Подвійна веселка• 05 мая 2023

При якому рівні ттг ви почали худнути?

Дівчата, не звертали увагу коли приймали тироксин, на якому рівні ттг вага йде до низу?
Дивна ситуація, ттг останні два роки на рівні 3, вага була стабільна, від об´їдання поправлялась.
Тепер ттг 1.5 і бачу що їм як завжди, навіть більше, а вага падає потрохи.
Це так і має бути, чи шукать іншу причину?
Я ще той майстер себе накрутить :)
Успокойся_Успокойся• 05 мая 2023
Так 3 это привышение
1,5 норма , поэтому и худеете

ЛеньГуглить_правда• 05 мая 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Так 3 это привышение
1,5 норма , поэтому и худеете
Это нормальное ТТГ - 3. Не выдумывайте.
Весной все худеют по чуть-чуть, у зиме поправляются.
У некоторых и ТТГ выравнивается, а вес стоит.
Tammy21• 05 мая 2023
Це все дуже індивідуально. У мене гіпотеріоз. ТТГ + аналізи скачуть періодично, інколи аж зашкалюють. Але вага не збільшується, навпаки, але не думаю, що то саме з залозою пов´язане. У подруги така ж картина, по всім симптомам гіпер, а насправді клиничний гіпо.
ПС. Я не лікарка.
Успокойся_Успокойся• 05 мая 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Это нормальное ТТГ - 3. Не выдумывайте.
Нет, это не нормальное ТТГ
Норма до 2 , Максимум 2,5
Это по советским меркам до 4,5
очки_ннадо• 05 мая 2023
Тримайте на рівні 1-2, тоді будете худнути. Їжте достатньо білка і клітковини, дивиться щоб законів не було.
автор Подвійна веселка • 05 мая 2023
Ответ дляочки_ннадо
Тобто худнуть, коли ттг 1-2, то є закономірно? То не якісь там проблеми , збоїорганізму?
очки_ннадо• 05 мая 2023
Ответ дляПодвійна веселка
То проходять симптоми гіпотиреозу і тіло повертається в свою звичну форму!
Особливо зникають симптоми - сонливість зранку, запори, одутловатість обличчя

автор Подвійна веселка • 05 мая 2023
Ответ дляочки_ннадо
Так, одутловатість обличчя зійшла і саме через це я стала на ваги. Дякую.
Люблю порядок• 05 мая 2023
У меня ттг 0,66 (я на тироксине 50 ) и худею ,если только ограничиваю себя в еде (считаю калории )
Життє Бентежне• 05 мая 2023
Ох, я худющая была... а это уже улучшение было, до этого показатели раза в три хуже были, шаталась и тряслась. Противная болячка и гипер и гипо...
МинерАлочка• 05 мая 2023
Я сейчас трясусь. Ттг 0,01.
МинерАлочка• 05 мая 2023
А вес стоит на месте, полная