Галя із Дарниці• 08 мая 2023
Модницы, такие туфли уже анти-тренд?
Копуша• 08 мая 2023
У нас усі в таких ходять, я навіть бабусю сьогодні в подібних бачила-яйця по акції купляла
Копуша• 08 мая 2023
Ответ дляГолодаю
на город - чудово
Так, на посадку картоплі якраз, можна ямки не копати
Shady lady• 08 мая 2023
Тренд. Десь рік чи два йому
Але я такого не розумію..
В гуччі ніби такі були з квадратним мисом і атласні. Для мене несмак повний..
Але я такого не розумію..
Дали полный бан• 08 мая 2023
Давно. Но они пока будут популярны, китайцы ещё не всё цвета перебрали) Это как с UGG, Донателла тоже подсела))
Оцененная• 08 мая 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Где вы это выкопали и куда носить собираетесь?)
На ’работу’ наверно собралась))))
Любовь Калистратовна• 08 мая 2023
звісно, не на піку популярності, але й не антитренд. Загалом, не всі ж тренди стають антитрендами