Меган не було там? Чи я пропустила?
Бачили як Байдени були одягнені у синьо жовте, стділи поруч із Зеленською?
А путьку не запросили, ясне діло, але на болотах заявили що це спеціально так, бо знали що він не прийме запрошення і от щоб не опозоритись не запросили)))
Tasya-Natusya• 06 мая 2023
Мені сподобалось вбрання Кейт - водночас і урочисто і романтично, як з якогось староанглійського епосу.
Чарльз нарешті дочекався, виглядав непогано достатньо.
Камілі пасує білий і діаманти) нафарбували її гарно, хто взаналі міг би подумати,що вона теж буде коронуватися колись.
Зеленська непонано виглядає, з королівських гостей найбільше Ранія сподобалась, звісно,що там пластика, але дуже делікатна, виглядає природньо.
Tasya-Natusya• 06 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Принцесса Рания красивая
Так, мені її тюнінг більш подобається ніж у Летіції іспанської.
Ответ дляTasya-Natusya
Принцеси Хайї не видно було? я не дивилася церемонімейстера.
Ответ дляok1904
При чому тут церемонімейстер?