Марічка• 07 мая 2023

Хто годує дітей з мінімум хімії, і старається годувати корисною їжею

Напишіть своє меню хоча б на кілька днів
А то в мене сирники, налисники з сиром, борщ, бульйон , суп, каша + салат + м´ясо чи риба, кіш, гречаники в духовці + підлива.
Що ще можна цікавого, смачного і корисного
Пупуговка• 07 мая 2023
Ответ дляМексиканочка
Обычное у вас меню . Без химии это нужно самим все выращивать.
Без химии впринцепи есть ничего не возможно
Валентина Як• 07 мая 2023
Ответ дляРадостина
а клубнику где выращивать?
В кашпо
ХвилювАллочка• 07 мая 2023
Ответ дляМарічка
Ні, це на сніданок печенька з чаєм, на вечерю також, на обід піца
Описане Вами - незбалансоване харчування. Хімія тут ні до чого
Освічую темряву• 07 мая 2023
Намагаємось чисто харчуватися. З м´яса - курка, кролик, індюшка, телятина. Свинину не вживаємо. Картоплю не їмо. Макарони твердих сортів - двічі в тиждень. Багато овочів, багато фруктів. Молочка - чиста, тобто не сирки з фруктовими добавками, а без нічого. Цукерки не їмо, можемо купувати мармелад, зефір, печиво вівсяне.
Приблизно меню на 2- 3 дні : творожна запіканка, пшенична каша, сочевиця, телятина з овочами, печені яблука/ груші, печінкові оладки, запечені гомілки.
П.с. можемо дозволити собі і Макдональдс і морозиво і все що завгодно. Але основа раціону - нормальні продукти, без фаст фуду
Дрібка щастя• 07 мая 2023
Ответ дляМарічка
У меня пица на обед сегодня, что в ней вредного?
Капризуля• 07 мая 2023
Ответ дляДрібка щастя
Колбаса, если с колбасой))))
Продаю витрішки• 07 мая 2023
Ответ дляСанта Барбара
Зліт білопальтових оголошую відкритим .
Забота о ребенке теперь не котируется и обсмеивается?
Укр_жіночка• 07 мая 2023
Ответ дляМарічка
Для мене налисники з сиром не дуже корисна їжа. Ми таке їмо дуже рідко, лише у бабусі
_MadonnA_• 07 мая 2023
Хорошее у вас меню . Я бы ела
Капризуля• 07 мая 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Ну чому, бліни ж на сухій сковорідці роблять , творог , все наче не вредне . Хіба що для вас не корисне все що з муки, тоді так
Сама не знаю• 07 мая 2023
Каши, макароны тв.с., салаты из сезонных овощей, котлеты, тефтели, яйца, сыр. Сезонные фрукты. Творог, кефир каждый день. Не едим колбасы/сосиски, покупные сладости.
Коник-стрибунець• 07 мая 2023
Ответ дляМарічка
А чим піца відрізняється від вашого кішу?
kpss2017• 07 мая 2023
Ответ дляМарічка
И какое отношение химия имеет к этому?
Коник-стрибунець• 07 мая 2023
Ответ дляМарічка
Я не так без хімії хочу, як з збалансоване, з норм кількістю білків, вуглеводів жирів, не лише вуглеводи.
Автор, тоді чому у вашому переліку майже одні вуглеводи і овочі лише у борщі? Фруктів взагалі нема....
Джулияробертс• 07 мая 2023
Ответ дляМарічка
О, у нас сніданок і вечеря такі сьогодні) Чередую, інколи так, інколи лише правильна їжа
Ниф_ниф• 07 мая 2023
сейчас ест мясо, овощи, гамбургер домашний, салаты. Вообще ничего есть не хочет обычного. Суп, каши итд итп готовить перестала.
Раздражевская• 07 мая 2023
Налистники с курицей делайте. Отварную, порезать добавить немного бульона и специи по вкусу если ест, без всяких зажарок и т.д..
Ниф_ниф• 07 мая 2023
химии или пищевого мусора. и те кто покупает фермерское, поверьте все там напичкано и химией, и антибиотиками.
автор Марічка • 07 мая 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Ні,якщо гречаники то з салатом,кіш то й овочі й вуглеводи і жири , сирники також білок. Фрукти також їмо,їх не стала сюди писати.
Капризуля• 07 мая 2023
Ответ дляНиф_ниф
У меня так же .. не знаю что уже сочинять...
Ниф_ниф• 07 мая 2023
Ответ дляМарічка
киш с маслом сливочным тесто или вообще покупное?
автор Марічка • 07 мая 2023
Просто хотілось би збалансувати добре меню, по відношенню жири білки вуглеводи, але не знаю як правильно
Не служанка• 07 мая 2023
Ответ дляПацаааааааан
Емммм...
Пластівці з купою цукру?
Макарони?

О, так...
Супер корисна їжа.
так, корисна. це ж не цукерки...пластівці без добавок, тільки цукор.
макарони з твердих сортів. чим це шкідливо? особливо для дітей?
автор Марічка • 07 мая 2023
Ответ дляНиф_ниф
З маслом,домашнє тісто. Маргарин не вживаємо
Ниф_ниф• 07 мая 2023
Ответ дляКапризуля
омлет или жаренную картошку, что обычно любят дети, не ест тоже. сырник пару съест и всë. зато мясо прет)))
Ниф_ниф• 07 мая 2023
Ответ дляМарічка
часто делала пироги с песочкой ,но масло тоже думаю не масло.
Чудо в декрете• 07 мая 2023
Вот пример на 10 дней здорового питания для ребенка
Сама не знаю• 07 мая 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Биточки это котлеты?
Княгиня пітьми• 07 мая 2023
Ответ дляСама не знаю
Биточки это котлеты?
Не зовсім. Без булки. І ще нюанси в приготуванні. Нямка. Але їх всі плутають з відбивними.
Княгиня пітьми• 07 мая 2023
Зараз всі крупи, фрукти та овочі містять пестициди. Тому або вирощувати самому, або їсти ’хімію’. Без варіантів.