Хвігура мічти• 08 мая 2023
Если не мыть часто голову...
это правда, что волосы будут более здоровыми? И не будут ломатся?
Сижуревувшоке• 08 мая 2023
Ответ дляПатриоточка
Абсолютная глупость. Жирниться будут также, только ходить будете с грязной головой))).
У Вас теж запитаю - Ви пробували?
Якщо у Вас жирняться то це не означає шо у всіх так. Жирність шкіри голови залежить від багатьох факторів.
Я только за!• 08 мая 2023
Ответ дляСижуревувшоке
В кожного свій досвід.
Я раніше мила голову кожен день з ранку і бувало таке шо до вечора вже не свіже волосся було.
Потім народила дитину і було не до щоденного миття. Раз в 3-4 дні мила, потім на 3-4 день волосся було ще норм, ще рідше мила. Зараз раз на тиждень мию. Мені підійшов такий спосіб, але я не кажу шо у всіх так буде, але Ви кажете шо то не правда загалом))
Вот и я тогда в декрете была и думала что поможет.
Но мне в конце концов даже муж начал делать замечания по поводу головы (хотя он знает что он не бессмертный
)
Я даже сейчас не представляю как я так долго продержалась с таким мытьём. Сейчас аж передёргивает от жирных волос.
Я только за!• 08 мая 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Доречі дякую за відповідь розгорнуту і досвід.
Загалом жирність шкіри голови залежить від багатьох факторів - гормонального фону, типу шкіри, типу шампуню і як власне мити голову.
Чогось на рахунок останнього і питання виникло - а Ви один раз шампунем миєте голову чи двічі?
Один раз. У меня очень тонкие и жидкие волосы, мне капли шампуня хватает на всю голову.
Сижуревувшоке• 08 мая 2023
Ответ дляЯ только за!
)
В кожного свій досвід
Сижуревувшоке• 08 мая 2023
Ответ дляЯ только за!
Спробуйте мити двічі, Ви будете здивовані) шкіра голови буде набагато чистіше, бо краще промиється. Коли один раз шампунь наносиш то оцей весь жир просто розмазується по шкірі,вона не промита достатньо і від цього швидше жирніє.
Я только за!• 08 мая 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Вы просто не представляете насколько у меня мало волос
Фуліганка• 08 мая 2023
В кожного свій режим. Комусь й 2 рази на тиждень оптимально. Що мені допомогло в догляді - фільтрувати воду. Набагато чистіше.
Фуліганка• 08 мая 2023
Ответ дляЧарівна патика
Моя мама моет голову раз в месяц,у неё шикарные волосы, густые
Це занадто.
Тюрюнь_Тюнь• 08 мая 2023
Ответ дляЧарівна патика
а зааааааапах какой, представлю
Тюрюнь_Тюнь• 08 мая 2023
Ответ дляКузякин
Раз в месяц. И эти люди среди нас
чем больше читаю советчицу, тем более осторожно веду себя среди людей, мало ли на какого психа нарвешься...
Рекламама• 08 мая 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Автор, неправильный подход. Нужно мыть по необходимости. С жирными волосами ходить вредно для кожи головы. Нужно своевременно смывать кожное сало.
Но мыть каждый день тоже вредно
Лама_мама• 08 мая 2023
Ответ дляAndririna
А Вы чем моете голову? Если химическим шампунем, то не удивительно.
Сейчас мою Виши против перхоти. А какой посоветуете?
НеКонец-Света• 09 мая 2023
Ответ дляAndririna
Если так, то дело не в волосах и коже головы.
Речь о голове, не мытой месяц
Ответ дляХолодная каша
Розкажіть про засіб
Жовток яйця (або два жовтки, в залежності якої довжини коси) додати трішки тепленької води, взбити міксером. Добавити трішки менше ніж половину чайної ложки оливкової олії (або ж я думаю можна любу іншу олію, яка корисна для волосся) та добавити сік товстенької такої дольки лимону. І також можна для запаху капнути декілька капель улюбленого аромамасла.
Цією сумішшю одразу (не чекати) мити волосся. Добре розпріділити по голові і волоссю, і змивати гарненько, гарненько пальцями. Вода не повинна бути прохолодною, але також і не повинна бути гарячою.
Коси на дотик (одразу при полосканні повинні відчути) мають бути приємними, м’якими.
Якщо тільки відчуєте, що коси липкі, значить: або мало суміші - погано розпріділилася по голові та косам, або вода захолодна трохи.
Тоді можна одразу повторити процедуру, але з виправленими помилками, так сказати.
Бажаю успіхів усім, кто хоче спробувати такий засіб, тай тим також, хто немає бажання таке випробовувати. :)
Всім усіх благ!
Сподіваюсь я зрозуміло описала, якщо залишились питання, то будьте ласкаві - питайте!
Всім усіх благ!