Смешнюча• 05 мая 2023
А можна пити відвар чорносливу, замість того, щоб його їсти?
Не можу їсти чорнослив і думаю може заварювати і пити той відвар? Що скажете?
іронічна антитеза• 05 мая 2023
а бурячок з чорносливом і майонезом? майонезу їм мало, але таке поєднання люблю
Смешнюча
• 05 мая 2023
Ответ дляRocka Rolla
А чим це вам не подобається чорнослив? Він же крутий
Мабуть через те, що я змушена його постійно їсти , у мене непереносимість вже🤢
Поліцейський патруль• 05 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Запор(
Так у самому чорносливі клітковина, яка потрібна, у відварі її не має. Я приймаю клітковину у капсулах і п´ю багато води при такій самій проблемі.
Паспортний стіл• 05 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Їжте ківі, клітковину, тріфалу, пийте гарячу воду, сніданок з жирами
Смешнюча
• 05 мая 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Яку клітковину в капсулах? Дякую
Поліцейський патруль• 05 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Яку клітковину в капсулах? Дякую
Ось такі. У Нау більше дозування, пью 2 капсули, його довго не було, то взяла зелений, його 3 капсули треба. Може, у нас в аптеках є.
Смешнюча
• 05 мая 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Дякую