Залетна Я тут• 08 мая 2023

Смекта и омепразол

Подскажите пожалуйста можно ли одновременно принимать смекту и омепразол? Или поочереди?
ПАЦАНКА О• 08 мая 2023
Можно, омепразол же обычно принимают утром за 20 минут до еды, а смекту по несколько раз в день. Но лучше с врачём проконсультироваться по поводу лечения.
У вас отравление или плохо работает желудок? Как у вас с питанием, правильное или нет? К врачу обращались?
Срочнокпсихологу• 08 мая 2023
Смекта приймається - 3 пакетики на добу.
Омепразол - 1 капсула 1 раз на добу перед або під час вживання їжі.
Між прийомом Смекти і іншого лікарського препарату має бути інтервал понад 2 години.
Якщо лікар призначає препарат, то вказує коли і як приймати препарати.
sky-labs• 08 мая 2023
По какому поводу сделано такое назначение?
Бубль Гум)• 08 мая 2023
Откройте инструкцию на смекту:

Адсорбуючі властивості лікарського засобу СМЕКТА® можуть впливати на ступінь та/або швидкість всмоктування інших речовин, тому рекомендується не застосовувати інші лікарські засоби одночасно (по можливості слід забезпечити інтервал понад 2 години).