Пес Патрон• 06 мая 2023

Яка естрада в нас була! А тепер Потап, Настя і якісь недолугі співульки.

Просто нудить від більшості сучасних співаків. Ніби нічо Меловін був,пише сам,но щас так розпасся і пліткує,як бабка на лавці.
Артем Пивоваров подобається і Влад Ситник. Ну, і Біличка навіки. Дівчатка,пишіть,хто подобається з сучасних. Бо Іво Бобул і ЛіляСандулесу це любов навіки,шкода,шо розійшлися.
РокерША• 06 мая 2023
моя любовь на все времена:

kicyunka• 06 мая 2023
Екатерина27• 06 мая 2023
Мне нравится Арсен Мирзоян, Антитела, Барских, Пивоваров, моя главная любовь -Кузьма Скрябин!!!
Дали полный бан• 06 мая 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Вы правы. Я тоже слышу там что угодно, только не украинский язык. Когда муж включил дома эту песню - сказала, чтобы слушал в наушниках. На мой взгляд какое-то извращение над языком. Моя бабушка говорила ’вые як собака пид тыном’
Не соглашусь про собаку) Песня очень красивая и голос вокалистки тоже. А ещё там много интересных фишек в аранжировке. Вот звуки коверкает зря, да, но это на мой слух, многим нормально, кто-то вообще не слышит разницы)
Екатерина27• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Я в припеве 50% слов не могу разобрать.
Залізний занавіс• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
А мне, вообще, не зашла песня. Даже с учётом того, что, можно сказать - она обо мне. Разок Вскользь послушала и запретила её звучание у нас дома.
Дали полный бан• 06 мая 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Как у вас строго, прям с запретами)

Сизоока бестія• 06 мая 2023
Ответ дляЛевобережная
Ну я розумію, що вкидана трольна тема й нормальні люди ту ’естраду’ слухати не могли))
Дякую батькам, що прищепили гарний смак у музиці, я слухала якісну зарубіжну фірму - Electric Light Orchestra, Pink Floyd, Deep Purple, Led Zeppelin ітп. Квіни, Бітли - то само собою. Та стільки класного було у 80-х, 90-х.

Музика у нас вдома грала постійно (у батька були ’звукозаписи’ й постійно щось писалос, точна нікого з того списку там не було)))

але чомусь Modern Talking та сандри-сабрині всякий нам незаходили. Напевно тому, що така ж найпростіша попса, як та Полякова та Потап зараз, для людей не особливо досвідчених у музиці.

Потім почалася більш електроніка. Ось DJ BoBo, Robert Miles ітп - офіхенні речі робили.

Українська, точно що ’естрада’, завжди була на такому низькому рівні примітивізму, що слухати її якось не хотілося.

Зараз з початку вторгнення полилися примітивні патріотичні наспіви, два притопи-три прихлопи в мелодії і банальні найпростіші рими: ’україна-єдина-калина-солов´на’. Ну заходе комусь. Так й шансон теж комусь заходив.
А я якось випала зовсім з музики за останній рік, навіть не знаю, що там за кордоном зараз в чартах. Нашого цікавого зовсім мало, але є.
Вибачте, але від вашого посту трохи зверхністю віє... Тут багато хто застав ELO, Pink Floyd і більшість з того, що ви перерахували, вже у підлітковому віці, нашим батькам були доступні в кращому випадку записи Пугачової з Самоцвєтами і Юрій Антонов, а з закордонного - Мариля Родович, і та в дуеті з Лєонтьєвим. А так, то що недільний концерт-вітання передавав, та й слухали.
Залізний занавіс• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Как у вас строго, прям с запретами)
Да у нас дома часто обсуждается какой дух у той или иной музыки. Вот я мужу объяснила почему для меня у этой песни плохой дух, и он меня понял.
Но и моя Металлика и иже с ними дома тоже не звучит( включаю или у себя в наушниках или когда мужа нет дома. Для него это неприемлемая музыка
Просто болталка• 06 мая 2023
Ответ дляМарафетчица
Жесть
Марина Марина любов моя єдина
А в кожній поїздці іще одна Марина
Карина
Дарина
І Ольга і Тетяна
Катюши
Оксани
По клітору вусами
Усім вам проведу
Там таких слов нет)))
Залізний занавіс• 06 мая 2023
Ответ дляПросто болталка
Там таких слов нет)))
У зиброва есть вроде.
Сумка з негодою• 06 мая 2023
Раніше слухала щось іноземне. А з початком війни багато достойних виконавців з´явилось із вдумливими текстами. Kola В кишені біля серця, та й всі її пісні гарні, Міша Правильний Щастя під час війни, Kalush i Skofka Додому. Це тільки те, що згадала, а пам´ять і мене поганецька. Багато чого раптово проскакує в радіоефірах, дуже класне.
Просто болталка• 06 мая 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
У зиброва есть вроде.
Серьезно?)) Не нашла, надо поискать))
Просто болталка• 06 мая 2023
В тексте не, может сам такое на концертах поет))
margaritavoronina1• 06 мая 2023
Ответ дляКишмишная Мая
https://youtu.be/9AverhY6qAo

