ЗавЛабСнаб• 05 мая 2023
Заощаджувати в євро. Є сенс?
В Україні. Чи краще у доларах?
Флюорография гуся• 05 мая 2023
Шось не люблю євро, мені долар звичніше. Але дивлячись для чого ви заощаджуєте.
Якщо для покупки нерухомості то краще в $
Якщо для виїзду в Європу то краще в €
Якщо просто на всяк випадок то байдуже в чому аби не в гривні
Якщо для виїзду в Європу то краще в €
Хи хи, ну ну• 05 мая 2023
Шведська крона зберігає постійний ріст. Невеликий, але ріст.
Та де ж її купити?
Свезло так свезло• 05 мая 2023
Хранили всё в долларах, когда ехали в Германию, пришлось в Польше менять всё на Евро. Теперь только в евро храним.