чомусь побоялась що в спину жарко буде.