Дівчатка, порекомендуйте, будь ласка, цікаві книги хлопчику 5 років. Може цікаві історії чи енциклопедія якась.
Вкусныйпончик• 09 мая 2023
Кролячі історії, там і картинки, які можна довго розглядати і текст. Також пригоди в лісовій школі супер
Бадабум• 09 мая 2023
Кожна дитина цікавиться різними книжками, а деякі не цікавляться взагалі. Зараз великий вибір книжок, візьміть дитину та виберіть в магазині те, що зайде саме вашій. Хтось читати любить, комусь цікаві великі картинки, хтось з віконцями про тварин. Вімельбухи люблять теж, зараз в АТБ бачила акції на них. Всі різні.