Українська мова
Закінчила філологічний факультет української мови і літератури, зарубіжної літератури 11 років тому
За фахом не працювала, тільки 2 роки в школі на ГПД, потім пішла в декрет і не вийшла в школу
Дуже потрібні гроші, тому задумалась, але 11 років вже пройшло, на цей факт, думаю, будуть зважати і на те, що в школі вчителем не працювала
Результат:
вже голосів:
63 (45.99%)
Ні
47 (34.31%)
Можливо
27 (19.71%)
Так
Тишком_нишком• 06 мая 2023
Категорично ні
За 11 років багато змін в правописі, ви їх навряд чи знаєте. Крім того, навряд чи все, що вчили, пам´ятаєте.
Попрацюйте в школі, наберетесь досвіду і тоді зможете давати індивідуальні уроки
Така бойова Я• 06 мая 2023
Ответ дляНастюлечка
От і я не розумію, що робити, купа матеріалів, книжок, конспектів з тих часів залишилось, але...
ідіть в приватну школу
Візьмуть на 25 тисяч
Ответ дляНеправдиша
Не думаю, что в украинском языке за 11 лет произошли какие-то революции, даже если произошли, это все можно выучить. По крайней мере, я бы попробывала, если бы меня что-то другое устраивало, цена, например.
О, як же ви помиляєтесь! Таке враження, що у нас національна забава кожних 10 років міняти правопис, я вже сама в своїй українській не впевнена.
Така бойова Я• 06 мая 2023
Ответ дляNatkash
Аналогічно
Пешеходик• 06 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Ну то це дві різні речі
Не 11 років тому вона вчила англ
А вчить
Напевно
Всі ці роки
Школа, ви їй репетитора наймали Плюс універ
Не 11 років тому вона вчила англ
А вчить
Напевно
Всі ці роки
Так, вона й зараз студентка, Але живе в іншій країні, це не заробіток, а майже благодійність) але одна з дівчаток виграла якийсь там конкурс) а до того Була найслабшою дитинкою в класі
Вже й хотіла б покинути , але морально не може((
На привозе• 06 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
Я сыну нашла репетитора английского -студентку с 4 го курса. Ему очень нравится, он с удовольствием занимается с ней, она обучает его по оксфордовским учебникам, интересно и главное в 2 раза дешевле чем у других)
Сыну сколько лет?)
Может ему нравится сама девочка?))
Я так занималась у молоденькой девочки пару недель, методика у нее нулевая, ничему не учила, только слушала как я тексты читаю и молчала)))
Может ему нравится сама девочка?))
Ответ дляТишком_нишком
Категорично ні
Живу у передмісті, тут предметників у школах не вижинеш, тільки якщо від старості ´того´ на робочому місті, вибачте, але це правда
Зрадорозганячка• 06 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Кошеня м‘явкає чи нявкає?
Кошеня мурчить?
Автор ?
Кошеня мурчить?
Автор ?
А правильні відповіді будуть?))
Ответ дляТака бойова Я
ідіть в приватну школу
Візьмуть на 25 тисяч
Нема в нас таких шкіл, живу в передмісті
Така бойова Я• 06 мая 2023
Ответ дляНастюлечка
Я теж з передмістя
Тому і пишу вам за приватні садочки та школи
У нас їх море
Ви можете півдня працювати і мати 20 тис в міс мін
У нас їх море
Тишком_нишком• 06 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Наголоси в словах хочаби
Провідміняйте слово осінь
Де підмет і присудок в реченні
Сила і воля - міцна держава
Провідміняйте слово осінь
Де підмет і присудок в реченні
Сила і воля - міцна держава
Раніше було сила і воля підмет, держава присудок. Теж змінилось?
На привозе• 06 мая 2023
Ответ дляПлекаю думи
Краще вже студента 3-4 курс. Вони ще пам´ятають як готувалися до зно і знання актуальні. Як бонус ціна і енергія
Я к ЗНО по украинскому заучила просто все тесты прошлых лет, основной сессии, дополнительной, пробной, сдала сама на 199 баллов.
Вопросы однотипные абсолютно, некоторые даже точно такие же как в прошлых тестах.
История Украины то же самое..
Така бойова Я• 06 мая 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
А правильні відповіді будуть?))
Так)))
Кошеня нявкає
Кошеня муркоче
😊
Кошеня нявкає
Кошеня муркоче
😊
Ответ дляТака бойова Я
Кошеня м‘явкає чи нявкає?
Кошеня мурчить?
Автор ?
Кошеня мурчить?
Автор ?
Мурчить
Ответ дляНа привозе
Сыну сколько лет?)
Может ему нравится сама девочка?))
Ну ему 10. Даже если и нравится, то это только стимулирует его интерес к занятиям) я почему-то замечаю что он ещё тот эйджист, по предметам где преподают молоденькие девушки у него лучше успеваемость, намного)))
Зрадорозганячка• 06 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Так)))
Кошеня нявкає
Кошеня муркоче
😊
Кошеня нявкає
Кошеня муркоче
😊
Ну наче так і було 😅 А з осінню що не так?)
Тишком_нишком• 06 мая 2023
Ответ дляНастюлечка
Зрозуміло
Тоді пробуйте з дітьми молодшого шкільного віку, якщо справитесь, можна добавити середню школу. Вам потрібен досвід, але з чогось потрібно починати
Така бойова Я• 06 мая 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Роблять помилки в чергуванні голосних і та е в родових відмінках дуже часто , в іменниках , які в називному мають закінчення пом’якшене на м’який знак
Ответ дляТака бойова Я
Я теж з передмістя
У нас їх море
А яке місто?
Неправдиша• 06 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Так)))
Кошеня нявкає
Кошеня муркоче
😊
Кошеня нявкає
Кошеня муркоче
😊
Кошеня нявкає было и 50 лет назад. Это такие изменения? Раньше было не муркоче, а муркотить. Думаю, и сейчас это не запрещено. Не думаю, что это имеет отношение к новым правилам украинского языка.
Пьяная вишня• 06 мая 2023
Так як ви описали - ні. А от якщо все інакше подати - можливо.
Мені чхати де працював репетитор, важливо який результат занять буде і обов´язково щоб дитина хотіла з цим репетитором працювати.
Ответ дляТака бойова Я
Ні
Муркоче
Це завдання на зно
Муркоче
Це завдання на зно
А, ну все, закриваємо тему(((
Така бойова Я• 06 мая 2023
Ответ дляНеправдиша
Але автор 11 р тому вчилась і відповідь не вірна
От вам мінус бал на зно
Така бойова Я• 06 мая 2023
Ответ дляНастюлечка
А, ну все, закриваємо тему(((
Я вам дала дієві поради
Прислухайтесь
Не в образу це
Прислухайтесь
Не в образу це
Ответ дляПлекаю думи
І то не факт, бо 4й курс ЗНО ще до нововведень здавав, здається. ))) Принаймні, коли моя теперішня другокурсниця плювалася на йогУрт і чорнОслив, вона вчилася у 10 класі.
Така бойова Я• 06 мая 2023
Ответ дляНеправдиша
Де наголос в слові олень ?