Не гоню• 07 мая 2023
Дівчата, хто користується фізіогелем? Що порадите?
Спочатку думала, що то доглядова косметика з такою назвою дивною тут рекомендували, поки не побачила в аптеці. Що порадите з цієї ТМ? Потрібен крем зволожуючий.
Не гоню
• 07 мая 2023
Ответ дляMісіс Паф
В мене був ось такий, дуже сподобався, швидко вбирається шкірою, гарно зволожує
Мені потрібен для обличчя. Він підійде?
Мені фізіогель призначали, коли був демодекс.
Гарно зволожує. Хороша штука.
Аптечної косметики зараз скільки різної. Я тільки такою користуюсь.
Люблю біодерму. Трохи дорожче лярош.
Зараз хвалять і сераве, і топікрем.
Подобається що все воно без запаху, зволожує добре, не шкодить точно. Нема покраснінь і висипань
Гарно зволожує. Хороша штука.
Люблю біодерму. Трохи дорожче лярош.
Зараз хвалять і сераве, і топікрем.
Не гоню
• 07 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Гарно зволожує. Хороша штука.
Люблю біодерму. Трохи дорожче лярош.
Зараз хвалять і сераве, і топікрем.
Гарно зволожує. Хороша штука.
Люблю біодерму. Трохи дорожче лярош.
Зараз хвалять і сераве, і топікрем.
Сераве у мене був, я вже не пам´ятаю який, але жирный дуже
Все буде Україна• 07 мая 2023
Ответ дляНе гоню
КераВе
Не гоню
• 07 мая 2023
Ответ дляВсе буде Україна
КераВе
Тут його всі називають сераве))) і вбийте в пошуку - правильно цераве
Все буде Україна• 07 мая 2023
Ответ дляНе гоню
Не бачила ні разу. Від вас вперше. Не подумайте, що я чіпляюся. Просто поправила
Не гоню
• 07 мая 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Вище порадниця написала
ПрипоРошенная• 07 мая 2023
Дуже хороший догляд за обличчям. Є для атопічної шкіри, а є звичайний. Користуюсь таким декілька років вже. Ідеальна текстура, дуже добре зволожує, без запаху.
Шкіра 35+. Пробувала інше, але повернулась до цього крему. Колись хороший дерматолог порадив цю серію для атопічної шкіри дитини. І наголосив, що ні чим не поступається набагато дорожчим засобам. Однозначно рекомендую!!!
Не гоню
• 07 мая 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Дякую за відповідь!