Пес Патрон• 06 мая 2023

Яка естрада в нас була! А тепер Потап, Настя і якісь недолугі співульки.

Просто нудить від більшості сучасних співаків. Ніби нічо Меловін був,пише сам,но щас так розпасся і пліткує,як бабка на лавці.
Артем Пивоваров подобається і Влад Ситник. Ну, і Біличка навіки. Дівчатка,пишіть,хто подобається з сучасних. Бо Іво Бобул і ЛіляСандулесу це любов навіки,шкода,шо розійшлися.
Синиця у спідниці• 06 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
Язык адекватных людей, без попыток самоутверждения над каждым словом)
вам бы транспорант какой-нибудь.... и на субботний митинг

GaleTTa• 06 мая 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Не, спасибо, хватит нам уже транспорантов😂 и митингов. Хочется просто пожить спокойно в здоровом обществе...
Мочалкин блюз• 06 мая 2023
Океан Ельзи
Без обмежень
Це мої улюблені
Синиця у спідниці• 06 мая 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Океан Ельзи
Без обмежень
Це мої улюблені
всё у них отлично кроме картавости Вакарчука.
УраганнаЯ• 06 мая 2023
Ответ дляШалена невинність
Одна из любимых Пивоварова https://youtu.be/cm9Kfiv6gM4
Не бачила
УраганнаЯ• 06 мая 2023
Ответ дляПомеха справа
Мені ’ Без обмежень’ ще подобаються і ’Антитіла’
І мені
Миззери• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Я слухаю і 70х років, але не естраду, а хардрок) В тих піснях вік якось не так відчувається)
Тоже самое
Прям не представляю что б меня на бобула потянуло или Зиброва
Ну вот Весну ВВ с удовольствием слушала
Даю справку• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
А смотрите что я вам несу ))) Это был наш, украинский, ’ласковый май’
https://youtu.be/Es8d7TiYdps
Хорошая песня, сразу вспомнила, Silent Circle │ Touch In The Night (Crash Version) 1985
Гореотума• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Я ж зацікавилась, знайшла цю вокалістку, послухала як вона в інтерв´ю розмовляє - як звичайна людина, без підмін с(ш). Це лише в пісні. Можливо, такий творчій задум, але мені не подобається коли так перекручують мову. Проте пісня все одно чудова.
что же вас так переклинило?

Даю справку• 06 мая 2023
Лама_мама• 06 мая 2023
Ответ дляБандитка Сью
Мне очень странно , Тополя типа пошёл воевать , как и Положинский , Барских , а уже все с концертами ездят .
При том , что обычные ребята с прошлого февраля на фронте и максимум на неделю был отпуск у них .
Так вони йшли в тероборону, коли на Київщину ворог сунув. В ЗСУ вони не йшли. До того ж, у них свій фронт, своя місія
Лама_мама• 06 мая 2023
Зараз дуже багато проникливих пісень до мурашок. І співаки талановиті, самі пишуть, голоси цікаві, це вам не територія А. Шумей, Кола, Мамаріка, Джері Хейл, Барських, Антитіла, Альона Альона, Пивоваров неймовірні пісні за війну написали.
’Люди’ Коли і Мамаріки дуже подобається, ’Де те щастя’ прямо до сліз про кожного.
Пік Антна• 06 мая 2023
Сейчас ничего не слушаю. Особенно последний год. Особенно когда люди, далекие от передовой, начинают задорные песни ’ща как наваляем’ строчить и исполнять... Или, наоборот, такие, шо до истерики довести могут. Ну не.
Раньше - ОЕ (до политики), Руслана, ТНМК, Скрябин, выборочно Лама, Билык, Тартак.
А русских вообще никогда не слушала. Отвращение было с детства. И Потап с его отрыжками тоже как-то никогда не заходил.
Слушаю Леди Гагу, Лану дель Рэй, и олдскульную попсу 90-00. Ну и ретро.
Дали полный бан• 06 мая 2023
Ответ дляГореотума
что же вас так переклинило?
Бо напали)
Дали полный бан• 06 мая 2023
Ответ дляДаю справку
https://m.youtube.com/watch?v=pcI3vfSaCF0&pp=ygUIZ...
Капец, содрали, что ли )))
НаливайКа• 06 мая 2023
Ответ для4udik
А от Гадюкіних я не можу зараз слухати взагалі, хоча в юнацтві співали їх пісні під гітару і все було круто.
А зараз я як прослухаю ’Я там зустрів чувіху, їй шістнадцяти не було, зовсім малолєтка але в ліжку як акула’ і мені хочеться просто вимкнути і не слухати більше
Дехто говоре ’Бандити, хулігани
З тої голоти людей не буде’
А ми ся подивим, як потреба стане
Хто полізе в льох, а хто під кулі піде (Ми - хлопці з Бандерштадту)
Дали полный бан• 06 мая 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Его не портит)
Кто крайний?• 06 мая 2023
Ответ дляЯкаКраля
Ой, я у него обожаю ’Минає день, минає ніч’ ))
моя любимая

