Марічка• 07 мая 2023

Хто годує дітей з мінімум хімії, і старається годувати корисною їжею

Напишіть своє меню хоча б на кілька днів
А то в мене сирники, налисники з сиром, борщ, бульйон , суп, каша + салат + м´ясо чи риба, кіш, гречаники в духовці + підлива.
Що ще можна цікавого, смачного і корисного
Сама собі лікар• 07 мая 2023
Ответ дляМарічка
Ні,якщо гречаники то з салатом,кіш то й овочі й вуглеводи і жири , сирники також білок. Фрукти також їмо,їх не стала сюди писати.
Піца це теж овочі, вуглеводи та жири.
Organic• 07 мая 2023
Послухаю. Почитаю відгуки. Знімаю капелюх перед тим, кому вдається. Мої дівчата-колеги-приятельки, хто все сам готує своє «без хімії»: 1) або цілими днями на кухні (тут вже не до кар‘єри та часу на себе); 2) або найняли помічниць (але не в усіх є гроші, особливо зараз); 3) або вже забили на цю справу, і іноді дозволяють щось «хімозне». Я за здорове харчування. Тому почитаю тут, може в когось ідеї є, як це все робити швидко, різноманітно, без затрат часу.
Сижу_и_плачу• 07 мая 2023
Сегодня у нас с внучкой, завтрак: овсянка с сухофруктами+какао, обед: борщ+узвар, ужин пицца домашняя+мятно-имбирный чай. Перекус: яблоко, инжир, орехи.
Не гавкаю- но охраняю• 07 мая 2023
Ответ дляМарічка
Ні, це на сніданок печенька з чаєм, на вечерю також, на обід піца
А де тут хімія?
Не гавкаю- но охраняю• 07 мая 2023
Ответ дляПацаааааааан
Емммм...
Пластівці з купою цукру?
Макарони?

О, так...
Супер корисна їжа.
А чим вам макарони не такі?
Пацаааааааан• 07 мая 2023
Ответ дляНе служанка
так, корисна. це ж не цукерки...пластівці без добавок, тільки цукор.
макарони з твердих сортів. чим це шкідливо? особливо для дітей?
Пластівці це майже цукерки.
Пацаааааааан• 07 мая 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
А чим вам макарони не такі?
Просто почитайте про зв´язок -вуглеводи-рівень цукру в крові -почуття голоду
Не гавкаю- но охраняю• 07 мая 2023
Ответ дляПацаааааааан
Я знаю. І що?
Пацаааааааан• 07 мая 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Я знаю. І що?
Нічого)
Продовжуйте давати на сніданок макарони))
Не служанка• 07 мая 2023
Ответ дляПацаааааааан
Пластівці це майже цукерки.

от зварили Ви, наприклад, кашу кукурудзяну з молоком. Додали ж все одно цукру, чи не так?
у дітей є фізіологічна потреба у фруктозі-глюкозі
Не гавкаю- но охраняю• 07 мая 2023
Ответ дляПацаааааааан
Нічого)
Де мова йшла про сніданок?
Не служанка• 07 мая 2023
Ответ дляПацаааааааан
тому макарони поєднуємо з сиром чи мясом чи овочами. зменшуємо глікімічне навантаження
Вам телефонограмма• 07 мая 2023
Син обожнює гречку з оливковою (бажано трюфелоною) олією і натертим пармезаном. Кожен день може їсти.
Котлети курячі, реберця запечені.
Пшеничну кашу любить.
І ще панкейки роблю з кленовим сиропом.
Вам телефонограмма• 07 мая 2023
А пельмені і вареники, якщо власноруч зроблені, виходить до фукакі, як і піццу віднесуть…
Ех. А я їх теж люблю і роблю, і їмо…
автор Марічка • 07 мая 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Ех. А я їх теж люблю і роблю, і їмо…
Ні , ніби й домашнє, але користі ноль. Що в тісті корисного?
Вам телефонограмма• 07 мая 2023
Ответ дляМарічка
Нічого, згодна. Але бульйон всередині домашнього пельменя - це чудо цього світу 😅
автор Марічка • 07 мая 2023
Ответ дляВам телефонограмма
І то правда