Маю рацію• 08 мая 2023

Як ваше самопочуття сьогоднi? Є бурі?

Дякую
Кто крайний?• 08 мая 2023
Не знаю насчёт бурь, но у нас сегодня очень холодно +4 и от перепадов температуры мне херово
Света С Приветом• 08 мая 2023
Не пішла на роботу
Лежу
Бо вчора день висаджувала квіти в дворі
Деякі грядки сіяла маленькі
Крепатура і холодно так
Міняйловна• 08 мая 2023
Вчера с вечера сильно начала болеть голова, ни цитрамон ни спазмолгон не помог, думала лягу спать станет лучше, ночью проснулась от дикой боли в левой части головы, выпила Имет, ни фига не помг, утром понижено давление, 2 цитрамона, жду станет ли мне легче
Бабка-ежика• 08 мая 2023
Цікаво, що на мене діє тільки цикл. Як місячні починаються, перші 2 дні може боліти голова, мігрені. Але будь-які бурі, катаклізми не торкаються самопочуття.
А ось молодша донька явно реагує саме на оці всі сонячні вибухи. Як в неї істерики без причини - точно магнітна буря. Можна звіряти по її настрою. От в суботу було гучно з нею. Тепер, судячи по прогнозу - 2 тижні все буде добре )
Брехушечка• 08 мая 2023
Ночью и утром плохо было, сейчас норм.
anya_m• 08 мая 2023
Весь день плохо было, просто капец, с утра давление, хотя принимаю таблетки, весь день голова болела, уже даже когда давление спало, плакала несколько раз, только к вечеру отпустило немного((((Давно такого не было .