ША! я прийшла!• 06 мая 2023
Это шутка про эстраду, что была?) Особенно про Бобула
Сизоока бестія• 06 мая 2023
Ответ дляКіма кепка
Выше скинули Петриненка, всегда нравились его песниА вообще мне многие песни сейчас нравятся
https://www.youtube.com/watch?v=gw2nclcoFNE
Вже рік як реву, коли її чую. Хто би подумав, що стане такою актуальною сотням тисяч наших людей. ((
Кто крайний?• 06 мая 2023
Ответ дляscandi
Vivienne Mort (Даніела Заюшкіна) - моя любов❤️
https://youtu.be/vT4vgmw8jgg
а моя любимая Пташечка
Левобережная• 06 мая 2023
Ну я розумію, що вкидана трольна тема й нормальні люди ту ’естраду’ слухати не могли))
Дякую батькам, що прищепили гарний смак у музиці, я слухала якісну зарубіжну фірму - Electric Light Orchestra, Pink Floyd, Deep Purple, Led Zeppelin ітп. Квіни, Бітли - то само собою. Та стільки класного було у 80-х, 90-х.

Музика у нас вдома грала постійно (у батька були ’звукозаписи’ й постійно щось писалос, точна нікого з того списку там не було)))

але чомусь Modern Talking та сандри-сабрині всякий нам незаходили. Напевно тому, що така ж найпростіша попса, як та Полякова та Потап зараз, для людей не особливо досвідчених у музиці.

Потім почалася більш електроніка. Ось DJ BoBo, Robert Miles ітп - офіхенні речі робили.

Українська, точно що ’естрада’, завжди була на такому низькому рівні примітивізму, що слухати її якось не хотілося.

Зараз з початку вторгнення полилися примітивні патріотичні наспіви, два притопи-три прихлопи в мелодії і банальні найпростіші рими: ’україна-єдина-калина-солов´на’. Ну заходе комусь. Так й шансон теж комусь заходив.
А я якось випала зовсім з музики за останній рік, навіть не знаю, що там за кордоном зараз в чартах. Нашого цікавого зовсім мало, але є.
Залізний занавіс• 06 мая 2023
Помню, в юности слушала из попсы Билык, Карину Плай, Оксану Хожай, Евгению Власову, альбом Могилевской был. Сейчас уже не интересно искать новых исполнителей. Понятия не имею кто сейчас на эстраде. В моих плейлистах рок и металл из моей молодости.
Залізний занавіс• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Вот меня дизлайкнули за коммент к этому клипу, но скажите, разве я не права? Мне одной слышится не украинский, а смесь украинского с польским? Всё эти звуки с(ш), ну не наше это, чужое.
Вы правы. Я тоже слышу там что угодно, только не украинский язык. Когда муж включил дома эту песню - сказала, чтобы слушал в наушниках. На мой взгляд какое-то извращение над языком. Моя бабушка говорила ’вые як собака пид тыном’
yana borozenec• 06 мая 2023
KADNAY їхня ’Відпусти’
MBreez
Yaktak
To Eternity
Лілу
Олександр Тесленко ’Фантастично’
Сизоока бестія• 06 мая 2023
Ответ дляКишмишная Мая
https://youtu.be/9AverhY6qAo

https://youtu.be/3_CrabwOWaU

https://youtu.be/3K3W_Gfd-e0

https://youtu.be/QL42e9elmTQ

https://youtu.be/rqujnOh0I3I
Я динозавр, ходила на Мову Риб і Казки Скрябіна. )

Дон Пэдро• 06 мая 2023
Злюсь до кипіння• 06 мая 2023
Ответ дляЛевобережная

Навіть в цій темі дівчата постили багато сучасних українських виконавців від року до ньюейдж, від фанку до джазу. А скільки ще цікавих маловідомих музикантів є. Було б бажання знайти.
Шароварщина та співочі труси це далеко не вся українська музика.
kicyunka• 06 мая 2023