Українська мова
Закінчила філологічний факультет української мови і літератури, зарубіжної літератури 11 років тому
За фахом не працювала, тільки 2 роки в школі на ГПД, потім пішла в декрет і не вийшла в школу
Дуже потрібні гроші, тому задумалась, але 11 років вже пройшло, на цей факт, думаю, будуть зважати і на те, що в школі вчителем не працювала
Результат:
вже голосів:
63 (45.99%)
Ні
47 (34.31%)
Можливо
27 (19.71%)
Так