Последний вагон• 05 мая 2023

Яка вартість стерилізації кішки?

І місто напишіть, будь ласка.
Лапароскопічну може хто робив?
Хочу хочаб зорієнтуватися... А то на сайтах клінік не можу нічого знайти.
Mісіс Паф• 05 мая 2023
Робили в Київській обл, 1000грн
Вся така шо куди там• 05 мая 2023
Боярка киевская обл скрин из группы в инсте.
ГугелП@лАмался• 05 мая 2023
А порода какая? Может ее еще обследовать нужно?
ФФФФристайла• 05 мая 2023
В каждой клинике разные цены. Самые дешёвые расценки в Центре обращения с животными, если есть такие в вашем городе. На сайтах не пишут, звоните и спрашивайте. В 2021году интересовалась одной из в частных клиник и стоимость была 700 грн полосная операция. Кривой Рог.
Библиотекарь• 05 мая 2023
Мы через 3 недели будем стерилизовать, ждём вторую вакцинацию

1500 грн
Вышгород
Анис-ка• 05 мая 2023
Суми, можно зробити безкоштовно, на базі Аграрного університету, а в одній з ветклінік - 1000 грн. Але в нас проста безпородна кішка. Де-які породи потребують додаткових обстежень - тоді і вартість зростає.
автор Последний вагон • 05 мая 2023
Це ціни з анестезією?
Бо я в одній клініці знайшла, стерилізація 1200 і анестезія майже 3
Mісіс Паф• 05 мая 2023
Ответ дляПоследний вагон
Це ціни з анестезією?
Так, ціна з анастезією
В районних центрах буде дешевше, в столиці звичайно дорожче
Пошукайте в інтернеті в багатьох містах проводять благодійні стерилізації для бездомних і домашніх тварин, там вартість в два рази буде дешевшою, лікарі професіонали і анастезія хороша
Маю рацію• 05 мая 2023
В Киеве 1500-2000, проще коту отрезать)
...аяприкольная• 05 мая 2023
Зараз є багато безкоштовних.