Без образів• 07 мая 2023
Ви куштували "Котлету по київськи"?
Цікаво, швидко, смачно. Які ще цікаві, смачні місця такого плану знаєте в столиці?
english book• 07 мая 2023
Я була здивована, що за кордоном воно багато де пропонується в меню. Звернула увагу, бо Київ промелькнула. Chicken Kiev найчастіше. Є й інші назви.Старенькі родичі з Криму казали, що в них дуже довго теж була котлета по-київські, і лише нещодавно змінили на по-кримські. Але люди все одно старою назвою звуть.
А я з косою• 07 мая 2023
Ответ дляЛЮБА
Пусть называется как угодно, главное быстро и вкусно. Можно и сыр в масло добавить .
Так я ж, наоборот, к тому,что это по-донбасски
И еще хотела подметить,что как раз на сайте мало людей, которые сами готовят
И не важно как и что называется, когда человек не жалеет время и готовит для своей семьи сам
Я обожаю это дело)
Купить много ума не надо,но тогда зачем такие жены?
Мужчины и сами могут купить/заказать еду)
Я обожаю это дело)
Ответ дляА я з косою
Я обожаю это дело)
Я не знала что эти котлеты по другому называются )))
у меня мои мужчины и сами могут приготовить покушать.
А я з косою• 07 мая 2023
Ответ дляЛЮБА
У меня муж и старший сын могут себе что-то приготовить
Но им,конечно же, приятно, когда это делаю я
Они же далеко не все могут, особенно, если дело касается кондитерки
Кицюююня• 07 мая 2023
Ответ дляБез образів
Не кафе і не ресторан, щось типу перепічки, мабуть, стріт фуд скоріше.
Ні, то не котлета по-київськи. Готують смачно і правильно у деяких ресторанах.
Кидстаффовна• 07 мая 2023
Ответ дляБез образів
А где находится? Не встречала.
Недавно сама впервые делала. Вкусно, но печени капец)
english book• 07 мая 2023
Ответ дляКицюююня
В старому ЦУМі готували смачно. Родичі завжди заходили, коли приїздили в Київ. І не дорого. Не в ресторані, а наче кафе було. Ще там кава дуже смачна була.
Без образів
• 07 мая 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Не ела. И как-то не хочется, наверное... Вне дома не рискую, а дома тоже не охота. Фритюр, куча масла, сухари не люблю, да еще и кусок масла внутри)
Там з ріщними начинками є, раз в місяць можна з´їсти і таке.
ира-мама-полинки• 07 мая 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Пузата хата. Мій малий мліє від них
Точно) Була в четвер по справах в Києві, зайшла в Пузату хату пообідати: котлета по-київськи дуже сподобалась!
Шкода, що в моєму місті немає цих кафешок...
Без образів
• 07 мая 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Пузата хата. Мій малий мліє від них
Там теж класні
Ушла и Пришла• 07 мая 2023
Ответ дляБез образів
Ходить куда-то есть я не буду, и готовить тоже заморачиваться не охота. Я и биточки давно не жарила, не очень хорошо после них, а тут еще и фритюр, не...))
Без образів
• 07 мая 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
На минулому тижні відкрились. Раніше був великий ресторан в центрі,але закрився в карантин. Ресторатори ті самі.
Ні, раніше точно відкрилися.
Без образів
• 07 мая 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
М. Льва Толстого
М. Хрещатик, може в них мережа?
Без образів
• 07 мая 2023
Ответ дляVertonik
ужасно жесткая сверху и сильно масляная внутри
Беріть з сиром, не жорстка.
Без образів
• 07 мая 2023
Ответ дляА я з косою
Я обожаю это дело)
Дружини лише для готування? Не знала?
Чучело-Мяучело• 07 мая 2023
Ответ дляБез образів
Ні, раніше точно відкрилися.
А де саме на Хрещатику? Там теж часто буваю,не бачила.
Без образів
• 07 мая 2023
Ответ дляКидстаффовна
А где находится? Не встречала.
М. ХРЕЩАТИК, в дворі, збоку Мак і поряд Пузата Хата
А я з косою• 07 мая 2023
Ответ дляБез образів
Дружини лише для готування? Не знала?
От давайте тільки не будемо оце ’ЛИШЕ’
Але соромно жінкам не вміти готувати, якщо чесно
Без образів
• 07 мая 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
М. ХРЕЩАТИК, поряд з Маком, в дворі
Без образів
• 07 мая 2023
Ответ дляА я з косою
От давайте тільки не будемо оце ’ЛИШЕ’
А хто сказав, що не вміють жінки готувати, просто вони хочуть іноді і відпочити від плити. Тим більше така весна, а Ви пропонуєте котлети крутити.