Личко Невеличке• 08 мая 2023
Заміна водійського посвідчення у Львові. Де?
Підкажіть, де я можу швидко замінити тимчасове посвідчення водія (3 поки пройшло)на постійне? Адреси? Може хтось недавно міняв? Скільки часу займає? Всі потрібні документи маю. У мене на все про все 4 дні потім їду в іншу країну.
ЖенаАйтишнеГа• 08 мая 2023
Люди, а як ви збираєтеся жити в іншій країні якщо в своїй безпорадні?
миссДавеча• 08 мая 2023
Там тільки по запису або приходити і чекати в надії, що хтось не прийде. Знайти вікно мені вдалось за місяць спроб. Але то було восени минулого року. Сама процедура хвилин 15 і почекати півгодини на видачу
Личко Невеличке
• 08 мая 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Вам по ділу нічого сказати? Пройдіть мимо! Нормально живу і в Україні і в іншій країні! Щоб зекономити свій час я питаю тут.
ЖенаАйтишнеГа• 08 мая 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Так це по ділу, спонукаю думати. І не мимо, а повз.