Хвець-тець• 08 мая 2023
Карта Поляка, Киев. Подскажите как записатися на собеседование?
Дозвониться в Консульство не реально, ни в Ктеве, ни в Винницце, ни во Львове. Кто недавно ходили на собеседование, подскажите, может есть время в которое они отвечают на звонки?
Хвець-тець
• 08 мая 2023
Ответ дляYanahapy
Послухай. Розкажіть, будь ласка, які кроки треба зробити
По-перше, треба мати оригінальні документи, що підтверджують Ваше польське походження (мама або тато, бабуся або дідусь, або разом прабабуся і прадідусь, також потрібні документи, що підтверджують рідство з ними. Треба знати мову(розмовляти, писати, читати), історію, культуру, визначних діячів. І треба записатися на співбесіду, чого я вже багато років не можу зробити. Бо постійно нема дат.
Я_канеша_извиняюсь• 08 мая 2023
Ответ дляХвець-тець
идите к посредникам и не морочьте себе голову
там в офисах по 5 человек сидят, задача которых исключительно запись в очередь
Хвець-тець
• 08 мая 2023
Ответ дляYanahapy
А зараз задумалася, що треба врешті решт то зробити. Щоб діти потім змогли отримати цю карту, якщо захочуть - то поїдуть туди вчитися безкоштовно.
Хвець-тець
• 08 мая 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Подскажите, а где их найти? Возле Консульства которые ходят?
Я_канеша_извиняюсь• 08 мая 2023
Ответ дляХвець-тець
в интернете