Пес Патрон• 06 мая 2023

Яка естрада в нас була! А тепер Потап, Настя і якісь недолугі співульки.

Просто нудить від більшості сучасних співаків. Ніби нічо Меловін був,пише сам,но щас так розпасся і пліткує,як бабка на лавці.
Артем Пивоваров подобається і Влад Ситник. Ну, і Біличка навіки. Дівчатка,пишіть,хто подобається з сучасних. Бо Іво Бобул і ЛіляСандулесу це любов навіки,шкода,шо розійшлися.
Файна дівка• 06 мая 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Вважаєте, таке краще слухати?

Еду в магазин Gucci в Санкт-Петербурге. (Graaah)
Она жрет мой хуй, как будто это бургер. (Бургер, бургер)
Она жрет мой хуй, как будто это бургер. (Бургер, бургер

Це, до речі, російський репер фейс
Не вистачає таки блювотного смайла в реакціях!

Кукусикиииииии• 06 мая 2023

Іра.• 06 мая 2023
Ответ дляПомогалочка
Любимая у Тараса Петриненка
https://www.youtube.com/watch?v=Cf8RcFZpVOo
Шо за ´людина´ може ставити дизлайк на цю пісню? З параші, чи що? Петриненко- співак, пісні якого завжди в мене мимоволі викликають сльози❤. Дуже красиво! Ще ´Зорепадом летять роки´...
Іра.• 06 мая 2023
Ответ дляМолчавочка
Да уж лучше слушать фейса, чем этот старый нафталин.
К тому же у него очень много неплохих песен.
А трек про бургер уже давно не актуален, уже лет пять прошло если не больше.
🤢🤢🤢🤢🤢
Іра.• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Вот меня дизлайкнули за коммент к этому клипу, но скажите, разве я не права? Мне одной слышится не украинский, а смесь украинского с польским? Всё эти звуки с(ш), ну не наше это, чужое.
Знаю цю пісню напам´ять, взагалі ніколи нічого такого би не зауважила. Називається, нема до чого ´домахатися´.
Іра.• 06 мая 2023
The hardkiss, Tvorchi, Пивоваров , Без обмежень❤❤❤
Іра.• 06 мая 2023
А, ще Rock- H.
Леді Душка• 06 мая 2023
Ответ дляШалена невинність
Одна из любимых Пивоварова https://youtu.be/cm9Kfiv6gM4
Вроде, и голос есть. И талант. Но не идет мне он
Іра.• 06 мая 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
А ще ось! Скільки ж у нас талановитих музикантів про яких мало хто знає. Чудовий проект
https://youtu.be/1TH7aixBRjs
Так! Нові сучасні українські виконавці- дуже творчі, з класними піснями. 😍😍😍

Леді Душка• 06 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
Да никакой не было и нет . Слушать всех уныние и печаль для ушей .
Удалено администрацией...
Шлях до зірок• 06 мая 2023
Зараз дуже подобається SHUMEI
Зубожиння• 06 мая 2023
Подивіться фільм ,,вусатий фанк,,
Наша естрада 70х не гірша тих самих бітлів, якби їм союз дав дорогу.
З приводу сучасності. Що піпл хаває те й співають. Поживіться оеепрутрах ранньої Полякової, Дзідзьо. Не потрібне це людям. А от шлепки-на ура.
Леді Душка• 06 мая 2023
Ответ дляКіма кепка
А эта моя любимая
https://www.youtube.com/watch?v=hLPe_jGmxq0
Вопреки всем приколам Вакарчука в политике, нравится его музыка. И сейчас его поведение
Шлях до зірок• 06 мая 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
я эти по кругу слушаю
https://youtu.be/JGQLSObiTEQ
https://youtu.be/hePpjvupGCg
Теж Солоій люблю.
НеВРотик• 06 мая 2023
Ответ дляЛеді Душка
Удалено администрацией...
Anna Sasha• 06 мая 2023
Люблю гурт ’Друга ріка’,’Скай’.
Гарні в них пісні
Леді Душка• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
А вообще отличная тема, посмотрела, шо люди слушают - и сразу почувствовала себя молодой, лёгкой и звонкой)
Кто из вас?)) у вас же там в аккаунте не один персонаж)
НеВРотик• 06 мая 2023
Ответ дляБандитка Сью
И я не слушаю , ничего не нравится .
Только зарубежное .
Рашню вообще никогда не слушала , шлак
Да я тоже только зарубежное там есть эстрада и творчество .
Леді Душка• 06 мая 2023
Ответ дляКіма кепка
Вакарчук вон половину алфавита не выговаривает, а мне многие песни его нравятся
И мне)) есть в этом засранце (отхвачу за слово)) что-то харизматичное.

Дали полный бан• 06 мая 2023
Ответ дляЛеді Душка
Какая разница, 10 лайков говорят о том, что не только я это прочувствовала)
Іра.• 06 мая 2023
Ответ дляAnna Sasha
Люблю гурт ’Друга ріка’,’Скай’.
Гарні в них пісні
Ой, так! Як це я не написала😍😍😍😍😍
Леді Душка• 06 мая 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Як побачу десь Хливнюка, іду слухати старі пісні, а там всі коменти «слухаю у тривогу» і ще дужче ридаю.
О, мне он нравится. Бумбокс очень давно люблю.
Леді Душка• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Я так чую. Це не природня вимова, бо тоді б було як у Вакарчука, в усіх словах дефект звуку. Тут по-іншому. А звідки вокалістка? Часом не Львів?
Все ребята в группе львовяне
Іра.• 06 мая 2023

💙💛
Дали полный бан• 06 мая 2023
Ответ дляЛеді Душка
Все ребята в группе львовяне
Да, я уже потом почитала, думала у вокалистки и речь такая, но нет. Говорит она обычно, значит, это какая-то их творческая фишка.
Леді Душка• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Если я напишу, что Иво Бобул классный парень и не подменяет звуки, вы не будете во мне видеть провокатора? :)
Ваши слова выдают в вас человека, который никогда не интересовался фонетикой. Я не просто интересовалась, но и обучалась, поэтому да, я слышу такие моменты.
Скриншифанго)) ты ли это?)
ЖивунаБагамах• 06 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Я читаю і дивиюсь. Так, є непогані пісні в сучасних. Але не чіпляють так, щоб слухати репіті.
Ну як можна слухати постійно, називати улюбленими деякі тут пісні на кшталт Іво Бобула (вірно написала?) я не знаю.
До речі, мені 47.
Але зростала на році, потім мої діти підсадили на реп.
Леді Душка• 06 мая 2023
Ответ дляУравнобешенная
Знаю, і пісня ’Панівна висота’ в цьому контексті особливо сприймається, на повторі вже кілька місяців)
Мне там иногда Металлики влияние ощущается. В музыке
Іра.• 06 мая 2023
Леді Душка• 06 мая 2023
Ответ дляНеВРотик
Удалено администрацией...