Українська мова
Закінчила філологічний факультет української мови і літератури, зарубіжної літератури 11 років тому
За фахом не працювала, тільки 2 роки в школі на ГПД, потім пішла в декрет і не вийшла в школу
Дуже потрібні гроші, тому задумалась, але 11 років вже пройшло, на цей факт, думаю, будуть зважати і на те, що в школі вчителем не працювала
Результат:
вже голосів:
63 (45.99%)
Ні
47 (34.31%)
Можливо
27 (19.71%)
Так
Ответ дляТака бойова Я
Я вам дала дієві поради
Прислухайтесь
Не в образу це
Прислухайтесь
Не в образу це
Дякую, добре, що тут написала, краще не починати, вже забулося багато чого
Така бойова Я• 06 мая 2023
Ответ дляНастюлечка
Навпаки
Починайте
Щодня покращуйте своє життя
Прагніть
Починайте
Щодня покращуйте своє життя
Прагніть
Бешене сарі• 06 мая 2023
я раз брала репетитора, в школе работает, но случайно услышала как она с ошибками ребенку объясняет.
Пьяная вишня• 06 мая 2023
Ответ дляНастюлечка
Зараз є купа експрес курсів, в тому числі безкоштовних. Вони вам допоможуть швидко прийти в форму. Не вішайте носа. І на репетиторстві світ клином не зійшовся. Мовні курси для дорослих зараз користуються попитом, там зношні забавки нафіг нікому не потрібні.
Чи ви хочете щоб вас відмовили працювати? 😉
Неправдиша• 06 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Але автор 11 р тому вчилась і відповідь не вірна
От вам мінус бал на зно
Не думаю, что автор планирует сразу идти готовить детей к ЗНО. Для средних классов - это не важно. И я не думаю, что все выпускники ВУЗов прошлого года знают, что кошеня муркоче, согласно последним постановлениям Минобразования. На самом деле, это абсолютно неадекватный вопрос. Извините)
ДаЗдраПерма• 06 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Ні
Муркоче
Це завдання на зно
Муркоче
Це завдання на зно
Так а щось змінилось? Мені 44 і не було таких слів в українській мові- мʼявкає та мурчить
Така бойова Я• 06 мая 2023
Ответ дляНеправдиша
Напишіть це в міністерство освіти
Про адекватність
Бокс-орун• 06 мая 2023
Ответ дляНастюлечка
Живу у передмісті, тут предметників у школах не вижинеш, тільки якщо від старості ´того´ на робочому місті, вибачте, але це правда
Не вижЕнеш
Така бойова Я• 06 мая 2023
Ответ дляНеправдиша
І коли пише мертміста пост у ФБ
А там три помилки в слові - це треш
Позорисько
Але ж
На мерсах по триста тисяч їздить він
Землі гектарами має він
Квартири в новобудовах має він сотнями
Всі біг борди в місті його ( реклама капає в кишенями мільйонами лєваком)
А не вчителі української
Отакі неадекватні реалії нашого сьогодення
А там три помилки в слові - це треш
Позорисько
Але ж
На мерсах по триста тисяч їздить він
Землі гектарами має він
Квартири в новобудовах має він сотнями
А не вчителі української
Мона_Лиса• 06 мая 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Нет. Сейчас куча новых правил, слова по-новому пишутся.
Так что не брала бы репетитором такого человека. Разве что, делать домашку с ребенком начальных классов
Ну так а як вчителі у школі пишуть правильно? просто слідкують за змінами в правописі, автор так само має доступ до цієї інформації.
Оябунчик• 06 мая 2023
Ответ дляНастюлечка
Якщо вам взагалі це цікаво, то змін в правописі було не так і багато, цілком реально вивчити за день. Ну і пробігтися по ЗНО останніх років.
