Угадайс• 07 мая 2023

У кого в дітей прощупуються лімфовузли на шиї, зайдіть

Син часто в дитинстві хворів горло, ніс, вухо , кашель. І після якоїсь віруски залишилась гулька - лімфовузл, який помітно коли він повертає голову або наклоняє вбік. Він не болить, не збільшується, рухомий, раз збільшився і так і тримається вже давно. Років з 4-5 точно. Зараз синові чуть більше 10.
Коли я спробувала потрогати там де той лімфовузл, то там я нащупала й інші більшенькі , які відчуваються під пальцями на шиї.
Каже лікар, що зараз це у дуже багатьох дітей такі явища. Може перейде як буде підлітком, може стати просто непомітним , бо дитина виросте, але залишиться того ж розміру, а може зменшитись.
Родили УЗД зимою, казав лікар що найбільший має 1 см. Що всі вони ок.
У ваш х дітей також прощупуються лімфовузли на шиї, пройшло з віком чи і далі видно?
Виправлялочка• 07 мая 2023
Однажды увеличеный может оставаться таким всю жизнь
автор Угадайс • 07 мая 2023
Ответ дляВиправлялочка
Але в сина там один помітний, решта тоже можна прощупати, але при повороті шиї не помітний. Тобто збільшений не один , але це вже давно в нього так.
автор Угадайс • 07 мая 2023
Ответ дляВиправлялочка
Може ви в курсі, як часто потрібно робити УЗД їх? Бо лікар каже якщо один раз зробила , і вони залишаються візуально того ж розміру, тоді більше не потрібно
НичеНипанимаю• 07 мая 2023
Моему уже 16. С раннего детства ща ушком увеличены 2 лимфоузла. В детстве наблюдала за ними, делали УЗИ. Сейчас уже и забыли о них.
Путающаяся• 07 мая 2023
Випадково раптово за місяць так збільшився на шиї в дитині лімф
Бігом дотенлокринолога на Кловський узвіз
Там гній
Операція
Видалили
Три роки минуло
Все Ок
До того дитина всі роки санаторії моря океани щоліта щовесни щоосені
Звідки воно було - не знаю
Виправлялочка• 07 мая 2023
Ответ дляУгадайс
Если ничего не беспокоит то и не надо их трогать
Мафиозная• 07 мая 2023
Моему 12. С раннего детства лимфоузлы не то что прощупываются, а видны сразу.
Даже не парюсь.
Мама Карло• 07 мая 2023
Ответ дляУгадайс
Моему 7, и эта гулька при повороте головы года 4 есть, сказали, что у мальчиков это частое явление
автор Угадайс • 07 мая 2023
Ответ дляМама Карло
Тоді ясно, бо ті хлопці вічнохворіючі
автор Угадайс • 07 мая 2023
Ответ дляМама Карло
В мого точно навіть не памятаю з якого , але з 3-4 -5 точного віку , десь так +-
Путающаяся• 07 мая 2023
Ответ дляУгадайс
Тоді ясно, бо ті хлопці вічнохворіючі
Я б не сказала
Чоловіку 47
Абсолютно здоровий хлопець ))
Тумба-юмба• 07 мая 2023
У мене прощупуюиься з 15 років на шиї, а може, і з раніше.
Зараз 42 роки, теж прощупуються. Під час хвороби можуть чуть збільшитися.
Нагайна• 07 мая 2023
У моєї дитини колись надключичні були видно, перелякалася дуже, були на вірус. Зараз при кожній хворобі - вилазять на шиї.
Не всі назад стають або я вже уваги не звертаю.
У мене так само. Пару лімфовузлів уже років по 20.
Гематолог сказав, що ми лімфатики.
І в деякій мірі це добре, організм працює.
автор Угадайс • 07 мая 2023
Ответ дляНагайна
Гематолог сказав, що ми лімфатики.
Ясно ,дякую за відповідь
Lenusikkuz• 07 мая 2023
Добре що побачила вашу тему, бо сама постійно думаю про це і хвилююсь. В сина помітила таку ж шишечку точно як ви описуєте на шиї ще коли йому було десь 1,5 роки. Зараз йому майже 3, вона стала значно більшою. У лікаря були, узд зробили. В нього цих лімфовузлів багато по всій шиї і на голові. Але сказали що не запалені, рухливі при пальпації і це нічого страшного, така особливість. Але коли я її бачу при повороті голови, то все рівно хвилююсь. Він перехворів короною в 1,5 роки, може тоді воно і з’явилось
автор Угадайс • 07 мая 2023
Ответ дляLenusikkuz
Я тоже не знаю після якої хвороби він збільшився і коли точно, але є вже дуже давно. Не збільшується і не болить ніколи, ттт.але я мама тривожна, була на УЗД і і педіатра з тим питанням. Тепер от думаю може то треба його обстежувати, але слава Богу, написали що ні
автор Угадайс • 07 мая 2023
Ответ дляLenusikkuz
Най дітки будуть всі здорові
Яжбоматуся• 07 мая 2023
Було з малечу, зараз 10 і наче не нащупала оце недавно, після такої ж теми

Русмедсерв пише, що до 1,5 см діаметром то норма
База_птеродактилей• 07 мая 2023
У дочки від народження, як горошинки, добре пальпуються. Теж була паніка, тепер забули, при нормальних аналізах і періодичних планових оглядах то не страшно , такий тип конституції. Вже 17 років, ще прощупуються, бо худенька
автор Угадайс • 07 мая 2023
Ответ дляЯжбоматуся

У мого ще нащупується, надіюсь пройде з віком.
ЗабежАЛОЧКА• 07 мая 2023
Я теж тут створювала теми. В сина в 2 р після перенесеної віруски з високою температурою теж збільшилися шийні л/ в. Один видно дуже. Пройшло 6 років, л/ в видно неозброєним оком при повороті голови. А коли має захворіти чи хворіє, це жах, л/в ще більше збільшується, просто гуля. Були в гематолога, зак в нормі, на узд теж сказали, що норм. А я в такому страху живу(
Періодично робим узд, л/ в рухомі, неболючі. Але розмір найбільшого може сягати 2-2,5 см.Сказали мені теж, що вони вже так швидше за все залишаться, що л/в розміщені близько під шкірою і дитина худа, тому так видно.
автор Угадайс • 07 мая 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ясно, дякую. В мого менший 1 см, але дякую що поділились своєю історією
жижифреймут• 07 мая 2023
Я тот ребенок, у которого было на шее видно 2 лимфоузла. Переросла. Сейчас даже нащупать их не могу
Грибной_Дождик• 07 мая 2023
В мене з дитинства збільшені вузли. Не болять, але помітно збільшуються коли будь чим захворію. Постійна температура тіла 37,3, якщо падає до 36, 6 то погано себе почуваю.
автор Угадайс • 07 мая 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Ясно , дякую, ні в сина субфебрильної температури немає. Лише лімфовузли і один як горошина
Lenusikkuz• 08 мая 2023
Ответ дляУгадайс
Так само і нам сказали, що нічого робить не потрібно наразі
Lenusikkuz• 08 мая 2023
Ответ дляУгадайс
Най дітки будуть всі здорові
🙏🙏🙏🙏🙏