Мухтар• 08 мая 2023

Опять ночной дурдом?

Я еле от сегодняшней ночи отошла, а тут опять ((

⚡️ Існує велика загроза масованої ракетної атаки сьогодні вночі

росіяни тримають напоготові ресурс ракет.

"Залишилися близько 50 ракет Х-101 та Х-555, також росіяни можуть додати ракети іншого рівня для створення масованої атаки.

Сьогодні вночі треба бути гранично обережним Києву та й всій Україні, бо ракети з дальністю понад 2000 км можуть дістати будь-якого місця.
Snow bunny• 08 мая 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Та это был бы самый лучший день🙌
О, матрехи вам уже дизлайк поставили, очкуют))) ой, и мне тоже. Сильно очкуют))
Olga Zelenyak• 08 мая 2023
Ответ дляlilu502
це не в самій Одесі, а Затока та інші курортні місця. Там людей немає, бідолашні собачки, щенята бігають Не знаю, чим вони взагалі харчуються. Дуже шкода їх, хоч би евакуювали звідти
Есть там люди, если бы не было людей, то и собак не было бы.
Счастливый магазинчик• 08 мая 2023
Ответ дляSnow bunny
Они как вампиры, никак не насосутся😅
asjaua• 08 мая 2023
Щось згадалось як переймалися рік тому з приводу деватного майя. І сталося аж нічого. В´ялою сракою гучно не перднеш.
глазурька1• 08 мая 2023
Ответ дляasjaua
Рік тому боялись ми, тепер бояться вони
Snow bunny• 08 мая 2023
Ответ дляasjaua
Тааак. Я так тоді хотіла додому а чоловік казав сиди у Львові, до 10. Я б може й не сиділа але тоді бензу якраз не було. Але☝️ я псіханула і на одному баку 10 го о 16 вже була в Києві)))
kris_lynx• 08 мая 2023
Поставила будильник, посплю хоть 2 часа, потом буду сидеть
Наивка• 09 мая 2023
Ответ дляQuatch
дівчата, дуже страшно, що буде цієї ночі
В Киеве, надеюсь, не будет - Урсула приезжает.
Magic Noir• 09 мая 2023
Ответ дляlilu502
Как в фильмах про апокалипсис((. Может там есть волонтеры,которые туда ездят и подкармливают. Попробую найти.
svetlapanna• 09 мая 2023
Ответ дляАквис
Ролик в Ху Одессе про собак ранил до слез. Бедолаги, бегут к машинам(((.
Да((( Я на ХуОдессу давно поодписана, у них новости из первых уст были. что называется.. давно туда не заходила и тут зашла.. а там эти собаки и разруха.. слезы сами проступили
svetlapanna• 09 мая 2023
Ответ дляmax2013
І ми любили їздити. Ех, тварюки ,щоб їм
Коли вже іх кара божа спікає, мерзот (((
svetlapanna• 09 мая 2023
Ответ дляblack-opium
Это ужасно , цветущие земли превращают в руины и нет им никакого наказания .
Это да. и никакого наказания им. У меня презрения с каждым днем все больше и больше
Подрысь• 09 мая 2023
Ответ дляdiana2201
Зашла почитать на свою голову
маньяки. не реагируйте, это деградация необратимая. Таких только вырезать нужно.
svetlapanna• 09 мая 2023
Ответ дляМухтар
Я з друзями їздила відпочивати туди до ковіду(( такі яскраві спогади(( нічого не залишили, виродки(((
Ми з сім´єю там іздили відпочивати. Хоч сама живу в Одесі. але мені було в кайф поїхати, зняти гарну базу і щоб тебе ще кормили. прибирали за тобою))) Брала тиждень, а вражень на рік. А тепер..Я навіть на узбережжя не хожу , кажуть-міни, віськові там стоять... бвль.. щоб та русня жила в таких же умовах і повиздихала
svetlapanna• 09 мая 2023
Ответ дляQuatch
не панікуйте.
навпаки. пишіть що знайшла собі мантру , покляну кацапів, хто її прочитає, той з кацапіі повиздихає)))
п.с Я одного рускака так тролила в ТГ каналі. Стало падло . писати мені в приватні, що ми хахлов бьем, усьо . на ( мая вам конец і все це в особисті.Я йому українською пишу це древне закляття, хто його прочитає. той без х..я лишиться. відсохне або відрве, заклято відьмою. Три дні пройшло, не пише падло, сскикун.. ))) І ви пишіть, що не боімося. бандерівське закляття знаємо.))))
Olesya Kim• 09 мая 2023
Ответ дляasjaua
Зате підісрати можна
Icosmo• 09 мая 2023
Ответ дляasjaua
Ну не прям нічого, в Одесі трц б обманули як раз 9 травня, але в цьому році їх черга боятись
Безникая• 09 мая 2023
Все тихо, я спатки, надеюсь завтра тоже будет спокойно
-Инга-• 09 мая 2023
’Команда на пуски ракет у Морзе-мережі. Не ігноруйте сигналів повітряних тривог.

Авіагрупа Ту-95мс імовірно на Каспійсько-Ростовському напрямку.’
dian4ik• 09 мая 2023
Пуски
JulliK_• 09 мая 2023
Пойду чая налью.
Olesya Kim• 09 мая 2023
Ответ дляJulliK_
Пойду чая налью.
А я вискарика
Takamaka• 09 мая 2023
Ответ дляSnow bunny
И не один. По дизлайкам теперь примерно понятно, сколько в темах пасется ждунов и рашистов.
автор Мухтар • 09 мая 2023
Ответ дляdian4ik
Пуски
Вот и выспались ((
oksanav• 09 мая 2023
Ответ дляМухтар
Вот и выспались ((
Ага. 🤬
Takamaka• 09 мая 2023
Ответ дляoksanav
Ага. 🤬
Твари, до скону желаю им такой же «спокойной» жизни и сна.
Olesya Kim• 09 мая 2023
Ответ дляМухтар
Вот и выспались ((
Та нету вроде пусков
автор Мухтар • 09 мая 2023
Ответ дляTakamaka
Слушайте, пишут, что на радарах ракет нет. Не пойму пока, почему тревогу включили
Yegonyashka• 09 мая 2023
доброе утро, твари фашистские снова в 4 утра
Takamaka• 09 мая 2023
Ответ дляМухтар
Карта почти вся красная уже.
А где Вы прочли про радары?