Мона_Лиса• 06 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Наголоси в словах хочаби
Провідміняйте слово осінь
Де підмет і присудок в реченні
Сила і воля - міцна держава
Провідміняйте слово осінь
Де підмет і присудок в реченні
Сила і воля - міцна держава
По-вашому 11 років тому не вміли підмет і присудок визначати? Сила і воля олнорідні підмети, держава присудок (варіант економіста)
Пекельнi Борошна• 06 мая 2023
Автор, вам дали слушну пораду. проходьте тести ЗНО, експрес-курс, готуйтесь, увійдете в тему.Почніть з середньої школи. За 1-2 роки з´явиться досвід і можна вже буде співпрацювати з учнями старшої школи.Я сама, коли шукала репетитора своїм дітям для підготовки до ЗНО, виставляла вимоги для пошуку- вміння навчити та актуальність знань вчителя. Сама вчитель та репетитор природничого напрямку.Тому розуміла,що важливо для результату.
Мурзилка• 06 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Українська зараз дуже важка
Наголоси в словах
Орфологія змінилася
Речення
Коми тире
Тут треба живий педагог сучасний
Якщо це ви , автор , вам можна в приватних садках проводити розвивайки - 40 хв занять 400 грн
Три садочка в день =1200 грн за півдня роботи попоескати в долоні поспівати казки розказати
Наголоси в словах
Орфологія змінилася
Речення
Коми тире
Тут треба живий педагог сучасний
Як людина, яка працює в приватному садочку, скажу, що в таком спеціалісті, садок не має потреби. Казки читає вихователь, вона ж і в долоні плескає, співає керівник музичний. Що саме автор повинна робити і їй за це повинні ще й платити?
ДА да да• 06 мая 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Автор, поставила ´ні’, сама філолог, але закінчила 25 років тому, не працювала. Дуже швидко все забувається, а зараз останнім часов і змін багато.
Но так же легко все вспомнить, войдя в колею
Така бойова Я• 06 мая 2023
Ответ дляМурзилка
Хай креативить
Роботи повно навкруги
Ответ дляТака бойова Я
Хай креативить
Роботи повно навкруги
У нас не працюють садки і школи, дистанційно тільки
Така бойова Я• 06 мая 2023
Ответ дляНастюлечка
Приватні я писала
Все працює
Як гриби
Відкриваються нові щомісяця
Все працює
Як гриби
Відкриваються нові щомісяця
Ответ дляТака бойова Я
Приватні я писала
Все працює
Як гриби
Відкриваються нові щомісяця
Все працює
Як гриби
Відкриваються нові щомісяця
В передмісті КР нічого не відкривається
Така бойова Я• 06 мая 2023
Ответ дляНастюлечка
Відкривайте своє
Садок приватний
Якщо держ не працює
Де дітей Люди дівають
Будете керувати
Заняття проводити
Мати дохід
По спеціальності
Садок приватний
Якщо держ не працює
Де дітей Люди дівають
Будете керувати
Заняття проводити
Мати дохід
По спеціальності
Кринжова баба• 06 мая 2023
Ответ дляNatkash
І то не факт, бо 4й курс ЗНО ще до нововведень здавав, здається. ))) Принаймні, коли моя теперішня другокурсниця плювалася на йогУрт і чорнОслив, вона вчилася у 10 класі.
В немецком йогУрт)
100%• 06 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Погано думаєте
Зміни кардинальні
Мене весь час мучить питання: навіщо це з мовою роблять?(
100%• 06 мая 2023
Ответ дляНастюлечка
От і я не розумію, що робити, купа матеріалів, книжок, конспектів з тих часів залишилось, але...
Але( відкрийте сучасні підручники,будете здивовані
Така бойова Я• 06 мая 2023
Ответ для100%
А хзна
Треба ж в кишені списувати бюджетні кошти
Сидять там і граються
100%• 06 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
А хзна
Сидять там і граються
От таке ж враження. Яка була гарна мова... а те,що вони з нею роблять,то жах