Экспертиза• 07 мая 2023
Порадьте активну ігрову зону в м Києві
Хлопці 7 і 11 років хочуть піти на батути, але хотілося б, щоб це були не лише батути, а й дещо інше. Ми давно не були у розважальних центрах, порадьте, будь ласка, з останнього, що вашим дітям сподобалося.
Заела_пластинка• 07 мая 2023
Вчера были в ретровиле детская папашон. Для 7 лет хорошо, но в 11 мне кажется скучновато
Анастасия К.• 07 мая 2023
Может скалолазонье понравится? Посмотрите где есть, Блокбастер как вариант, там много всего раньше было, давно не была