ПростоБелка• 08 мая 2023

Фото омоложение на М22

Девочки кто делал фотомоложения на аппарате М22? Как результат? Сколько процедур сделали?
Пацелуйнитуда• 08 мая 2023
Одну не змогла повність витримати((ці спалахи просто жесть, в процесі понизили там щось але все одно витримала через сили коли проводились по двох пляшках пігментаціі
Нічого не дало на тих плямках, може однієї мало, хоча говорять що і після однієї результат
І це я спокійно витримує біоревіталізацію і філери в обличчя
Ну це мій такий досвід просто
автор ПростоБелка • 08 мая 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Ну це мій такий досвід просто
У меня тоже пигментация.Вот хотела пройти курс. Как боретесь с пигментацией?
Пацелуйнитуда• 08 мая 2023
Ответ дляПростоБелка
Поки ще сонця не було використовувала expigment 4%, на одну пляма дуже добре допомогло, відсотків на 80 посвітлішала
Інша дуже близько до ока там побоялась але вона і сама блідіше