ПлюшкамиБалуюсь• 05 мая 2023
Поцелуи рот/мордочка с собакой или котом?
Девочки, у меня всегда были коты, собаки во дворе. Котов целовала но не прямо в рот, собак нет. Хотя собака могла лизнуть в лицо от радости и трагедии никто не делал. Иногда на видео вижу как хозяева целуют своих комнатных собак практически взасос, взаимное лизание какое-то. Что думаете по-поводу такого?
Йосип_молодий• 05 мая 2023
У мене кішка суто домашня, любимо з чоловіком її до всирачки і цілуємо скрізь 😂 чоловік в пориві страсті до неї цілує нюхає і її голову пхає в рота 😂😂😂 наче їсть її ) зрозуміють мабуть тільки кошатнікі ❤️
Щастя-здоровля• 05 мая 2023
Есть собака, может разыграться или обрадоваться и лизнуть лицо, это не страшно. Но вылизывание по типу, как на фото, не принимаю. А с другой стороны - это их личное дело.
Мюллерная• 05 мая 2023
Что делают другие, меня не касается. Я к этому действу отношусь отрицательно.
Вчителька з мікрорайону• 05 мая 2023
Эти чюдики такие настойчивые, что не всегда успеешь увильнуть )) это вам не коты!
Люди многие делают фу, только мы об этом не знаем ((
Все і одразу• 05 мая 2023
Фу. Я кота своего люблю конечно, но не настолько что бы целовать его в губы))
Обращеница• 05 мая 2023
Я кошатница. Очень люблю своего кота, но никогда не делаю подобное. После игр с питомцем мою руки обязательно.
Мию вікна у мороз• 05 мая 2023
Я думаю зоофилические наклонности есть. Видела рилз американского блогера, который типа играл с собакой и поцеловал её прямо в дырку попы🤮🤮🤮🙈как будто случайно, ох там комменты американцы в шоке были. Да и я офигела. У меня шитцу, если лищнет лицо я умываюсь сразу. Не целую её в губы, в лоб могу, спинку, но такое, жесть
Вилами по Воде• 05 мая 2023
У меня не лижет, у меня от радости или как заиграется ,бросается на руку и начинает джаги-джаги 😄
Сирожено_пирожено• 05 мая 2023
У кожного свої межі) Я свою собаку не цілую, і вона вже знає, що в нас це не прийнято) Тому може близько-близько підсунутися мордашкою, але півсантиметра дистанцію витримує)
А не цілую, бо я її гуляю і бачу, куди вона свого носа любить засовувати)))
Луноликая Вика• 05 мая 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Нагадали мені. Декілька днів тому в черзі стояли хлопець з дівчиною, вона тримала 2 песенят, дрібні модні песики. І кожному вона підставляла губи, а вони її лизькали. Я взагалі тварин люблю, але саме оце було якось вже занадто. А коли вона після цього почала хлопця свого цілувати - я мало не бекнула
Святатабожа• 05 мая 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Аналогічно
Вчителька з мікрорайону• 05 мая 2023
Ответ дляЛуноликая Вика
То не дивіться. Вас не примушують? Коли ригають чи сцють на вулиці, а пьяні валяються, ото огидно!!!!
ОбережнаЯ• 05 мая 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Я такого не розумію ;-).
То як на мене вже моразм. ))))
Мастер Класс• 05 мая 2023
В мене кіт, таєць, нікого не признає, крім мене, але до мене ластиться так, що аж чоловік ревнує (жарт).
Кіт цілком може підійти і лизькнути мене в ніс або в око - куди втрапить. Носом завжди в мене тикається, то і в око, і в губи може поцілити.
Я теж його можу цьомкнути в лоба чи в носик, але він суворий незалежний кіт, то не дуже вітає таке панібратство з мого боку))
ЯсноВидящая• 05 мая 2023
Це, дійсно, справа кожного. Справді дивно, чого це має так сильно когось турбувати або викликати таку огиду. Адже багато людей самі по собі більш бридкі і нестерильні🙃, а тваринки їх все одно люблять😉
В самому процесі не бачу нічого страшного, бо розумію, що таке любов до своєї тваринки і у кожного є свої межі. У всіх різний темперамент, склад нервової системи і різні погляди на «нормальність».
ДлинноНожка• 05 мая 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Нєєєє, ну ви зрівняли сраченя з мордахою. От у вас порівняння. А взагалі - кому не подобається, нехай не дивиться.
Луноликая Вика• 05 мая 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Тю, чого Ви нервується? Я не сказала,ищо мене примушують, просто описала випадок і моє особисте ставлення. Мені й годування дітей грудьми на загал огидне, а комусь це гарно
Мию вікна у мороз• 05 мая 2023
Ответ дляДлинноНожка
Та не, мені якось фіолетово, не я ж лижуся з псом))) просто висловила думку що майже засос з твариною це збочення.
Давно без алко• 05 мая 2023
Фу. Была подписана в инсте , делала с дочкой массаж лица, после поцеловали собаку
Кручу хвости• 05 мая 2023
Я своего нацеловываю, иногда в лоб, или щёчку. Иногда в нос, но не губами, а делаю вид, что целую. То есть, его мокрый и холодный нос упирается мне в подбородок, а губами в воздухе я делаю цем) деснача с ним не даю. Может мне нос облизать, но я убираю. Вот руку, например, может облизывать, сколько захочет. У меня кот. Квартирный
Из Кукуева я• 05 мая 2023
Не в восторге. Хотя у меня песик тоже. Кстати, мой не позволяет себе в лицо мордочкой тыкаться или целоваться.