https://youtu.be/3_CrabwOWaU

https://youtu.be/3K3W_Gfd-e0

https://youtu.be/QL42e9elmTQ

https://youtu.be/rqujnOh0I3I
А я не могу слушать Кузьму, просто слезы наворачиваются. Ещё из не очень известных песен его нравится’шампанські очі’. Послушайте, пианобой очень классно ее поет
Сумка з негодою• 06 мая 2023
До речі, як на мене, Потап і Настя то вже історія. Він себе сам на дно опустив і наврядчи оклигає як співак, максимум продюсер.
PANTERA_KET• 06 мая 2023
Ответ дляhrushyk
Я так зрозуміла,що Тополя не воював,а волонтерив у самі гарячі точки
И у него 3 детей!! Если не ошибаюсь. Как раз еду и слушаю его!! Вирила!!я знайду сили....!!!

hrushyk• 06 мая 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Так,троє
«Вірила» офігенна пісня )
А ще класна - «я хочу бути тим,від кого буде син …»
hrushyk• 06 мая 2023
Ответ дляPANTERA_KET
А з Шираном,їх спільний проект
Це ж взагалі хітяра
Ми сім‘єю,якщо в машині їдемо,всі поголовно її співаємо,особливо менший )
PANTERA_KET• 06 мая 2023
Ответ дляhrushyk
А з Шираном,їх спільний проект
Це ж взагалі хітяра
Дякую! Скачаю!
Кишмишная Мая• 06 мая 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Пианобой не подобається як людина. Тому не слухаю. Тільки оригінал

hrushyk• 06 мая 2023
Ответ дляКишмишная Мая

https://youtu.be/3_jcL6nAF94
Я теж його не люблю
Але «шампанські очі» він класно переспівав
Мені навіть більше нра ніж у виконанні Андрія
Столічна штучка• 06 мая 2023
наша естрада,то сцільне виття на болоті нажаль,раніше хоч біличка щось співала,а зараз жахіття одне співають і виють дико
Пегас1981• 06 мая 2023
Ответ дляРокерША
моя любовь на все времена: https://www.youtube.com/watch?v=hjj52Z282fo
Ротару -- всегда любил и буду любить! И Сандулесу, и Чепрагу, западаю на молдаваночек, у них прекрасный акцентик...

Да, нравилась эпоха ’украинского Возрождения 90-х’, Алла Кудлай, Оксана Билозир, Павел Зибров, Руслана Лыжичко и прочие, тогда была эстрада... И сейчас слушаю те песни, они есть в моём плейлисте!
ЖивунаБагамах• 06 мая 2023
На жаль, до любові на віка ніхто не подобається.
Не знайшла в нас стилю, який слухаю і мені подобається.
Іво Бобул? Пішла загугліла. Ніколи такого не чула. Послухала 5 сек. Безперечно талановито. Але, вибачте, вам скільки років?
Екатерина27• 06 мая 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Ну вот я каждый раз слушаю и плачу…
Мам, Люди, як кораблі - это вообще мои песни для поплакать)
Наивка• 06 мая 2023
Не знаю, как в посте #115 получился Калуш. Кидала эту ссылку:

Файна дівка• 06 мая 2023
Ответ дляГейТуда
https://youtu.be/QK41A6Q6R4E
Я от этой песни млею.
Обожаю Яремчука, Зинкевича слушать иногда
Я фанат всього сучасного.. але це неймовірно красиво!!! Як же гарно))) голос