Добро с Кулаками• 08 мая 2023

Яку вибрати та поставити посудомийку

Хочу нарешті купити посудомийку собі на кухню, єдиний варіант де її можна розмістити - це в такій тумбі, де зараз стоїть пралка, а пралку перенести у ванну.
Але не розумію як це зробити, якщо дверцята посудомийки мають кріпитися до дверок кухні, а тут вони зовсім не підходять (фото з інтернету для прикладу)
Чи можливо щоб дверки відкривалися самі по собі, а потім посудомийка? Чи це треба міняти всю кухню?
Метелики на душі• 08 мая 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
а яка в кого марка/модель? бо відгукам на розетці я не сильно довіряю
В мене сама звичайна beko. Вже років 5 працює без нарікань. Пережила окупацію з брудним посудом в середині і все ок.
drimka1979• 08 мая 2023
Ответ дляБензопирен
а ви решітки з плити звичайним засобом миєте ( в мене Фініш) ? може є якесь більш ’ термоядерне’? бо дечки з духовки я іноді мию спец. засобами від нагару або для грилю засобами
так, звичайном Соматом, тільки довшу програму ставлю. Напевне, можна попшикати антижиром і через пару хв в посудомийку.
Синди Кроуфорд• 08 мая 2023
Ответ дляЛагшмивара
А стекла от холодильника, духовки, полки, решетки от вытяжки, противни вы руками моете?
Это все прекрасно влезает и в 45 см. Необязательно же все одновременно мыть.
Ненька наша• 08 мая 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Бош/Сименс самые лучшие. Но нужно брать не самые дешёвые модели.
Вирпул ломаются часто, не советую.
БеллаДонна• 08 мая 2023
У подруги так, открывается дверца тумбы, а за ней пмм обыч6ая стоит.
Норм.