4есотка• 08 мая 2023
Суха шкіра рук, тріщини
Мила ванну і балкони(без рукавиць) різними засобами, плюс нема гарячої води на кухні вона як лід, і шкіра на руках посохла і появились тріщини, ніколи руки так не пересихали. Порадьте крем щоб заживляли тріщини і зволожувало
Moon shine• 08 мая 2023
Бороплюс проти тріщин,а взагалі в мене крем для рук ось такий
на рік точно вистачає,а то і більше. колись порадили для рук- в мене за місяць руки стали як після салону. мащу лише руки и декольте. це супер
черная мамба• 08 мая 2023
Babaria Urea 20% мій фаворит, рятує сухі руки , які аж до крові тріскаються.